Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
8. čer 2009

nensynko ja vim ja si sama nevim rady asi je to otesanek.,,, as tobe se jak dlouho mala budila na
jidlo i po te kasi?,,,?

mirka755
8. čer 2009

dobré ráno
jdu jen pozdravit, za chvíli vyrážíme k našim. V 10,30h jdu do poradny, mějte se krásně papapa

andrea2210
8. čer 2009

mirusko tak pak informuj papa 😵 🙂

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

andrejko: to mě mrzí,že máte takovýhle starosti ☹ ...ja myslela,že už je to všechno v pořádku ☹

Miruš: tak držím palečky do poradny!!!!!! 🙂 A už jsem zvědavá s čím dorazíš 😉 🙂

nensy
8. čer 2009

andrej no nela ta jedla posledy v 19 večer a pak ráno v 6

andrea2210
8. čer 2009

nensynko ja myslela ze i kdyz mela predtim kasi ze se ti taky budila,,, nepsala si to??☹

lenulko ahojky, ja taky myslela☹ mam asi otesanka ci co 😝

maicky
8. čer 2009

Ahojky holky 🙂

Andrejko, takže další probdělá noc ☹ No zatim co mi takhle holky píšoul tak jsou druhý prckové pravej opak od prvních, tak doufam, že já se teď pro změnu vyspim 😀 No necham se překvapit. A pořád lepší mít otesánka, než aby si do něj musela ládovat každou lžičku a vypadal jak podvyživenej 😉

nensy
8. čer 2009

to jo andrej to bylo ze začátku ale ona právě pak už jedla takhle večer naposledy v noci nejdla vubec

andrea2210
8. čer 2009

to jo no☹
mai prave☹ ale nechci mu prave davat treba v pul 2 uz jist☹ chci aby si zvykl ze se proste vnoci neji...
a mas pravdu druhe je opak, Adam je i dost protivny kdyz ho zlobi i ty zuby... ☹
a Honzik byl zlaty,,, a v tuhle dobu spall kraaasne celou noc... vazne opak prvniho🙂 🙂
ja doufam ze se to casem srovna az nebude spat pres den tolik myslim treba kolem toho pul roku 🙂
doufam jako 😝 😅

za chvili mi nebude jist 5 krat denne ale 6 krat a 6 krat mi jedl Honzik od 8 mesice nejak 🙄

andrea2210
8. čer 2009

mai mala zlobila??🙂

nensynko a kdy zezacatku?? asi do ktereho mesice?🙂

maicky
8. čer 2009

Andrejko: nás trápily prdíky a do šestýho měsíce mi v noci spala, hoddnnněěě špatně. Usínala třeba sice v devět nebo tak, ale v jednu v noci se zbudila a byla schopná nespat, třeba do čtyř i pěti do rána a pak zase na chvíli usnula, ale moc nespala.

maicky
8. čer 2009

Sem chtěla napsat, že do šestýho měsíce mi v noci nespala... 😀

maicky
8. čer 2009

Andrejko: A tetě malej nespí do teď budí se jí třeba i šestkrát denně a to mu v srpnu budou dva roky 😅

andrea2210
8. čer 2009

mai no ty jo,, tak to mela teda vydrz... to maly usne aspon na tu hodku a pak zas spat nechce...
me udivuje tohle: on se vzbudi dostane dudlik,,, zabere mu tak napr. na 15 min. pak stejne pobrekava
ale spat proste chce, cumel taha o sto sest pak zjisti ze nic netece a kraval, tak uspavam na rukach,,,
to spi max tu hodku a pak uz mu to jidlo dam.... 🙂

ve 2 letech 6krat denne?? ty jo a proc??hlad? to asi ne co?

nensy
8. čer 2009

andrej tak do toho 4-5 měsíce pak už jedla všechno teda ráno měla mlíko v 10 přesnídávku na oběd příkrm odpoledne měla mlíko a večer před spaním měla kaši a v noci už právě nechtěla jíst vubec to jsem rpávě měla dobrý na vstávaní .za to tedkon to je katastrofa furt se v noci budí ne teda jídlem ale je to nespavec

andrea2210
8. čer 2009

nënsynko aha☹ bobek mala☹
a Lukases spinkal dobre??🙂

ja nevim taky sem uvazovala ze muze mit roztahly zaludek ale nevim,,, i na jine diskuzi mi to ted kocka
psala jestli ho nema treba roztahnuty ale nevim spravne by mel mlika vypit uz 233 ml....
ja mu davam 166 a tu mrkev s bramborem a na noc kasi,,, tak nevim jestli ho ma roztazeny nebo ne 😝 🙄

nensy
8. čer 2009

jo lukáš ten byl opak nelči ten spal výborně 🙂 podle mě ho nemá roztažený andrej prostě každý mimčo je jiný a každý jinak jí to se nedá porovnávat

andrea2210
8. čer 2009

nensynko ze jo.... navic vypada na trictvrte rocni mimina....
nezda se mi ze ma jidla hodne kdyz tohi mlika pije jen 166 ale je fakt ze chce jeste,,,,
pil predtim 5 krat denne 200ml 🙄

andrea2210
8. čer 2009

jeste sem uvazovala ze bych koupila ty probioticke kapky,,,, ale vaham

nensy
8. čer 2009

no nevím andrej neboj ono se to stím jídlem srovná až bude jíst všechno .

andrea2210
8. čer 2009

taky myslim nensynko... jo a tys mela prosim te jake ty kapky,,,???

ted uvzuju ze se budi kvuli zubum ma to pekne natekle zas a ruka vpuse cely den a hryze a hryze......

honzi se kvuli zubum nebudil 🙂

nensy
8. čer 2009

já jsem měla BABY CALM 🙂 a byly dobrý fakt moc pomohli 🙂 no andrej to je taky možný že se bidí kuli tomu a třeba nemá hlad ale potřebuje něco kousat

andrea2210
8. čer 2009

no v tech pul 4hlad asi ma☹ s tim to vychazi na 5 davek jidla denne 😀
pomohly i na kakani??on prdi ale kadit ani za boha uz 2 den nekadil zase jo a taky min prdi.... 🙄

andrea2210
8. čer 2009

on prave dudel hryze a je nervni... sem myslela ze se to zastavi na dyl ze natece a splaskne,jemu to
splasklo asi na 2 dny a zas nabehle 😅

nensy
8. čer 2009

jo andrej pomohli oni sou vetrové tak to i trošku protáhne 🙂

nensy
8. čer 2009

mužu říct že nela řvala když jí rostli normální zuby u stoliček to šlo bez řevu ale budí se vnoci

andrea2210
8. čer 2009

nensynko tak se budi kvuli zoubkum???
tak to ho ty zuby asi trapi a mozna proto se casteji budi☹
tak to je koupim a zkusim... sem zvedava🙂

nensy
8. čer 2009

jo andrej určitě kuli zoubkum

nensy
8. čer 2009

tak mu kup na zoubky ten gel třeba mu to pomuže a trochu mu to umrtví

maicky
8. čer 2009

Andrejko: Nevim proč jí nespí, nejspíš si vymýšlí hovadiny

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru