Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
14. kvě 2009

ahojky holky,,,, 😵

jsem k.o dneska furt litam☹ Adam nespal snad vubec tak sem nosila, hrala si s nim, pak pritel
aby jsme se mohli vubec s Honzikem okoupat, a abych vubec udelala veceri a uvarila na zitra,,,,

a co vy??🙂
To si moc hezky vymyslela Lenulinko 😵 😵 😵 😵 😵

Holky jdu se aspon najist, za chvili koupu a maly pred chvili usnul tak ho v 8 zas vzbudim, tak se mejte
naaadherne zitra kouknu ¨Papa 🙂

Mai... kraaasne brisenko 😵 😉

johanka007
14. kvě 2009

Ahoj holky.
No já chválím-chválím,pěkné téma Leni.Dost přehledný. 🙂

Andry.....s politováním Ti musím sdělit,že takové dny mám s Honzíkem(až na výjimky)všechny.A to díky těm prdům.Naštěstí spí v noci good.
Pořád ho mám na ruce 😠 Miluju ho nade všechno.....,ale uznej....všeho moc škodí. 😠 🙄

maicky
14. kvě 2009

Tak už jsem dala Dádu spát, snad za chvíli usne. Pak musim dojít s Gypem ven.

Leni: Děkujem za pochvalu Dády v šátku 🙂 Teď jsem vložila jednu fotečku z mezinárodky v Praze. Dádě se ten velkej hafík moooc líbil 😀

andrejko: Koukam, že jste měli pernej den. My sme dneska trčeli celej doma, protože je tu hnusně 😝 Dáda už teď byla mrzutá.. Je to znát, když s těma dětma nemůže člověk ven.

johanko: Tak aspoň, že ti spí v noci. Mě Dáda nespala ani v noci ☹

nensy
14. kvě 2009

holky vy si teda stěma prdíkama užijete

mirka755
14. kvě 2009

holky jdu se s Vámi rozloučit
v úterý jsem neviděla Ordinaci tak jsem si jí před hodinou pustila a hned na začátku jsem obrečela holčičku jak se nabodla na konvici ve vaně ☹. Teď koukám na dnešní díl a přivezli tam těhulku která spadla ze 3m. To je v prdeli, řvu tu jak želva 😢 😢 😢

mrowka
14. kvě 2009

Baf Miri jdu tě pozdravit 😀 je reklama,tak pročítám a na koho nenarazím 😀

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Dobré ráno všem 🙂 Jsem moc ráda,že se vám téma líbí 😵 😵

Pajulinko: nesmutni,sice tu jsou všechny myminky,ale my budem btŕzy taky,neboooooj!!! 😉 🙂 Co tvůj cyklus? Kdy to máš dostat?

Andrejko: to si teda měla včera pěknou honičku 😕 ...doufám,že na dnešek to bude lepší! 😉 🙂

Janičko-Johanko: to je mazec teda s těma prdíkama, moooc držím palce,ať už to malého co nejdřív přejde!! 🙂 Přeju ti pevné nervy!! 😉 🙂

Veru: juuuuuu, tak ta doga vedle Dády je bombová 😀 😀 ..a takového pidi pejska by jste domů nechtěli? 😉 😀 ...to jste určitě byli v Letňanech ne? Tam chodím běhat na to letiště okolo výstavíště 🙂

Miruš: s tebou ty hormony teda cloumaji, je to jen serial 😉 🙂

Jani-Tyntyn: to se pak pochlub,jak jsi zvládla dortík 🙂

maicky
15. kvě 2009

Dobré ránko 🙂 Dneska neprší, tak se snad dostanem i ven 🙂

Leni: Jo jo bylo to na tom výstavišti PVA. Takovou dogu nechceme. Až bude baráček, tak chceme Pyrenejskýho mastina 🙂 😉 To je taky takový hovádko. Dam tam fotečku, abys věděla o co de 🙂

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Veru: snad se dostanete,tady je sice zataženo,ale jak říkáš,aspoň neprší 🙂 To asi vím o co jde,to je pěkný "hovádko" 😀 😀 😀

maicky
15. kvě 2009

Leni: Tak už tam jsou fotečky 🙂 Tak se klidně mrkni 🙂 Jo jo je to hovádko, ale mě to nevadí. Se psíkama mam zkušenost, tak si ho vycepuju 😀

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Veru: mrkla jsem na to a je to teda nááádhernej huňáč!!! ...hmmm a roční štěňátko! 😀 😀 😀

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Pokud by jsme měli barák, tak si ho taky bez psa nedovedu představit 🙂

nensy
15. kvě 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady je zataženo 😝

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Ivuš: ahoj,tady je taky zataženo...kdepak asi máme sluníčko 😕 ☹

nensy
15. kvě 2009

no to nevím ale zatím to nevypadá že by se to mělo vybrat 😝

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

to asi nikde,sakra 😝 ...já bych ho tak potřebovala, to sluníčko. Jsme úplně mrtvá, práce jak na kostele a energie žádná 😝

nensy
15. kvě 2009

no právě to šero je depresivní 😝

ojo
15. kvě 2009

Dobré ránko, tak už jsme od včerejška doma 🙂 😀

Tomík je úplný sluníčko, skoro vůbec nebrečí i když je třeba skoro hodku vzhůru, tak si jen tak kouká a vůbec nebrečí... 😵 v noci hezky spinká a dobře papá 🙂 ještě teda nemáme moc pravidelný rytmus kojo, ale to nevadí, někdy po 3h a někdy po 2h... 😅 kojo jde jinak dobře, už to bolí jen trochu, takže se to dá v pohodičce vydržet, akorát prsa trochu sem tam otečou 😖 tak dávám chladivý obklady... dneska k nám taky přijde doktorka 🙂

na porod špatné vzpomínky nemám 🙂 i když jsem se tam trápila s tím tlačením 2h 😖 tlačila jsem na boku, v leže, v kleče, v dřepu...no snad všechny možný polohy...sestra mi pak musela poslední hodinu tlačit rukou na břicho, aby malý vylezl, nastřihli mě skoro až k zadku, takže to pořád dost bolí a nemůžu dlouho sedět, ale doktor, co mě rodil byl fáááááákt super 😵 😵 hezky se o mě staral a chodil kontrolovat 🙂 🙂 🙂 i ty asistentky při porodu mě pomáhali, otírali, hladili, chválili, no prostě byly skvělý... 😵 😵
byla jsem teda ráda, že tam Míra nebyl, protože bych nechtěla, aby to všechno viděl, stejně jak má tu alergii, tak po ránu ji má nejhorší a když mě tam přivezl, tak sám měl oteklý oči a furt pšíkal a smrkal... 😅

ještě dám nějakou fotečku do albíčka a půjdu si lehnout, stejně tu už skoro stojím 😅 😅

holky díky za podporu a sms 🙂 a doufám, že se máte všechny dobře... 😉 🙂 🙂 🙂

až budu moct strávit víc času na židli, tak se zas ukážu 😀 😀 😀 zatím papa

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Zuzankoooooo ahooooooj 😵 😵 No to jsou krásné zprávičky,že je malý tak hodný, to je super! Tak se ošetřuj a už se těším, až za námi zajdeš, mějte se krásně!!! 😵 😵 papa

nensy
15. kvě 2009

ahoj zuzko jsem to říkala že budeš do pátku doma 😀 tak to je super že je tak hodnej 🙂 ještě jednou garatuluji Tomášek je moc krásnej 🙂

nensy
15. kvě 2009

zuzko fotečky pěkný malej je moc krásnej 😀

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Zuzanko,Tomášek je nááááádhernej 😵 😵 😵

andrea2210
15. kvě 2009

ahojky holky🙂 Noc celkem no nic moc☹ maly se budi hlady uz ve 2 rano☹
a to mu misim extra s AR☹ extra je na zasyceni a AR je syte dost tak nechapu☹ uz abych mu
mohla dat kurec tu kasi☹ ☹ pak se vzbudil kolem 6 zas na jidlo 😝
ma mit jen 5 davek jako☹ no des des!☹ bobek muj hladovy...........

Dneska toho mame taky dost, ☹
a zitra jdeme s nasima na pout tak tam se aspon odreaguju 🙂
tady je hezky 🙂 🙂

Ojo ahojky,,,, no hlavne ze jste s prckem doma a v poraaaadku, a je hodny?? 😵
je to krasavecek 😵

andrea2210
15. kvě 2009

a taky peknej vlasatec 😵

holky mejte se musim varit... papa 😉

nensy
15. kvě 2009

ahoj andrej jak 5 dávek 😕 jako jenom 5 odměrek jo

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Andrejko: chudak Adamek, ten je kluk hladovej,co? :( ...a ty se ani moc nevyspis,vid? Ale neboj, v sobotu se na pouti odreagujes 😉 🙂

nensy
15. kvě 2009

tak malá mi usnula tak bude nachvíli klid

lenkakubickova
autor
15. kvě 2009

Ivuš: malá ti pořád spí,ne? 😕 😀

stejně je super,že už tu máme další miminko a příště už se budeme těšit na Ondráška 😵

nensy
15. kvě 2009

ne pořád v noci moc dobře nespala tak doufám že se trochu prospí tedkon

andrea2210
15. kvě 2009

nensynko ne 5 odmerek.... ale 5 krat za den☹ a ji 180ml vody +6 odmerek (200ml) dohromady 😒

lenulinko jojo ☹ ted ne no☹ musim to jeste 14 dni vydrzet☹ navic mi trva vzdycky nez usnu treba i
2 hodiny, protoze jak prebaluju a krmim sem probrana no 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru