Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
16. čer 2009

jo adel schodila jsem dost pak se mi to ale na dlouho dobu zastavilo a tedkon už to zase jde dolu

adellaide03
16. čer 2009

Ivi to jsou takové ty váhové zmatky teď už to půjde hubnout trochu pomaleji, ale půjde neboj.
Veru jo já jsem taky zvědavá co tady na ty naše hory pořídíme.

nensy
16. čer 2009

jo adel já třeba nehubnu kg ale jdou mi cm a to je podle mě lepší

andrea2210
16. čer 2009

ahojky holky, tak kycle mame dobre a mame jadyrka a vse spravnym smerem, uz chodit nemusime
a baleni taky davat nemusime.-) 🙂 ufff 🙂

ja taky probrala kolem 27 u prvniho a zhodila sem pres 30 kg a ted sem nabrala nejakych 17
a mam dole 16 😉 to zhodite holky🙂

tady je hnusne... asi bude lit a je teda hrozny vitr 😖

adellaide03
16. čer 2009

Andrejko tak to je super, že je vše OK to si člověk vždycky oddychne že?
U nás je taky zataženo, ale zatím neprší tak jsem se pustila do úklidu. Moc se mi teda nechce, ale co se dá dělat.

andrea2210
16. čer 2009

adelko ja uz mam poklizene🙂
jojo je to uleva byly tam 2 pani a obe holcicky dostaly reminky 😒

adellaide03
16. čer 2009

No jo ony prý holčičky většinou mívají ty nožičky špatné. Tak je dobře, že vy je máte v pořádku.A co dneska vaříš?

andrea2210
16. čer 2009

adelko ja musela varit vcera polivku a dneska kasi a maso....
adamkovi mrkev + brambor + jablicko🙂 🙂 a zitra ma masicko 🙂 🙂

a copak si varila ty dobreho? 😀

mirka755
16. čer 2009

Verčo jj to máš pravdu, já mít podzimové mimčo tak už ho také nepořizuji. Ale teď přes léto budeme všude lítat, tak pro jistotu jsme ho koupili

adellaide03
16. čer 2009

Já nměla gulášovou polívku a odpoledne su uděláme palačinky s jahůdkama a tvarohem.

lenkakubickova
autor
16. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Sakra,ani vás tu v práci nemám čas dočíst ☹ ....mám toho hodně a doma se mi nějak sešli objednávky na čepičky,takže doma jen sedím v gauči s háčkem v ruce 😀 Dnesk ajsem volala do Gennetu a je to supeeeeeeeeeeeer!!!!! Výsledky z genetiky jsou naprosto v pořádku!!! 😵 😵 😵 😵 A dokonce už máme od pojišťovny schválenou žádost o IVF!!! 😵 😵 😵 Tak jsem se přišla podělit z příjemnými zprávami a už se jen těším až za měsíc budu mít miminko/nka v bříšku 🙂

Veru: jojo,myslím,že je to s tím kočárkem praktické, zbytečně by jsi vyhazovala penízky, které zužitkuješ jinde 🙂

Miruš: tak to je dobře,že je vše v pořádku,jsem zvědavá kolik bude malý vážit a měřit? 🙂

Andrejko: no to je bomba,jak malý už baští i masíčko 😵 Konečně něco pořádného,viď? 😉 🙂 A super,že má nožičky v pořádku!

Adélko: neboj,kočárek určitě seženete,výběr je široký a kor když je uvidíš na vlastní oči,tak něco pořídíte,neboj 🙂

mirka755
16. čer 2009

😵 😵 LENIČKO to jsou super zprávičky, měsíc uteče jako voda - moc Vám to přeji 😵

adellaide03
16. čer 2009

Jejda Leničko já mám takovou rodast jupíííí

nensy
16. čer 2009

teda leni tak to moc gratuluji jsem to říkala že to bude všechno v pořádku a miminka se taky dočkáš 😀 mám ohromnou radost

andrea2210
16. čer 2009

Lenicko ahojky,,,, supeeeer konecne hlavne ze je vse v poradku.-)
jojo mesic za chvili utece 😵 😵 😵
Gratuluju!!! 😵

adelko no teda mnamka 🙂 jen si dej a hezky papkej 😀

lenkakubickova
autor
16. čer 2009

díky moc holky 🙂 Já jsem šťastná jako blecha 😵 😵 😵 jdu 29. k Dr. tak se tam přesně dozvím,kdy začnu stimuolovat,kdy mi píchnou provokačku a pojedeme 😵 😵 😵 A na konci července už bude/budou mimi v bříšku 🙂

maicky
16. čer 2009

Leničko: Ještě jednou gratuluju 🙂 Je to úúúžasně skvělá báječná zpráva 😵 😵 😵

Miruško: To víš, že jo, Vám se bude hodit, budete trajdat převážně přes léto, ale už se vidim tady ve sněhu 😀

adellaide03
16. čer 2009

Je Leničko tak to nás musíš informovat jak to zvládáš a pak až objevíš // tak určitě taky.
Jo Andrejko to já si dávám do nosu, ale jak jsme psala abych přibrala tak těch deset kilo a ne dvacet 🙂

nensy
16. čer 2009

to už je brzo leni a věřím že se to chytne hned na poprvé 🙂

andrea2210
16. čer 2009

Lenicko taky verim a myslim ze se to na poprve povede 😀 😀 doufam ze 2 najednou jako 😵

adelko a kolik mas nahore??🙂

kouknu pozdeji jdeme ven 😅

nensy
16. čer 2009

dneska šla segra na ultrazvuk tak jsem zvědavá jak dopadla jestli to je vážně kluk 😀

ojo
16. čer 2009

Leničko, tak to mooooc gratuluju 😵 😵 😵 😵 to je skvělá zpráva 😵 😵 😵 tak to určo za chvíli užijete háčkovaný čapky i u vás doma 😉 🙂 🙂

Miruško, tak stále to na tebe nepřišlo při těhle změnách počasí?? 😉 😀 😀

mirka755
16. čer 2009

Zuzi já mám asi tuhý kořínek, nic na mě neplatí. Sice mě bolí každý den břicho ale nic víc

ojo
16. čer 2009

Miruš a máš tady na někoho číslo, abys dala kdyžtak vědět, viď? 😉 😀

ojo
16. čer 2009

taky mi ještě nepřišla mateřská ze socky 😒 minulej měsíc přišla 12.5. a teď furt nic...no tak jsem zvědavá, kdy přijde 😖

mirka755
16. čer 2009

se s tím nějak pářou, když chtějí po nás zaplatit-tak to hned posílají složenky. JJ mám na Andrejku a Leničku

ojo
16. čer 2009

no Miruš, teď jsou v tom asi nevině, že jim nepřišel rodný list....mi pěkně nasrala naše mzdová účetní 😠 když jsem jí posílala RL, tak jsem se jí vysloveně ptala, jestli ho na socku pošlou, tak mi tvrdila, že jo a když jsem ji dneska psala, jestli ho poslali, tak mi odepsala, že jejich povinnost to neni, že si to musíme ohlídat my maminy 😠 😠 😠 tak mi ještě tak napsala, že ho teda pro tentokrát dneska za mě pošle...no jsem úplně vytočená, mi mohla rovnou říct, ať ho tam pošlu sama a byl by klid...😠 😠 😠

nensy
16. čer 2009

ahoj zuzko teda to je už měsíc toto letí co

ojo
16. čer 2009

jojo, letí to...teď je to znát...už si skoro ani nepamatuju, že jsem měla buben 😀

nensy
16. čer 2009

no jo na to se rychle zapomene 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru