Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
6. črc 2009

Ahoj holky,
Miruško malý je šikulka a je krásné, že si to tak bezvadně zvládla.
Andrejko to je bezva, že už nejste tak nemocní snad už to bude OK.
Leničko děkuju za pochvalu fotečky na promoci 🙂

nensy
6. črc 2009

ahoj adel takjak je a co jste celej den dělali

adellaide03
6. črc 2009

Ivi ahoj, odpoledne jsme byli tady kousek na závodech koní kde soutěžila i sestra od přítele.

nensy
7. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 je tak to´muselo bejt hezký adel 🙂

adellaide03
7. črc 2009

Ahoj holky,
Ivi jo bylo to bezva.
Tak dneska tady máme zataženo a večer pršel tak jsem zvědavá co z toho bude. Zítra jdu na cukrovku tak jsem zvědavá jak vydržím tak dlouho nejíst. Já třeba vůbec nemůsím jíst večer, ale po ránu to teda mívám pořádný hlad.

nensy
7. črc 2009

ahoj adel 🙂 tady zataženo není a bude hezky a je pěkný dusno 😝 určitě to dopadne dobře mě to teda moc nechutnalo

adellaide03
7. črc 2009

Tady už se taky klube sluníčko takže asi taky bude hezky. No jo člověk to zvládne a slyšela jsem , že to není moc chutné, ale když to musí být tak se nedá nic dělat. Vím, že jíst nemůžu, ale můžu se aspoň ráno napít?

nensy
7. črc 2009

adel dá se to co jinýho ty zbývá 😝

ojo
7. črc 2009

ahoj holky 🙂

Miruš, vítej doma, Onrášek je krásný uzlík...nebo spíš uzel 😵 😵 😵 😵 a porod teda fakt rychlovka, taky bych si přála mít takovej druhej 😀

Adel, pupík už hezky roste 😉 🙂 a nemyslím, že budeš při cukrovce trpět hlady 😅 já jsem taky zvyklá ráno pořádně snídat a ona ta voda je tak sladká, že ti to fakt na ty 2 hoďky zasytí 😉 a můžeš pít neperlivou vodu 🙂 i během těch 2 hodin 😉 🙂

zdravím ostatní, jdu se nadlábnout 🙂

liviky
7. črc 2009

hojda holky,tak sme z toho pařáku dorazily domů 😝

luci1980
7. črc 2009

Ahojky, jdu pozdravit 🙂

Miruš, jsi šikula mamina, porod na jedničku a manžel taky statečný 😵 Ondrášek je krásný, roztomile buclíkatý a prostě krásné čerstvoučko miminko 😵 Jak spinká? je hodnoučký? 🙂 Malé nastřižení závidím, budeš brzy zahojená úplně a zcela fit 🙂

Adélko, u nás u testu na cukr oGTT nesmíš od půlnoci nic jíst ani pít, den předem doporučují nejíst moc sladké. Ráno tedy žádné jídlo ani pití, maximálně jen smočit rty vodou. Pak odběr a ranní moč, vypít ten sladký blivajz, pak sedět, nehýbat se, sestra dovolila maximálně lok čisté vody na zapití toho sladkého a pak nic, dvě hodiny a pak zase odběr a může se jít dom a najíst a napít. Dá se to, ale je to fakt nechutně sladký 😖 Držím palce, ať máš výsledky ok. Pohyb a jidlo nebo pití by zkreslili výsledky...

Oji, co Tomáškovo očíčko? lepší? držím palce 🙂

ojo
7. črc 2009

ahoj Luci, toto letí, už je bříško pořádně vidět 😀

jojo očičko už je hned lepší, ještě týden musíme vykapávat 🙂

já jsem při testu na cukr mohla normálně pít vodu a za ty 2 hodiny jsem se šla projít i ven mimo nemocnici, takže takový přísný to u nás nebylo 😅

Tomík už se ozývá na papu 🙂

nensy
7. črc 2009

zuzko tomášek je krásnej 🙂

mirka755
7. črc 2009

ahojky
jj malý v noci spinká, dnes ale nějak nemohl zabrat. Včera při propuštění jsme měli 3600g a dnes na kontrole u dr měl 3540g - dr to zatím nechce brát jako úbytek, protože prý každá váha váží jinak tak jdeme na převážení příští úterý a uvidíme. Přes den malý vydrží 3 hodiny, akorát že dnes jsem mu musela teď dát 2x protože si furt cpal ruce do pusy. Tak snad to bude dobrý - asi ne. Už ho zase slyším, nejspíš budeme muset dávat příkrm aspoň na noc 🙄

mirka755
7. črc 2009

Zuzi malý už je fakt kus chlapa, já dnes viděla kamarádčiného chlapečka který má 2 měsíce a je obřííík oproti Ondráškovi

adellaide03
7. črc 2009

Teda holky tak teď nevím co dělat. Mě teda sestra řekla, že nemám jen jíst a o pití nemluvila no tak uvidíme. To jídlo teda pro mě nebude až zas takový problém, ale to pití, snad už nebude pařák, no uvidíme. Tak si na mě zítra vzpomeňte.

nensy
8. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
adel tak at to zvládneš 🙂

nensy
8. črc 2009

v pátek vezem nelu do říčan vaškova teta jí chce na víkend tak doufám že tam pro ni v noci nepojedem ale snad ne a bude hodná

luci1980
8. črc 2009

Ahojky,
Adélko, držím palce, trošku vody si dej, je fakt že jsou šílený vedra a lepší troška vody, než aby jsi s sebou někde flákla mdlobou 😒

Nensy, tedy, to je Nelinka šikulka, že vydrží víkend u tety 🙂 Any ještě nikde nespala 😝

Miruš, uvidíš, třeba nebudete muset přikrmovat, počkej na převážení, tenhle rozdíl je určitě jen v kalibraci váhy, je to minimální rozdíl... A ručičky v pusince ukazují jen na touhu něco pořád sát, hladík to být rozhodně nemusí 🙂 Co dudlík? nebo jen tak pocucat tvůj malíček? aby usnul 😉 držím palce 🙂

nensy
8. črc 2009

no luci to nevím jestli vydrží jednou už spala přes noc a dobrý vubec nebrečela tak uvidíme

liviky
8. črc 2009

brý ranko
...my se už chystáme k dr.,ale moc se mi tam nechce šíleně tu lije!

nensy
8. črc 2009

tak tady se to vybralo tak snad to vydrží

liviky
8. črc 2009

a tu leje a leje ☹

maicky
8. črc 2009

Dobré ránko holky 🙂

Miruško: Malej je krásnej uzlíček, je skvělý, že tě při porodu netrápil 🙂 Aňulka z něj má jistě velkou radost a hodně pomáhá viď 🙂

Luci a Adélko: Bříška už máte krásný 🙂 Je vidět, že se miminka mají dobře 🙂

Adél: Ať test na cukr zvládneš a neni ti zle 🙂

Ivi: Malá to určitě zvládne a po víkendu se jí třeba ani nebude chtít domů 😀

Jinak tady počasí nic moc, fouká tu vítr a vypadá to, že za chvíli začne pršet. Můj taťka má dovču, tak sme mu slíbili, že se na něj přídem podívat, tak tam asi vyrazíme 🙂 Tak se tu mějte hezky a já zase někdy zaskočim. Papa 🙂

nensy
8. črc 2009

ahoj veru tak tomu věřím že se jí nebude chtít domu 🙂

liviky
8. črc 2009

tak sme konečně dorazily domů a já dala holky spát,konečně trochu klid 😅 ....d. mi řekla,že se j zdá Viki úplně v pořádku a že to asi měla horečku z toho počasí,ani v moči nic Viki neměla 🙂

nensy
8. črc 2009

tak to je dobře že je zdravá

luci1980
8. črc 2009

Ahojky,
Mai, Danielce to v postýlce s kolotočem moc sluší, je to roztomilá buclinka 😵

Miruš, taky mě zajímá, jak přijala Aňulka brášku a jak zvládla tvůj pobyt v porodnici a tak vše okolo. Nežárlí? jak to máte? 🙂

Na mě něco leze, od rána kýchám, cítím se taková malátnější, teď mě začíná bolet hlava a celkově mám prostě takový chřipkový pocit 😝 No snad je to jen chvilková slabost a nic z toho nebude, příští středu odjíždíme na dovolenou, tak bych nerada jela unudlaná 😠

adellaide03
8. črc 2009

Ahoj holky,
tak sladkou vodu jsem zvládla vypít. Ke konci už to bylo horší, ale dalo se to. Pak jsme celý den chodily s mamkou po městě, daly si obídek prostě taková dámská jízda. Bylo fajn.
Luci tak se hezky vykurýruj ať je Ti dobře.

liviky
9. črc 2009

brý ranko všem 😉 🙂
adel - to si šikulka,že si tu sladkou vodu zvládla,já to jen vyslovím a už mě natahuje,já s tím v těěhotenství bojovala jak čert,poprvé sem nevěděla do čeho du tak sem to jak žtakž zvládla apodruhé sem tu pachuť cítila dřív než sem si lokla,blééééééé...no ale zvládla sem to pro malou že jo 😅 😀

....jinak já tu už ted vařím obídek na dnešek máme rizoto a chci to kít hotový do 9 rána,protože oak deme vyřizovat a zase přijdem nejdřív tak ve 12h.,tak ať mám navařeno! 😉
...a du ted taky hodit rychle sprchu......holky sou po s nídani,tak mi doufám dají trochu prostoru 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru