Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
26. čer 2009

hele stejně to je rychlí vid 🙂

adellaide03
26. čer 2009

Ahoj holky,
tak já dnes měla promoci. Bylo to moc pěkné a dozvěděla jsem se o návaznosti na naši školu která by se studovala jen rok a půl tak jsem z toho měla radost a zřejmě se s kámoškou přihlásíme. Dostali akreditaci teprve minulý týden. 🙂 Jinak se tady před chvílí přehnala parádní bouřka, ale aspoň se trochu pročistil vzduch.

maicky
26. čer 2009

Adélko: Tak jste jí asi poslali k nám, protože tady se ta buřina teprve rozjíždí, ale vůbec to nevypadá hezky... 😠

adellaide03
26. čer 2009

No Veru asi ano. Taky to byla síla, my jsme jeli autem a vůbec nešlo vidět na cestu.

maicky
26. čer 2009

Adél: Tak tady je to podobný. Vůbec to nestíhají brát okapy, ale řekla bych, že to bude jen chvíle, protože jak fouká vítr, tak to asi za chvíli odfoukne jinam

adellaide03
26. čer 2009

Jo u nás to bylo taky poměrně chvíli.

maicky
26. čer 2009

Už se to tu zase zatahuje. Ach jo, to bude noc. A je tu děsný dusno a hic. 😝

adellaide03
26. čer 2009

Tak u nás je už hezky, ale dustno se teda udělalo taky.

maicky
26. čer 2009

Tady už zase prší a je bouřka 🙄

nensy
26. čer 2009

tady neprší ale je staršný dusnu

cukrik580
26. čer 2009

ahojte babusky...nemam na nic cas...ani na vas...fnuk fnuk...stale stahujeme...a nic na svojom mieste...ach jo...prisla som len na skok, pochvalit sa, uz mam bratranceka...vola sa tomasko narodil sa 24.06.2009 o 15.50 hod a mal 48cm a 3040 gramov...a je nadherny, uzasny, krasny, na spapanie...a asi bude z neho klavirista...taaaake dlhe prsteky ma.. :D tak sa mi tu mate krasne a veelmi sa na mna nehnevkajte...posielam bozteky..papa

liviky
27. čer 2009

dobrý ranko všem 🙂 ....tady je dnes zatím pod mrakem,sem tam se zvedne vítr,ale od včera neprší...tak sem zvědavá jak se to dnes ještě vyvine 😅

nensy
27. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
ahoj cukrik tak jak je 🙂 tak to byl malinkatej hlavně že jsou v pořádku 🙂
nazdárek livi tak co děláte 😕 a co honza kdy odjíždí

liviky
27. čer 2009

čau nensy - za chvíli půjdem nakoupit něco na oběd...dopo nikam daleko moc nechci,protože sem včera byla s Lili večer na pohotovosti!

w.i.w.a
27. čer 2009

Dobrý den,

já vím e to sem vůbec nepatří ale nevíte někdo nějakou radu na oteklý nohy? Jsem ve 34 týdnu a mám hrozně oteklý kotníky a nárty, přpadá mi že musejí prasknout tím jak jsou nateklý. děkuji za rady

adellaide03
27. čer 2009

Ahoj holky,
tady je taky pod mrakem, ale neprší, ale je opět dusno. Na oběd dnes jdeme do restaurace s našima příteloem jeho rodiči a jeho pradiči. Měli jít i brácha se švagrovou a dětmi, ale jeli včera na dovolenou tak mají smůlu.
Cukrik a co Ty jak to vypadá s Tvým snaženíčkem?
Livi a co je malé?

nensy
27. čer 2009

tak to jo a co je lili 😕

nensy
27. čer 2009

ahoj adel tak to si to užijte to bude super že nemusíš vařit mi byly minulej týden v restíku na obědě náká nová otevřená ale výborně tam vaří fakt moc jsme byly spkojený

adellaide03
27. čer 2009

Ivi jdeme tam oslavit moje státnice víš.

nensy
27. čer 2009

tak to bude super a gratuluji to muselo bejt hezký pak hod náký fotečky jestli máš

adellaide03
27. čer 2009

Mám fotečky, ale bohužel nic moc nevyšly. Ale některé snad ano.

nensy
27. čer 2009

tak aspon jednu at vidíme jak ti to tam slušelo

adellaide03
27. čer 2009

Jo Ivi takovou tu už po tak ta se povedla, ale přímo při té promoci bohužel ne. Přítel říkal že jsem šla moc rychle.

liviky
27. čer 2009

tak už sme došly z venku a u nás začalo lít jako z konve

Lili měla šílný otok vzadu na hlavě,dělali jí i rentgen,ale prý vše v pořádku,i v noci to bylo v pohodě.....no holt Vikina mě zase neposlechla a žduchla Lilinku na topení! 😠

mirka755
27. čer 2009

ahojík
tééda Livi ☹ chudinka mlaá, tak snad to bude v pořádku. Já byla dnes dopo sama doma, Libor si vzal malou na chatu-tchánovci dělají fasádu. Snad jim nebude pršet, už se nám to tu pěkně zatahuje. My jedeme za hoďku s malou k našim, sejdeme se tam se ségrou-vezmeme to procházkou 😉 na vlak. K obědu jsme měli prejt s bramborem a se zelím 🙂 , tak jsme tu s manžou jak vorvani 😀

nensy
27. čer 2009

teda to je číslo ta vikina 🙂 tak hlavně že to nic není a je to v pořádku 🙂

liviky
27. čer 2009

jj,obě dvě sou beranky,tak něco vydrží.....a hlavně sou to ženský,tak moc dlouho nezkuhraj 😅 😀

miri - teeeda,ty máš apetit,já bych před porodem asi nic tak těžkýho nedaala 😉

nensy
27. čer 2009

to jo teda takže budete celej den doma jo 😕 mi jedem za chvíli pryč a přijedem až večer

liviky
27. čer 2009

no my byly venku dopo a před chvílí se holky vzbudily,tak už zůstanem doma,dělala sem ted skoro 2h. čístku v kompu ve fotkách,no maras...a jěště tam toho jééééééééé a jééééééje ☹

liviky
27. čer 2009

jooo holky a kuk sem 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

....takhle vypadala nevěsta včera jak sme byli na svadbě...jo a mimochodem,kromě psa sme tam celá rodinka...docela ojedinělý úkaz 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru