Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
28. črc 2009

Ahoj Verčo a jak se cítíš Ty? To to ale letí co?Za chvíli budeš rodit. Já jsem taky zvědavá co mi zase poví pěkného. Říkal, že příště udělá i ultrazvuk tak jsem zvědavá.
Livi to je teda děs, ale hlavně, že se až tak nic moc nestalo a malá určitě bude mít ručičiku brzy v pořádku.

maicky
28. črc 2009

Adél: Cítim se tak nějak normálně. Jsem sice hodně unavená, ale zatim nic jinýho. Občas už mam poslíčky, ale myslim si, že dřív rozhodně rodit nebudu, ale jak se říká nikdy neříkej nikdy 😀 Tak uvidíme. Zatim piju poctivě magnésko, tak by to mělo bejt dobrý. Já jdu na kontrolu 17.8, tak už mi napíše papír na nástup na mateřskou a snad mi taky udělá ultrazvuk, bych chtěla vědět, kolik už Tomášek měří a váží 🙂

pajulinkka
28. črc 2009

Maicky: ja to rikam taky hlavne at je on v pohode...uz ted se citi mene cenny protoze ma porad ovazany prst...Mno je jak mali dite :D
Ja nakonec prichazim na to ze miminko vlastne nepotrebuju 😀 mam pritele a psa a to vyda za 3 deti :D

Mno dneska jsem mela hororove sny o gynde jejda ja se probirala a uplne spocena...ale dopadne to dobre me zkontroliuje a bude....

liviky
28. črc 2009

hoj holky 😉
...dík za Lili,ta už řádí jako by se nic nedělo,ani to obinadlo nesundává,ted si je obě vzala babi a já du dál natírat 😀 ....zbývají mi natřet už jen kostky a polička,tak to dnes snad dodělám!....Viki jak uviděla postel tak už ani nechtěla s babi a chtěla si na ní hrát 😅
pajulinko - tak ať se chlopkovi dobře ruka hojí,věřím že to v tom hicu musí být opruz 😒

adellaide03
28. črc 2009

Paji neboj dobře to dopadne.A víš co se stává? Že když už se smiřuješ s tím, že mimi tak brzy nebude tak se povede raz, dva 🙂
Veru však malý ještě na svět nemusí jen ať si ještě počká u maminky v bříšku ne?

nensy
28. črc 2009

teda livi to je teda hroza hlavně že to není nic vážnýho ale dneska lidi jezdí jako prasata

liviky
28. črc 2009

no to mi povídej,dnes než sem přešla cestu ..jakoukoli ...tak sem hleděla jako blázen ☹ ....myslím že to poznamenalo jen mě 😅

nensy
28. črc 2009

jo tak to ti věřím taky bych koukala

maicky
28. črc 2009

Adél: To já vim, že malej ještě na svět nemusí 🙂 Ale vysvětluj to jemu 😀

nensy
28. črc 2009

nazdárek tak grilujeme akorát jsem zavařila broskve

mirka755
28. črc 2009

ahojík holky
vůbec sem nestíhám chodit, přes den jsem s dětmi a večer má malý problémy s usínáním-takže udyndáme v lehátku a někdy ani to ne, takže je na ruce - a pak padnu za vlast. Je už pěkně vyčůraný. Ve čtvrtek nás čeká poradna, o víkendu jsme byli na pouti - malá se vyřádila 😀

nensy
28. črc 2009

teda miruš tak to je teda 😀

adellaide03
28. črc 2009

Veru tak já mu to vysvětlím "Tomíku ještě zůstaň u maminky v bříšku!!" 🙂

maicky
28. črc 2009

Adél: 😀 😀 Určitě tě vyslyší 😀 😉

nensy
29. črc 2009

nazdárek všem dobré ránko 🙂
tak už se ti to leni blíží co tak at to všechno dopadne dobře

liviky
29. črc 2009

hoj všem
...tak já du do montérek 😅 a du čistit drážky co ráno H. vysekal na tu elektriku než odešel do práce!
holčeny sou do odpoledne u babi tak s tím musím pohnout!

nensy
29. črc 2009

teda livi snad to budete mít už hotové a pak to vyfot

tyntyna
29. črc 2009

Ahoj holky,
omlouvám se moc vás nestíhám dočítat. Minulý týden jsem tady měla sestru na prázdninách a teď má manžel dovolenou. Holky nepil jste někdo čaj z maliníku? Kdy se asi tak začíná pít někdo píše 35tt nebo 36 tt, tak nevím kdy ho začít pít.

Veru, taky mám, už poslíčky a někdy hodně silné dostala jsem magnesium. A jak často ty poslíčky máš? A jak sae Danielka těší na miminko? Děkuji za pochvalu zavinovačky pak jsem ještě hodím to povlečení na košík. Aspoň se miminko otočilo hlavičkou dolů.

Nensy tak jsem dělala manželovi dort, ale bylo strašný teplo tak to byla docela šílenost. Ten krém tekl, tak jsme museli dát ledničku na 2 stupně. Ale jinak dopadl docela dobře. A jak se máš a co děti pojedete někam na dovolenou?

Paji tak pořád ještě nic a čajík piješ a co teplotu měříš? Jak dlouho se snažíte nějak jsen to zapomněla.

Miru, jak se máš a co malý Ondrášek jak spinká a je hodný? A co na něj říká Anetka ja na něj hodná? Já jsem zvědavá co bude Péťa říkat na miminko, zatím se moc těší.

Leničko, to je úžasný, že jdeš na odběr vajíček budu na tebe myslet. Moc ti přeji aby všechno bylo v pořádku a měla jsi v bříšku brzo dvě miminka.

Adélko, kdy budeš fotit bříško? Ať ti to v poradně dopadne dobře.

Holky budu končit jdu dodělat oběd a pověsit prádlo. Tak to chci stihnout než se manžel vrátí z nákupu.

nensy
29. črc 2009

ahojky jani mám se dobře i děti .tedkon jedem pryč doma mě to nebaví tak se tady zatím mějte

mirka755
29. črc 2009

tak včera nám usnul Ondráš až ve 23h, jedl každou hodinu - až když jsem mu dala Sunar tak usnul a spal do 3h. Dnes jsem mu dala najíst a položila do postýlky, Anetka se to také naučila - už jsem řekla žádné chování před spaním - naučí se usínat, sice to bude boj pár dní ale furt ho chovat nechci, protože už si na to hrozně zvyká i přes den.
JANI až na to usínání večer je malý zlato a Anetka ho furt obletuje, hladí ho 🙂 - super sestřička

maicky
29. črc 2009

Ahojky všem 🙂

Jani: řekla bych, že to Dádě zatim nijak nedochází. Ví, že mam v bříšku mimi, ale jinak nic víc, ale když k nám příde někdo na návštěvu s miminkem, tak ho hned obletuje, tak snad to bude v pohodě 🙂 A co se týče poslíčků, tak je mam tak jednou až dvakrát týdně.. A břicho mi tvrdne dost často, už to ani nepočítam kolikrát denně. Magnéskem se láduju taky 🙂 A jelikož se malej pořád mrská a tak, tak si myslim, že jen tak neporodim. Kdyby se to chýlilo k porodu, tak si myslim, že by se napřed zklidnil 🙂 zatim si z toho hlavu nedělam. Na další kontrolu jdu 17.8, tak uvidim co mi poví. Zatim jsem zavřená, takže pohoda 🙂

Miruš: Teda ty máš doma andílky 🙂 A přeju pevný nervy při usínání 😉 Teď to asi bude pár dní kdo z koho 😀

mirka755
29. črc 2009

spíme, sice mu to trvalo hodinu a půl ale usnul sám v postýlce.
Verčo držím pěstičky, aby to malý vydržel v bříšku co nejdéle 🙂

nensy
30. črc 2009

dobré ránko všem tak dneska budem myslet na leničiku aby to bylo dobrý 😀

adellaide03
30. črc 2009

Ahoj holky,
Leničko dnes na Těbe moc moc myslím ať je odběr vajíček brzy za Tebou. Držím pěstíčky.
Jani no vzhledem k tomu, že jsem minulý pátek začala sedmý měsíc a třetí trimestr tak bych opět bříško mohla vyfotit. A kdy budeš fotit Ty?
Včera jsem byla v poradně a opět mě jen pohmatal, zeptal se jak se cítím, sestřička poslechla ozvy. Ultrazvuk bude prý až příště za 14 dní to mám opět poradnu. A taky mi budou bráít opět krev na krevní obraz.

nensy
30. črc 2009

ahoj adel teda 7 měsíc jo toto letí teda 😀
mi už za 12 dní budem mít taky doma mimčo segře to strašně rychle uteklo

adellaide03
30. črc 2009

Teda Ivi toto fakt letí. Já si pamatuju jak si tady psala o sestře, že objevila // a mimi už bude na světě. Jo strašně to letí.

nensy
30. črc 2009

to jo adel včera byla na kontrole na porod to zatím nevypadá 😝 taky se už těší 😀

lenkakubickova
autor
30. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Jdu ležet,docela mě pobolívá břicho, tak spíš nakouknu k večeru. Jen musím napsat,že foliků bylo 20 a vajíček 11, takže super, pokud v So budou víc jak 4 embryjka,tak transfer bude Út. Pokud budou v So ráno jen 4 embryjka,tak půjdu na transfer ještě v So. Tak už se těším,až zítra zavolám,kolik máme miminek 🙂
Zatím papa a juknu k večeru 🙂

nensy
30. črc 2009

leni tak to je super tak at jich máš co nejvíc 🙂

ojo
30. črc 2009

ahojky 🙂 jen jsem letmo pročetla tuhle stránku 😅

Leni, moooc na tebe myslím a držím palečky...už jen necelý týden a budou miminka v bříšku 😵 🙂 🙂 hezky odpočívej, ať nabereš co nejvíc síly 😉 🙂 🙂

Miruš, tak Odrášek už je vyčůraný? 😀 😀 😀 to naštěstí Tomáš se tohle nenaučil, ani já jsem ho nikdy před spaním nechovala, vždy jen položila a nechala bejt....usne kdekoli a kdykoli a ani když jsme venku, tak jezdící traktory ho neprobudí 😀 😀

Tyntyn, já pila maliník od 36tt 🙂 ....no ale stejně mi byl k h**** 😅

ty brďo, to se nám to tu za chvilku rozrodí 😀 😀

mě bolí od předvčerejška žaludek po každém jídle 😖 tak mi na to dr. něco napsal, tak uvidím, jedu si pro léky zejtra, to přijdou sem poblíž do lékárny...jinak se láduju aktivií a mátovým čajem 😝 😅

zdravím ostatní 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru