Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
24. čer 2009

Leni no jasně nechto to tak jak to je a uvidíš jak se to vyvrbí.
Miruš no teda Ondráčkovi se u Tebe asi moc líbí, ale tak ještě máš pár dnů do porodu tak se to snad pohne.
Jo a s tím létem prý od 10.7. do 10.8. mají být největší tepla, ale takovým těm dlouhodobých předpovědím už moc nevěřím.
Andrejko ahojky

liviky
24. čer 2009

dík holky za přivítání 🙂 .....nák se ale ani dnes moc nezapojím,sakra....mám chlapa už třetí den doma kvůli těm lijákům(dělá totiž střechy) a budto je u kompu on nebo se žerem 😠 ....už aby bylo hezky!!!

....a těhulky,Vám závidím 😉

nensy
24. čer 2009

ahoj andrej a co jak jste dneska spali 😕

livi tak to se H asi doma pěkně nudí co 😝

adellaide03
24. čer 2009

livi a co nám závidíš těhu? Tak že by ještě do třetice chlapeček ? 🙂

nensy
24. čer 2009

😀 😀 😀

andrea2210
24. čer 2009

taky zavidim briska 😵 😀

nensynko ahojky jojo dobre az na me...maly spal do 4:15 dostal najist a do ctvrt na 7 jeste ale ja
zabrala poradne az po pul 6 nejak☹
a jak me maly vzbudil, tak sem byla jak prejeta 🙄 ale spi krasne uz 🙂 🙂 jsem rada vydrzel i do
5 uz 😵 😵 😵
a jak si spala ty?🙂

ahojky adelko 😵 🙂

nensy
24. čer 2009

tak to jo andrej tak se jdi natáhnout poo 🙂 já jsem dneska spala dobře vstávala jsem teda v 5 ale unavená nejsem je mi dneská fajn

andrea2210
24. čer 2009

nensynko to ne to bych nespala vecer 😖 😠
odpol.musim i do obchoda...
me zacina bolet hlava kurec 😠

adellaide03
24. čer 2009

Andrejk to bude asi tlakem nebo tím dusnem venku. Teda u nás aspoň je pořádné dusno tak to odpoledne vidím asi na bouřku.

nensy
24. čer 2009

tak to jo já bych poslední dobou spala furt 😀

adellaide03
24. čer 2009

Ivi jakto? Já teda se přiznám, že když jsem se učila tak to nešlo a po obědě jsem si musela dát šlofíka a teď jak kdy.

nensy
24. čer 2009

já nevím adel asi to je tím počasím

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Andrejko: díky za pochvalu,to víš,je to pohodlný 😀 😀 😀 Tobě to příijde,že to uteklo a mně se to táhne naprosto šíííííleně ☹ ale to je asi normální 🙂
MS bych měla dostat po injekci do 7 dnů,takže tak 6.června nejdýl a hned ten den začnu stimulovat a pak kolem 20.-25. července bych už měla mit miminka zavedený v bříšku 🙂 Ale ono to uteče,protože kolegyně v práci má od 6-17.června dovču a to poletí jak ďas,když se budu v práci ohánět jako blázen 🙂

Adélko: pokud to půjde,tak bych ráda chodila co nejdýl do práce,teď tu máme sice honičku,ale jinak je tu klid,žádný stres,nic děsivýho, takže bych v tom neviděla problém a Dr.taky ne. Jen musím být opatrná první a druhý den po zavdení a pak se chovat naprosto normálně 🙂 stejně bude 3 týdny trvat,než zjistím,jestli se to vůbec povedlo a kdyby to nááááhodou nevyšlo, tak by bylo blbý jít marodit a pak se zas vrátit po delší době. Takže spíš bude záležet,jak to budu zvládat s nevolnostma,jestli vůbec nějaké budu mít 🙂 a navíc by nebyl problém,aby mi firma upravila pracovní dobu,nebo bych občas dělala z domova.

To počasé je šííílený,něco na mě leze,pálí mě oči a v krku,tak se jdu zabalit do deky a dát si horký čaj s citronem 🙂

mirka755
24. čer 2009

Andrej dnes jsem vyšla schody 2x a břicho mi tvrdne celý den a dokonce jsem musela lítnout ve městě na úřad na záchod protože mě normálně chytla ve spodku taková zvláštní křeč 😕

jééé Leni tak to už máte za pár 🙂, už se moc těším až sem budeš psát že už máš miminka v sobě 😵

holky hurááá - už mi přišla část mateřské 🙂 (tak zpoždění bylo jen 3 týdny 😝 )

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Miruš ahoj 🙂 Teky už by bylo na čase viď? 🙂 Termín se blíží čím dál víc a já jen čekám,kdy napíšeš,že jedeš do porodnice 😀 😀 Jooo,v podstatě je to za pár,ono to pak asi utíká,když se chodí na kontrolní utz sliznice a tak 🙂 Tyyyyjo,ale i tak 3 týdny spoždění, to je taky síla ☹

mirka755
24. čer 2009

no Leni začala jsem mít bobky, v pondělí jsem jim chtěla volat protože mi řekli že musím počkat na to potvrzení a až pak mě začnou vyplácet. A nakonec přišli nejdřív peníze 😀 - každý na úřadě říká něco jiného tak si člověk může vybrat a jediné co mu zbyde je čekat

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Miruš,to věřím,bohužel jsou ty koruny potřeba,no ☹ ...hlavně,že je to v pořádku! A teď už by ti to mělo snad chodit v pohodě pravidelně,ne? ...to jo,na úřadech je to někdy jako u doktora,každý ti řekne něco úplně jinýho a nezbýve,než čekat,jak to vlastně dopadne... A co Ondrášek? Stále nechce ven? Ani po výšlapu schodů? 🙂

andrea2210
24. čer 2009

😵 Lenicko jojo me to utika☹ asi protoze porad jen doma skacu, a jak vidim jak mi decka
rostou no sila🙂 🙂 🙂

Mirusko me to taky delalo, takove divne i krece,,, no treba ti rupne voda jako me🙂 me u prvniho nerupla...

delam cinu z netu mnaaaam 😵

liviky
24. čer 2009

....jo jo holky závidím bříška,ale bojím se že ten můj umí dělat jen holky 😀

....jinak Vám tu házím mé domácí tvoření pro holky.....moc mi chcou pomáhat,tak to snad nikdy nedodělám ☹
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

andrea2210
24. čer 2009

Liviky ja jim taky zavidim... 🙂i to teseni se ja se taky moooc tesila a tesim se ted jake pokroky
maly bude delat 😵
ja zas myslim ze ten muj dela jen kluky 🙄

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Andrejko: to je asi fakt, to slýchám často,jak to letí,když mají holky doma děti, tak se pořád něco děje a děcka rostou před očima ☹ Jeeeee,tak mi pošli PPL jdnu porci,at mám co večeřet 😀 😀

Livi: tedy ty jsi šikulka,koukám,kolik tam toho máš, to děláš i ty košíčky? 🙂 Tak ještě jedno mimi do třetice,ať se taky můžeš s námi těšit 😉 🙂

holky nebo kluci,hlavně,že máte ty zlatíčka zdravý!!! 😵 😵

liviky
24. čer 2009

..jj,taky ráda koukám na pokroky Lilinky 🙂 ....du mrknout na tvé albíčko,jak krásné máš kluky,víš jak musím už začít pomalu hledat nápadníky pro mé cácorky 😀

andrea2210
24. čer 2009

Lenicko jo fakt vsak uvidis, jak budes varit uklizet nakupovat a vsecko tak to uvidis fakt
na tech detech jak rostou a jak cas rychle utika... uz se dockas 😵 😵

ten recept sem nasla na MMB je vybooooorny uz jsem si dala:D 😵

Liv... taky kouknu na tve albicko 😵 ale ted musim za malym uz me zas vola 🙂 🙂
a vy chcete jeste jednoho prcka ??? 😵 😀

andrea2210
24. čer 2009

Liv koukam ze bydlime kousek od sebe 🙂 jsem z Ostravy 😅

pak kouknu🙂

andrea2210
24. čer 2009

tak sem Liviky zkoukla albumek 🙂 kraaasne holky... vazne 😵 😵 😵
ja chci taky holcicku 😀 😅

mirka755
24. čer 2009

jen mi vždy ztvrdne břicho, jinak nic jiného. No uvidíme jestli odejde nejdřív voda nebo budu mít kontrakce. Při Anetě jsem měla nejdříve prav. kontrakce a vodu mi museli píchnout-samotné se jí nechtělo

liviky
24. čer 2009

andry - tak sem koukla na ty tvé kluky....kluci jak buci.....dobří ženiši 😀

miri - mě u jedné i druhé holky začly kontrakce a pak mi vodu taky píchali......ale řeknu ti druhý porod byl ještě větší fofr!!!......první sem začala rodi 15.30...a na světě byla ve 22.30,a druhá....začátek 13:30 a vykoukla 17.15 😀 ...takže fakt rychlovka 🙂

andrea2210
24. čer 2009

mirusko mi taky jen tvrdlo a rupla pak voda zniceho nic 😉 me to same jak u tvoji anetky kontrakce a
vodu pichli,,, a ted rupla doma v posteli 😅

livi no meli pres 4 kg jak se narodili 😅 me se taky tvoje holky libi, fakt 😀 😉
tak dobry porod druhy si mela?ja mela druhy porod o dost horsi 🙄

andrea2210
24. čer 2009

livi a co ten kluk bude,bude??? 😀

andrea2210
24. čer 2009

jo mirusko a u prvniho mi teda bruch netvrdl ani posly sem snad nemela....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru