Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
5. čer 2009

nensynko to jo co??? 😀

Mirusko ja nejsem mocna ty sklenicky☹ ja to radeji udelam... 🙂 zkusim pozdeji i brambor s kvetakem,,,
sem zvedava co na to rekne,,, tu brokolici pak pridam🙂
ty koupis a pridas jeste do sveho?🙂

nensy
5. čer 2009

já jsem teda domácí nedála nela to nechtěla ale kupovaný jí jeli ale jak který ale špenát a brokolice teda ne

andrea2210
5. čer 2009

jojo smicham to ...🙂 uz se normalne tesim a sem zvedava co na to bude rikat 😀
ja ale myslim ze to zblajzne jak malinu,,, on me vidi s talirkem a s lzickou a uz na me vola😀 a vyvadi
jakoby honem delej!😀

nensy
5. čer 2009

teda andrej to aby si našel přítel ještě jednu práci aby ho uživil 😀

andrea2210
5. čer 2009

aha Mirusko tys myslela to rizoto az ted mi to doslo... ja mam taky od Hame a to delas nejak
na cibuli a pak pridas ??

ja moc nensynko na to nejsem,,, ty kupovany...
ale cetla sem ze z obchodu zeleninu deti nesmeji co to je za blbost???? 😠 ja nevim co delaji
to jako neznam,,, to si mam nasadit nebo co :D

andrea2210
5. čer 2009

proc nensynko?? me to neprijde drahe... 🙂 spise ty sklenky mi prijdou drahe 😉 🙂

nensy
5. čer 2009

no to taky nechápu proč by nemohli teda 😕

nensy
5. čer 2009

to ne andrej domící tě vyjde levněji ale počkej až už bude moc všechno 😀 ne si dělám srandu

andrea2210
5. čer 2009

to nevim proc... prej bud bio a nebo ze zahrady zahradu nemam a bio?tam nechodim ani nevim
kde... oni moc nadelaji......

no nestras jako nebo sni i me 😀

nensy
5. čer 2009

jo že by jste byly jak v tom o otesánkovi jo 😀
hlavně ańdrej to bio je dost drahý

andrea2210
5. čer 2009

nensynko oni prehani s tim jidlem aspon podle me...

nensy
5. čer 2009

já si to taky myslím

mirka755
5. čer 2009

rizoto: ne ne bez cibule, fakt jen přimíchám rýži s masem a zeleninou. Dělá to takhle i naše mamča, tak mi to zůstalo
Andrej Anetka mi baštila skleničky až do 10 měsíce, mohla se jich ujíst 😀. Tak jsem jí to kupovala, jediné co nejedla byl špenát s rýží

nensy
5. čer 2009

jo miruš tak ten mi nela taky nejedla 😝

adellaide03
5. čer 2009

Ahoj holky,
vy jste na mě teda určitě musely všechny strašně moc myslet protože jinak není možné to, že jsem si vytáhla skvělé otázky takže to mám, holky zvládla jsem to 🙂

nensy
5. čer 2009

adel tak to velká gratulace že jsi to zvládla to je krásný tak to pujdete někam slavit ne aspon na veču 😀 a co už to stebe všechno spadlo co

ojo
5. čer 2009

Adelko, tak to mooooooooc gratulujuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 vidíš jaká si šikula 😉 🙂 🙂 🙂 a teď už si můžeš v klídku užívat těhulkování 😎 😎

adellaide03
5. čer 2009

Ivi jo je t o fakt nádherný pocit nedá se to ani popsat jsem fakt strašně šťastná, že to tak dopadlo. I když dopoledne před tím než jsem si tahala poprve jsem myslela, že se sesypu, ale jakmile jsem viděla ty otázky, které byly fakt dobré tak jsem se uklidnila a bylo to fajn. Dokonce jsem se dozvěděla, že další čtyři holky od nás čekají miminka takže babyboom i na naší škole 🙂
Zuzanko i Tobě děkuju za gratulace. Jo opravdu nedá se to popsat. Tato škola fakt nebyla jednoduchá a ze začátku jsem si myslela, že jí vzdám, ale teď jsem strašně přešťastná, že jsem to neudělala. Jo konečně si můžu užívat těhu a mimiška už nestresovat. Sice jedu 19.6. ještě na jedny přijímačky ale to už tak neprožívám. Když to vyjde vyjde to, když ne tak ne, tohle bylo důležitější.

nensy
5. čer 2009

no tak to je super že budou další těhulky a adel co bude tedkon dál když už to máš udělaná dáš si pauzu a co práce atd

andrea2210
5. čer 2009

holky a jim to stacilo??? ty sklenky od 4 mesice jsou male 😝

adelko gratluju 😵

nensy
5. čer 2009

tak nele to stačilo ta nesní sklenku ani tedkon

andrea2210
5. čer 2009

aha ty jo.... tak ja bych musela ty sklenky koupit aspon 2 na 1 obed 😅

nensy
5. čer 2009

😀 😀 😀 nela mi nesní ani celou přesnídávku dneska snědla pulku ani ne

andrea2210
5. čer 2009

ty jo to ji malo ne??? me honzik snedl i v ni 10 piskotu protoze mu to
bez nich nestacilo do dalsiho jidla 😅

maicky
5. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Jdu jen pozdravit 🙂

Adélko: Gratuuuulllluuuuujjjjjuuuuuuuuu!!! My sme ani nepochybovali o tom, že by si to nedala 😉

mirka755
5. čer 2009

😀 jj Andrej, malé stačili ty 125g skleničky od 4 měsíce. Ještě v půli roce když byli velké skleničky tak je měla na 2 obědy. Snad až od 8 měsíců zvládala celou tu velkou 190g skleničku. Ty máš ale jedlíka, ale to je dobře. Horší by bylo kdyby nechtěl papat
ADÉLKO mocinky gratuluji, jsi šikulka. Tak a teď si můžeš prcka a nákupy pro něj užívat 😵

andrea2210
5. čer 2009

Mirusko fakt??? ty jo a me mudr rikala ze mam delat 200ml jinak ze bude chtit mliko
tak to je fakt takovy jedlik???? jezis on fakt bude vazit tunu 😝

andrea2210
5. čer 2009

nensynko a ty davas rano presnidavku?

andrea2210
5. čer 2009

nensy
5. čer 2009

já jí dávám přesnídávku jak kdy ale většinou na svaču dopoledne ale ona spíš jogurt nebo ovoce

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru