Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
22. bře 2010

nazdárek dobré ránko

jojo nela to je už kus ženský taky pěkně zlobí 😀

jinak mě se blíží ta operace tak se pomalu chystám zatím furt marodím ale snad už to bude dobrý 😝

adellaide03
22. bře 2010

Ahoj holky

Jani my se máme dobře a Denisek je moc hodný. Dneska jsem byli na kontorle v s očkováním z porodnice a bohužel ho chce paní doktorka vidět ještě za měsíc tak uvidíme kdy ho naočkují. Pak jsme se stavili na pěti měsíční kontrole a taky hezky roste. Má 61cm a 6340g je to šikulka.

Luci, Ivi krásné fotečky. Je to hrůza jak ty dětičky rostou. To si pak člověk uvědomí, že stárne

mirka755
23. bře 2010

ahojky
KOUKÁM, NOVÝ WEB. VYPADÁ DOBŘE :o)

Jani zkusíme školku příští rok, jestli nám jí vezmou. Letos by nás vyhodili přes zavřené dveře, když jsem doma a navíc nejsou Anetce ještě ani 3 roky. JJ Ondrášek je už všude, vstává k nábytku - takže vše co není přibyté lítá vzduchem 😉 . Má 6 zoubků, v kočárku vždy sedí jak řimbaba 😀

fotka z vítání občánků 2.3.2010

ojo
26. bře 2010

Hoj holky 🙂

zkoukla jsem fotečky, ty děti fakt rostou jako z vody 🙂 🙂

Luci, jj rychlíci, ale neplánovaní 😀

Miruš, hezká fotečka z vítání občánků 🙂

Nensy, a jaká to je ta operace?? jak už jsi nani měla jít dřív??

my jsme se zubama opozdilci 😀 Tomášovi teprve před měsícem vylezl první 😀 😀 je to pěknej kolozubka a teď už se mu prořízl druhej, tak uvidím kdy vyleze 🙂 koupila jsem si novej sporťák, lehoučký, páč ten Patron je těžký jak blázen a nedavno, když jsem ho nandavala a vyndavala z auta, tak mě píchalo v podbřišku 😝

příští týden jdu na další poradnu na tripply 🙂 a opět se necháme překvapit 😀 😀

adellaide03
26. bře 2010

AHoj holky,

já dnes byla ve škole to hlídala mamka a zítra jdu opět to bude hlídat přítel s jeho rodiči, tak jsem zvědavá. Minulý týden jsme tady měli oslavy a tchýně mě zase dost nakrkla tak bych jí ho nejradši ani nedávala, ale co se dá dělat.

Miruš pěkná fotečka. My měli vítání občánků 14.3. 🙂

Zuzi takže opět překvápko až do konce, to je bezva. Já chci příětě taky opět překvápko 🙂

nensy
31. bře 2010

nazdárek zdravím všechny sme nemocný tak se lečíme

ojo jdu na plastiku na zmenšení prsou záda mě furt bolej tak to mám hrazený ze zdravotních duvodu

ojo
2. dub 2010

Ahojky 🙂

nensy, jo taaak, už si vzpomínám 🙂 tak se brzy vyležte, ať už to máš za sebou 🙂

Tomášovi už leze druhý zub 🙂 samo ho nejdřív odprůjmoval, pak měl týden rýmu a teď už leze, už je vidět na milimetr venku 🙂 🙂
v poradně ok, akorát jsem zapoměla moč na ty testy 😅 taky jsem se samo nejdřív vyčůrala, když jsem tam šla, tak jsem musela ze sebe vymáčknout ještě pár kapek na ten papírek, tak to mi zjistili bílkovinu a na UTZ byl prcek po tom vyčůrání úplně dole, že dr. nemohl změřit vůbec tělíčko, jen hlavičku 😅 no hlavně že krev se nedá zapomenout 😀 😀 😀 tak snad to bude ok, budu tam volat ve středu 🙂

včera jsem si udělala radost a koupila od známí nové fialkové dvoje těhu šatky, jedny i netěhu 🙂 🙂 tak jsem spokojená a mám zas na půl roku vybráno 😀 😀

adellaide03
13. dub 2010

AHoj holky,

tady nám to nějak utichlo, co je nového? U mě vše přistarém. Malý je povětšinou hodňoučký, ale naučil se pištět tak mám někdy hlavu jak střep.

Teda Zuzko za chvíli dvacátý týden a budeš v půlce, to to teda letí.

ojo
13. dub 2010

Ahojky 🙂

jj je tu mrtvo, to bude asi tím, že většiná má tuž druhýáho prcka, tak neni čas 😀

tripply dopadly dobře a už 14 dní cítím pohyby 😵 😵 😵 ...teď při druhým je to o dost dřív 🙂 Tomáš už se snaží chodit kolem nábytku, jen pořád neví jak zpátky na zem, takže vždy řve a já ho musím sundat 🙄

Adel, no letí to, taky mi nepřijde, že jsem už v půlce 😕 🙂

adellaide03
22. dub 2010

Zuzy tak to je super, že je vše v pořádku, ani se nenaděješ a bude druhý prcek na světě.A Tomášek bude mít za chvíli rok toto letí. My měli včera půl roku. Byli jsme se podívat v práci a bylo to super.

mirka755
30. dub 2010

ahojky
jak je teď krásně, tak jsme celý dny venku 🙂.
ZUZI to máš dobrý, že je Tomášek "pomalouš". Mě chodí Ondráš kolem nábytku od 9 měsíců, už začíná vystrkovat na čtyřech zadek nahoru a to ještě neměl ani 10 měsíců. S Ondráškem se vážně nenudím 😀, to co už umí tak uměla Anetka až kolem roku 😉.
Dneska mě čeká praní :-/, odpoledne razíme ke kamarádce a o víkendu už má být hnusně ☹. To nám to sluníčko dlouho nevydrželo. Minulou sobotu jsme oslavili Anetčiné 3 roky 🙂 http://mirka755.rajce.idnes.cz/Anetka_oslava_3.... , měli jsme to v dětském centru protože je nás fakt hodně a do bytu bychom se nevešli. Dětičky se pěkně vyřádili 🙂, i ty větší 😀 😀 😀 😀 . Aní už pěkně "kecá", chytá se každého slova, takže si musíme dávat pěkně bacha na pusu 😉. A Ondrášek sbírá vše co není přibyté, má 6 zoubků, papá ve směs už vše. Už mu chci zkusit omáčky bez koření, tak jsem zvědavá jak mu to bude šmakovat. Anetka mi jedla normální jídlo nekořeněné také tak od 10 měsíců.
Tak jsem tu dlouho nepobyla, už mi tu hučí u nohy 😉. Dáme sváču a půjde spinkat a já kuchtit ...
mějte se krásně, ať jste hodně zdraví a užívejte sluníčka dokud ho máme 😵

maicky
9. kvě 2010

Ahojky holky 🙂 Koukam, že jste všechny zaneprázdněny prckama 🙂 Jak se vlastně máte a co svištíci? Jak prospívají?

Mirko: Tak to se s Ondráškem opravdu nenudíš 🙂 Je to torpédo 🙂 Náš malej taky neni nějak pomalej.. V šesti měsících a třech týdnech asi stoupnul, včera udělal tak tři kroky kolem křesla a když leze, tak taky zvedá zadeček nahoru.. Dáda mi tohle dělala až tak kolem osmýho měsíce. Takže taky máme o zábavu postaráno.

Adél: Jak jde škola? Podle toho co čtu, tak malej je hodnej 🙂 A všichni se snaží pomáhat, což je dobře 🙂

Ivuš: Kdy jdeš na tu plastiku?

Tak já jdu. Dáda chce stavět komín, tak se du přidat 🙂 Mějte se hezky a užívejte sluníčka, prej se to počasí má zase pokazit ☹ Tak papa

maicky
9. kvě 2010

Miruš: Krásná fotečka z vítání občánků 🙂

adellaide03
9. kvě 2010

AHoj Verčo. A Ty si nám tady nenapsala nic o dětičkách jak rostou a co je u vás nového. Jo škola je v pohodě před 15 dny jsem dodělala poslední zkoušku takže mám první ročník za sebou. Pokud to tak půjde dál tak budu jen ráda. Jak už jsem psala Denisek je hodny. Hezky papá, zoubky ještě nemáme a tento týden jdeme teprve na první očkování, protože stále neměl zahojené očkování z porodnice.

maicky
10. kvě 2010

Ahojk Adél 🙂 Vždyť jsem psala, že už nám Tomík stojí 🙂 a snaží se dělat krůčky kolem nábytku atd 🙂 Váží přes sedm kilo a měří kolem 68cm. Na 8-mi měsíční kontrolu jdeme 3.6, tak pak budu mít lepší ifo 🙂 Malá ta je pěknej kanec. Teď zlobí, ale na Tomíka je milionová, spíš zkouší co já vydržim. Byla jsem s ní u zápisu do školky, ale zatim mi jí nevzali, řekli, že se mam přijít zeptat, ještě na podzim, jestli tam budou mít místo, ale to rovnou vzdávam, protože si myslim, že jí stejně nevemou. Chtěla jsem jí tam dát jen na ty čtyři hodiny... Tak holt pude do školky příští rok. To mi ředitelka říkala, že jí vezmou na 100% 🙂
Tak to si šikula, když už máš první ročník úspěšně za sebou 🙂 Ty zvládneš i ty další ročníky 🙂 Denísek je zlatíčko 🙂 To je dobře, že Vás nezlobí. My taky žádný zoubky ještě nemáme, ale Dádě rostly v osmým měsíci, tak třeba ho to tak čeká taky.

adellaide03
10. kvě 2010

Ahoj Verčo, no jo jsem to ale motovidlo. To je to moje rychlé čtení 🙂. Je to ale síla jak to rychle všechno letí a jak nám ty detičky rostou.

maicky
10. kvě 2010

Adél: to je v pohodě 🙂 Já taky kolikrát něco přehlídnu 😉 jj, na dětech je teprve vidět, jak ten čas utíká rychle ☹

maicky
10. kvě 2010

Adél: Kdy přidáš nějaký fotečky Deníska?

pajulinkka
10. kvě 2010

Ahojky holky jak se dari???? Ja se mam dobre....mam 6 dnu zpozdeni a dneska jsem si delala testik a je tam holky ona tam normalne jeee .... ja tomu neveriiim

ojo
10. kvě 2010

Paji, to je dost, že se ozveš 🙂 jéééééé, to je překvápko 😵 😵 😵 😵 a kdy jdeš na kontrolu na potvrzení?? mocinky ti to přeju a potichounku gratuluju 🙂 🙂

adellaide03
10. kvě 2010

Neboj Verčo už je mám stáhlé na PC takže fotečky budou 🙂
Páji jejda to je nádhera tak potichoučku moooc gratuluju tak ať mimišek hezky roste.

pajulinkka
11. kvě 2010

ojo: tak neni moc cas ... a nebo jsem vlastne porad na facebooku 🙂 aji pro me je to prekvapko....ale jsem stastna, prekvapena a nevim co jeste k dr. jdu 27.5. stejne asi driv to nema cenu.Dneska jsem si delala dalsi testik a carka je uplneee videt *YAHOO*

adellaide03
11. kvě 2010

Paji ještě jednou obrovská gratulace

maicky
11. kvě 2010

Brééééé ránko 🙂 Takový krásný noviny po ránu 🙂

Paji: Moooooc gratuluju 😵 😵 😵 Držim palečky, aby kontrola dopadla na jedničku a bylo všechno v pořádku 😵 😵 😵

Adél: Tak se na fotečky těšim 🙂

pajulinkka
11. kvě 2010

Tak holky nakonec nejdu 27. ale ted ve ctvrtek 🙂 jeja ja se tak tesim co mi rekne 🙂 snad uz pujde neco videt ;)

adellaide03
11. kvě 2010

Paji něco vidět už by mělo? Kolikátý DC si? Na srdíčko je asi ještě brzy, ale jinak něco už určitě uvidíš. Tak pak dej vědět.
Verčo hned jak bude větši chvilička času tak je sem dám. Dneska sem malého fotila venku na dece 🙂 zítra jdeme na to očkování tak jsem zvědavá na bobka mojeho malého, jak to zvládne.

ojo
11. kvě 2010

Adel, určo zvládne včeličku na výbornou 🙂

Paji, už teď ve čtvrtek?? to se už nemůžu dočkat 😀 😀 😀 musíš nám sem hned napsat 😉 😀 ...aspoň nebudu sama těhulkovat a pak přijde na řadu Lenička 🙂

pajulinkka
11. kvě 2010

Mno Ojo...neboj se dam hned vedet ;) ale porad mam pocit jako kdybych to mela dostat ☹ furt me boli v podbrisku, obcas pichne v brisku ☹ chjo at uz to mam jiste a bude klidek....sama jsem nejaka nervozni s toho....sice si to ted ty dva dny uzivaam ale i ta pochybnost tam je 😉

maicky
13. kvě 2010

Paji: Držim palečky 🙂

adellaide03
13. kvě 2010

Tak jsme byli včera na tom očkování. Denisek byl šikulka a skoro vůbec neplakal, ale večer měl teplotu. Dneska už neměl, tak snad to bude dobré.
Páji držím pěstičky a uřčitě napiš jak si dopadla.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru