Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
9. zář 2009

Ahojky holky, jak se máte? Já jdu dneska na noční jsem s toho nadšená jak sáňky v létě 😒 Snad tam neusnu 😀

nensy
9. zář 2009

tak jsem dodělala povidla a uvařila fazolové lusky na smetaně

adellaide03
9. zář 2009

Paji takže si sehnala práci?A jako co pracuješ?

nensy
10. zář 2009

nazdárek dobré ránko všem tak jsem si udělala kafe a nela tady lítá

nensy
10. zář 2009

tak já mám umyté okna a nelaještě spí až se vzbudí tak pujdem ven než dojede lukáš

tyntyna
10. zář 2009

Ahoj holky.
Veru, docela to těhu zvládám dobře dokonce jsem si malovala nad kuchyňskou linkou před 14 dny. Ale je pravda, že boty si nezavazuji. 😀

Zuzanko, břicho mám velký, ale přibrala jsem 11kg což je super tak to snad dám všechno dolů. Kočárek jsem chtěla nový, ale nakonec jsem si řekla, že si nechám ten po Péťovi a koupím si raději lehátko a košík. 🙂

Miruško no pupík mám pěkný, ale asi by si miminko občas na mojí stravu mohlo stěžovat naštěstí neumí mluvit. 😀

Ahoj Andrejko, ty jsi tady strašně dlouho nebyla to je krásný, že malý už leze. 🙂

Paji jak se máš?

Ahoj Adélko, kdy budeš fotit bříško?

Ahoj Ivu, teda takhle po ránu mýt okna. To já se k tomu dokopu vždy odpoledne. 🙂

nensy
10. zář 2009

ahoj jani tak jak ti je

ojo
10. zář 2009

ahoj holky, tak jsem vás prolítla 🙂

Andrej...huráááá že se taky ukážeš 🙂 to je super, že malý už lozí...to ho musíš furt hlídat, viď? 😉 a snad zoubky brzo vykouknou a už nebude protiva 🙂

Adel, gratuluji, že tě vzali na tu školu 🙂 a kdy ti začne?? 🙂

Jani, tak to jsi moc nepřibrala, jen 11kg 🙂 🙂

tak zatím pááá, zdravím ostatní 🙂

tyntyna
10. zář 2009

Ivu dnes mám hodně nízký tlak a to jsem kávu, už měla tak uvařím a půjdu si lehnout.

Zuzanko, ten malý Tomášek rozte jako z vody. Je úžasný. 🙂

adellaide03
10. zář 2009

Ahoj holky
Zuzy škola by mi měla začít 2.10. měla jsem jít zítra na zápis, ale když jsem paní na studijním napsala, že mám zlomenou nohu tak řekla, že jezdit nemusím, že to vyřídíme až toho druhého což jsem teda strašně ráda.
Jani nějaké bříško už mám tak jak bude v PC tak ho hned dodám.

tyntyna
10. zář 2009

Adélko to jsem zvědavá jaký budeš mít bříško. 🙂 Já pak ještě kouknu teď se jdu najíst a půjdu si lehnout.

Holky mějte se moc krásně a opatruj te se a kdyby jste některá rodila tak Vám přeji ať to tak nebolí a máte to brzo za sebou.

adellaide03
10. zář 2009

Jani taky se měj krásně.

nensy
10. zář 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme venku je tam krásně

pajulinkka
10. zář 2009

Ahojky holky tak dneska jsem zatim naspala jen 3 hodinky a tak valim zase spinkat nejak nestiham si ani lehnout do postele!!!!
Adelko delam na benzine...a hned me hodily na nocni :(
Tyntyn: mno mam se celkem dobre az na to ze jsem unavena :( Ale nacerpam sili a budu oka! A co ty?

nensy
10. zář 2009

nazdárek tak jsme doma z venku je tam krásně .jdu si udělat kafe a koukat na ulici

maicky
10. zář 2009

Ahojky holky 🙂

Andrejko: To je hrozný jak to uteklo.. Musíš pak dát fotečky, aby sme taky viděli, jak kluci rostou 😉

Jani: To je super, že to zvládáš v pohodě 🙂 Já když si vemu zpětně co jsem za celý těhu dělala, tak se divim, že už Tomášek neni venku 😀 Ale dneska jsem myslela v noci, že už pojedem, ale nakonec to ustalo, tak jsem ráda, že jsem manžu nebudila a vydržela jsem.

Paji: Paráda, že jsi našla práci 🙂 Neboj i na noční si jistě zvykneš. Na těch benzínkách jsou ale hrozný šichty 🙄 Tak snad ti to aspoň slušně zaplatí. Ale pořád lepší než drátem do oka, viď.

Adél: Tak to ti už začne škola co nevidět.. Ale určitě to i s prckem zvládneš 🙂 Doma ti jistě budou všichni pomáhat 😉

adellaide03
10. zář 2009

Verčo no jo to víš, že mi všichni budou pomáhat, jinak by to teda nešlo. Tak snad máš na někoho telefon aby nám vědět, že už je Tomášek na světě.
Paji chuděro noční teda to Ti nezávidím. Já bych noční asi nedala nevím. Třeba moje mamka to taky nezvládala. Ona spala chvíli a pak už nemohla spát a večer byla úplně hotová. Ale chápu, že mít v dnešní době práci je to nejdůležitější.

maicky
10. zář 2009

Adél: Myslim si, že to před termínem nebude. Byl to jen planej poplach 😉 A telefon mam na Zuzku a Lenku, tak jedna z nich sem určo písne 🙂

nensy
11. zář 2009

nazdárek dobré ránko tak dneska noc docela dobrá 🙂

nensy
11. zář 2009

na zdárek tak lukáš už odjel a malá se vzbudila a venku je pěkná kosa

liviky
11. zář 2009

hoj šem a krásný den přeju 🙂

nensy
11. zář 2009

nazdárek tak jak je u vás

liviky
11. zář 2009

vypadá tu že zůstane pod mrakem,ale je tu 17st. už ted!

adellaide03
11. zář 2009

Ahoj holky,
u nás je po ránu příjemně, sice trochu jakoby mlha, ale to nevadí.
Včera mi přivezl pán ten sporák, moc se mi líbí.

nensy
11. zář 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme venku a nela tedkon spí

johanka007
13. zář 2009

Holky ahojte.

Nakukuju,jestli už některá z vás porodila 🙂 A co nevidím.Tady se ůplně zastavila diskuze,že? 😒

Andry:malej Honza měl tu pátou(či šestou)nemoc před týdnem ☹ Začalo to vysokýma teplotama.39,6°C a tak 😔 Nad ránem(kolem čtvrté to byla největší divočina)Srážela jsem zábalama....po hodině nakukovala do postýlky a kontrolovala ho.... 🙄 No,trvalo to 4 dny ty obr horečky.Byla jsem nevyspaná a třetí den už jsem byla jak zfetlá.Mluvila jsem bludy a usínala ve stoje.Pila jsem snad už jen kafe 🙄 ,které už potom snad nepomáhalo.V laborce jsem mu nechala vzít,krev,moč.Všechno bylo negativní....poslechově čistý....,bez rýmy,bez kašle.Jen průjem.Ten se mu rozjel docela dost.Takže jsem hlídala,aby se mi neodvodnil....,ale pil pěkně. 🙂 No a jak přestal teplotkovat,tak se začínal osypávat.Teda žádný pupínky,spíž to byly takový flíčky,které měl prvně na obličeji...za ušima,ve vlasech a na krku a lezlo to dolů.
Tedˇuž je to zase rarášek 😵

Nevím,kdy se zase dostanu k PC.Už tak často na koníka nechodím 😒

Držím všem maminkám pěsti a přeji pohodový hladký průběh porodu 😵 😵 😵 Mějte se pěkně holky a krásnej podzim.Papa 😵 😵 😵

adellaide03
13. zář 2009

Jani Johanko teda taky to nemáš lehké, ale hlavně, že je malý už v pořádku. Musí to být taky pořádný ďáblík co?
No holky teda kdepak se touláte užíváte zbytky babího leta které teda aspoň u nás dnes bylo.

pajulinkka
14. zář 2009

Ahojky holky, co je ze nejka nekjecate?Ste se nejak sekly!!!
U nas je dneska osklive ale tak akorat podzimni pocasi!!!!
A co ty Adel? Jak je? A co nozka?
Maicky: jo je to lepsi nez dratem do oka!!!Aspon ze jsem neco nasla muzu si mezi tim hledat nejakou jinou praci!Nejhorsi je to ze tam musim porad stat a boli me nozky 😉

adellaide03
14. zář 2009

AHoj holky,
Paji jo já se mám fajn. Dnes jsem byla v poradně mimišek je hezky otočený hlavičkou dolů, zatím se neotevírám jen čípek je trochu zkrácený, točili mi už i monitor, ale vše je naštěstí v pořádku tak jsem ráda. Nožka je zatím ještě v ortéze a jsem zvědavá, snad už nebude. Teď ve čtvrtek jdu s ní na kontrolu tak věřím, že už s ní budu moct rehabilitovat a už i pomalu našlapovat ať jsem do porodu fit. Je bezva, že sis aspoň nějakou práci našla. Já jsem po škole taky byla na pohovoru na benzínce, ale nakonec jsem nenastoupila protože přítel měl strach. Bydlím u Slovenských hranic a prý tam jezdilo hodně otravných slováků a ukrajinců tak na noc měl strach mě tam nechat.

pajulinkka
14. zář 2009

Adelko, tak to je v pohodě a kdy máš termín????A já zas bvydlím u Polských hranic je to taky docela mazec ale je tu klidek....hlavně moooc kamionu!!!Ale da se to ;) Teď přebíráme brambory 😠 to je tak otravna prace ze se mi chce az pomalu brecet 😀 Radsi bych byla v praci 😉 ale bohuzel....jeste jsem nejaka nemocna asi rymu kasel mam mno takze mi neni hej ale snazim se to poradne vypotit!!!!!Chjo....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru