Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

johanka007
18. zář 2009

Veru ahoj 😉
u Tebe co novýho?Jak zvládáš poslední dny? 🙄 Dívala jsem se jak máš křřřáááásnýý vlásky 😵 😉 ty w**e 😵 😵 moc pěkný.

maicky
19. zář 2009

Ahojky 🙂

Johanko: Mam se dobře, jen mě teď přepadla nějaká rýma a trochu mě bolí v krku, tak kloktam. Snad to brzo přejde. Jinak děkuju za pochvalu účesu 🙂 Na těch fotkách to ale neni tak vidět, mam opravdu sytě červenou a v tom blond předek a pár proužků 🙂 Jsem četla jak jsou kluci šikovný 🙂 A musim uznat, že malej se moc snaží, když i přebaluje 😵 To je fakt andílek 😵

adellaide03
19. zář 2009

Ahoj holky

tak vám sem jdu zvěstovat krásnou novinu.

Janičce Tyntyce se dneska o půl jedenácté narodil chlapeček Honzík s mírami 3900g a 53 cm takže

takže tu máme další miminko.

Veru tak teď si na řadě Ty nebo Luci.

pajulinkka
19. zář 2009

Je Tak to Janičce gratuluji...a at jí Honzík dělá jenom radost
Tady je dneska krásně holky....škoda být doma....ale ven se mi moooc nechce 😖

maicky
19. zář 2009

Tak to je krásná zprávička 🙂 To bude mít doma spoustu ochránců 🙂 Samý chlapiska 🙂 Honzík má krásný míry 🙂 Tak jí moc pozdravuj a přejeme hodně štěstíčka a hlavně zdavíčka 🙂

adellaide03
19. zář 2009

Jo holky určitě vyřídím. Doufám, že brzy dodá nějakou fotečku ať víme jaký je malý šikula. Úplně mě to zase dostalo to další miminko.
Johanko budeš se divit, ale jména jsou stále ještě ve velkém jednání. papír na jména už máme doma, ale nějak nejsme stále sto se rozhodnout a napsat je. U holčičky jsme přemýšleli teda já o Klaudii, Izabele, Vanesse, viktorii a Sandře to jsou moje favoritky a Martin zase chtěl Šárku, Amálii nebo Roálii. U chlapečka tak nějak oba přesně nevíme. Možná Mikuláš, Dominik,Viktor nebo se nám líbí i Denis, ale Martin má sestru Denisu tak by to bylo asi divné.
Nechcete mi poradit pro jaké jméno se rozhodnout?

maicky
19. zář 2009

Adél: Je to Vaše dítko, tak by jste měli vybrat jméno vy 🙂 A neboj, ať vyberete jakýkoli, tak pro Vás jistě bude to nej 😉

johanka007
19. zář 2009

Velká gratulace 😵 😵 😵
....přeji miminku hodněěěěěě zdravíčka a na tuny lásky kolem sebe.
Taky macíček 😵
Adél:ze jménem nepomůžu. ☹ Brácha má holčičku Anabelku.........taky neobvyklé......,tak třeba,nebo nevím. 🤐

johanka007
19. zář 2009

Veru a dneska večer Ty...,co? 🙂 😵

johanka007
19. zář 2009

jéééé....a kde je Nensy vlastně?Jindy tu je každej den a tedˇtakové"á-čko" 😕

luci1980
19. zář 2009

Janičce moooc gratuluji k narození Honzíka, taky pěkný chlapák 😵 Těším se na fota a vyprávění novopečené dvojmamky 🙂 Krásné datum jste trefili 😉

Nad absencí Nensy taky přemýšlím, ona, taková stálice a nic??? 😕

Já stále celá... Už pod přísným dohledem porodnice, zítra dopoledne jdu na monitor a poradnu, hrozba vyvolání nade mnou...

mějte se všechny moc krásně, zase se stavím 🙂

adellaide03
19. zář 2009

Johanko Anabela byla taky ve výběru. No uvidíme asi dáme do klobouku, vylosujeme a bude.
Nensy mi taky vrtá hlavou už je to docela dost dlouho co se tady objevila naposledy tak snad je vše OK.
Luci přeju ať Davídek vykoukne sám.

maicky
19. zář 2009

Luci: Taky držim palečky, aby Davídek se rozmyslel a vykouknul sám.

Johanko: Já mam ještě čas. Termínek mam až ve čtvrtek, takže pohoda. Na monitor jdu ve středu, tak uvidíme co se ukáže 😉 Ale řekla bych, že s mým štěstím ještě budu přenášet...

Adél: klobouk je taky možnost 😉 My sme to s manžou u Dády udělali tak, že sem jména, který se nám líbili vypsala na dva papíry, pak sme si sedli a každej sme vyškrtal ty jména, který nám neseděli a ty co tam zůstali stejný, tak sme si je vypsali zvlášť a nakonec sme to zůžili na tři a pak sme vybrali Danielku 🙂

luci1980
20. zář 2009

Ahojky, jsme vzhůru od sedmi, tak jsem si chvíli zapla pc, Any kouká na pohádky 🙂

Budu se připravovat, na půl desátou frčíme do porodky na CTG...

Adélko, jména máte vybraná opravdu netradiční. Určitě vyberete jméno krásné, pro vás nejkrásnější, jako bude vaše miminko pro vás nejkrásnější na světě... Jen bych se zamyslela nad tím, jak to sedí k příjmení 😉 Ale to jste jistě udělali 🙂

Co Lenička, nechodí sem, moc na ní myslím, není s ní někdo v kontaktu?

ojo
20. zář 2009

ahojky 🙂

jééé, to jsou krásné zprávičky po ránu 🙂 🙂 Janičce moc gratuluji k Honzíkovi, hlavně zdravíčko a ať dělá jen samou radost 😉 😀 😀 😵

Luci, tak ať se to rozběhne samo.... 😉 🙂 aby nemuseli vyvolávat... 🙂

ty jo, tenhle týden to tu bude samý mimi 😀 😀

ahoj Johanko? jak se vede? jsou kluci zdravý?? 🙂 my se máme převelice dobře, Tomík je svatý dítě 😀 😀 teď si v postýlce sám povídá 🙂 🙂 stále kojím a příkrmy začnu nějak dávat až od toho 6.měsíce... 🙂

maicky
20. zář 2009

Ahojky 🙂

Luci: Tak snad už ti řeknou přesně co a jak 🙂 Pak určitě podej info. A co se týče Leničky, tak jsem sem psala, že už chodí do práce a má spoustu zakázek na čepičky, tak sem ani nestíhá zajít. Se jí to parádně rozjelo, tak jen háčkuje a háčkuje 🙂

liviky
20. zář 2009

hoj holky 🙂
tyntynce velká gratulace 😀
a nensy asi ted nemá net,se stěhovali!
..jinak u nás celá rodina stůně,snoplíme až hrůza! ☹

adellaide03
20. zář 2009

AHoj holky,
Livi tak to jo my už si říkaly co s ní je když tady byla každý den a te´d nic.
Luci neboj to víš, že se zamýšlíme i nad tím aby se to hodilo k příjmení a aby se děti ve škole pak našemu drobečkovi nesmály. Minule v poradně jsem se o tom bavila i se sestřičou jak mohou být děti i kvůli jménu zlé.
Veru no nějak tak to s těmi jmény uděláme taky. Ať už to napíšu na papír a je to 🙂

maicky
20. zář 2009

Livi: dyť se stěhovali nedávno, to už se zase přestěhovali? 😕

Adél: Určitě něco vyberete 🙂 😉

ojo
20. zář 2009

Adel, určo něco vyberete 😉 my jsme se na jménu shodli hned 🙂 🙂 pro holčičky máte opravdu netradiční jména...ale jsou hezký 🙂 líbí se mi Amálka, ale nevím, jak by se jí říkalo zkráceně 😅 a Dominik mi připomněl, že po vítězství hokejistů v Naganu bylo u nás v sídlišti předominikováno 😀 😀 😀

livi, ono to teď hodně řádí, jak se ochladilo 😖 😖 tak ať jste brzo zdraví 😉

adellaide03
20. zář 2009

No jo něco vybereme. Tak já vám neřeknu na čem jsme se nakonec dohodli a budete to mít překvápko až do konce 🙂

mirka755
20. zář 2009

ahojky
JANIČCE mocinky gratuluji k Honzíkovi 😵 ♥, ať Vám dělá jen samou radost a přeji Vám oběma hodně zdravíčka 🙂
aspoň Lení přijde trošku na jiné myšlenky, kočka naše ♥
Adélko, máte krásná jména - já chtěla Rozárku a máme Ondráška 😀

adellaide03
21. zář 2009

Miruš mě se ta Rozárka taky líbí. Sice MArtin říkal Roza koza, ale byl to on kdo to jméno vymyslel 🙂

ojo
21. zář 2009

ahojky 🙂 u nás zase krááásně, máme tu fakt babí léto 😎

Adel, ono se na každý jméno něco najde 😀 děti maj hroznou fantazii 😀 😀

liviky
21. zář 2009

ahojda holky 😉
tady je dnes taky moc krásn,měla sem jít s holkama na bazén,ale sme pořád nachcipané,tak sem nás omluvila a nejdem,zajdem asi jen někam odpo s holkama na prochajdu!

..jo a nensy se stěhuje do svýýho.....je tam prý spousta práce,tak ted asi nebude mít čas na koníka!..ale ona se onjeví a řekne Vám určo sama,abych něco nevykecala 😅

..a když se tu bavíte o jménech pro děti,tak u nás zněla dohoda jasně,můj bude dávat jméno klukovi a já holčičce,chvvála bohu že máme holky 😀 ...chtěl dát totiž jméno Jan Rudolf=J.R.=džéjár....tak by prý naňho volal! 😅 ..a já dala Viktorie,protože to bylo naše vítězství po dvou letech snažení a Lilien proto,že je to jako květ Lilie a ona byla už pěkný kvítko v bříšku!!! 🙂 ....co mě ale trochu mrzelo později bylo to,že mi babi řekla,když máte Viky tak proč i druhou ste nedali na V..místo Lilien Vivien?....akra,to mě fakt mrzelo,to se mi taky moc líbí! 😀

adellaide03
21. zář 2009

Zuzy no jo já vím děti jsou potvůrky.
Livi Vivien? To je taky krásné jméno hm? 🙂
U nás je taky náááááádherně super.

liviky
21. zář 2009

jjje pěkný,co já vím,možná ho někdy ještě použijem,...třeba na psa! 😀

nensy
21. zář 2009

ahojky zdrávím všechny musím vás dočíst jestli je něco nového 🙂

nensy
21. zář 2009

tak jsem holky tady nebojte nic se nestalo akorát jak psala livi jsme se přestěhovali do svého do baráčku na zahradě práce je to mazec večer padám na hubu 😀 ale dobrý aspon nákej pohyb 🙂

liviky
21. zář 2009

ahoj nensy!..tak už se vším všudy v novém?
dětem se tam líbí?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru