Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
24. zář 2009

ahoj luci tak na tebe budu myslet at to všechno dobře dopadne

maicky
24. zář 2009

Luci: Tak tfuj tfuj tfuj a těšíme se na dobrý zprávy 🙂 Všechny na Vás zítra budeme myslet a aspoň tak Vás podporovat. Hodně štěstíčka a hlavně toho zdravíčka!!!***

andrea2210
25. zář 2009

ahojky ,hezke rano holky🙂

ahoj Luci tak to se drzte, preju rychly a ne moc bolestivy porod 😉
taky na tebe myslim!!! 🙂

nensy
25. zář 2009

ahojky dobré ránko tak luci at ti to dobře dopadne a malej je brzo venku
ahoj andrej tak jak je

nensy
25. zář 2009

ahoj a ćo verča ještě nic 😕

adellaide03
25. zář 2009

Ahoj holky,
Luci mocinky na Tebe myslim a držím pěstičky ať je porod rychlý.
Verčo a co Ty?

nensy
25. zář 2009

ahoj adel a co noha

adellaide03
25. zář 2009

Ivi noha se dá. Včera jsem celý den chodila bez ortézy a je to super protože se cítím strašně volně a ani se tak nezadýchávám tak jsem zkusila i spát bez ní a bylo to taky fajn. Měla jsem strach, že jak se budu otáčet tak noha bude bolet, ale nebolí tak si ortézu budu dávat jen když půjdu někam dál. Dneska začínám devátý měsíc, uf toto ale utíká.

andrea2210
25. zář 2009

nensynko ahooojky🙂 no dneska je fajn,, uz mam uvarene uklizene no super🙂
tak se jdu ted venovat malemu pak mu dam najist a ulozim uz je protivny, dneska pasl koniky v pul
noci,,, potom znova ve 3 rano a trvalo mu nez usnul, zacal si povidat a spal do pul 7 az🙂 🙂

ahojky adelko🙂

adellaide03
25. zář 2009

Teda andrejko malej je takto akční i v noci?

andrea2210
25. zář 2009

adelko zacina☹ no mozna ze sespis pretoci na bricho a jak spi neklidne tak zacne past no jeste aby mi
nevylezl nebo nespadl ale mam u postele postylku a je dost vysoka, no budem muset neco vymyslet
ty jo... 😅

adellaide03
25. zář 2009

Ty mysllíš, že by vylezl z postýlky?

nensy
25. zář 2009

tak to je dobře adel že ta noha nezlobí 🙂 no jo už to máš za pár snad to budeš mít taky brzo za sebou

andrea2210
25. zář 2009

adelko v ni se v pohode postavi on spi prave se mnou v posteli,,,postylku mam davno dole myslim
tam kde lezi,i tak v ni byt nechce prave ale chvilku si tam vydrzi hrat spat ale ani za boha 🙄 🙄
dneska otevrel suplik a uz tahal varechy 😅

nensy
25. zář 2009

teda andrej to je ale šikulka malej

nensy
25. zář 2009

a co budeš dneska vařirt já vubec nevím

andrea2210
25. zář 2009

nensynko on rad nejvic s nekym tancuje on by furt delal jenom kraviny 😅

dneska sem delala omacku ale mam jeste ze vcerejska maso a ryzi pro pritele .-)
zitra udelam zel.polivku a uz to kaslu 😀

adellaide03
25. zář 2009

Teda Andrej tak to je teda cipera a sikula, ze uz si otevere suplik v necelých osmi měsících.
Ivi na jednu stranu už chci mít mimiška strašně u sebe a na druhou stranu si říkám ať ještě chvíli pocká až budu moct aspoň trochu pajdat.

andrea2210
25. zář 2009

adelko to je takova skrinka mensi,,, jde to lehce jinak neotevre nic... 😉 a to se mu taky nepodari vzdycky...
🙂 🙂 🙂 🙂

copak varis ty adel? 🙂

andrea2210
25. zář 2009

nejlepsi bude jak zjisti ze si sedne coz umi sice nekdy se to nepovede ale jak to bude umet tak to si sedne u skrine a bude vsecko tahat na to sem zvedava :D 🙂

adellaide03
25. zář 2009

Dneska bude květák a brambory.Sice květák nemusím, ale jednou za rok si ho dám 🙂

nensy
25. zář 2009

tak to je tzaky dobrý andrej naše malá ta je taky na blbiny
jo adel tak já květák ráda ale nebaví mě ho obalovat 😝

adellaide03
25. zář 2009

Já ho nerada protože mi příjde že to tak divně smrdí no ale tak jednou za rok si ho teda dám aby se neřeklo 🙂 A co Ty vaříš?

ojo
25. zář 2009

ahoj holčiny....

jééé vidím květák...ten bych se hned dala 😵 😵 ...bohužel nafukuje, tak kvůli Tomíkovi nemůžu ☹ 😅

my byli u dr. a dostali jsme druhou Hexu, tak snad ji zase přežijeme bez teplot 🙂 🙂 bohužel na váze nic za ten měsíc nepřibral ☹ ☹ ale před tím než jsme jeli, tak se pořádně pokadil, tak snad to bylo tím...dr. byla v pohodě, že prý nevypadá, že by strádal, tak mám jen zatím zkusit častěji kojit nebo jen dýl, pokud by teda ještě něco tahal 🙂 za 14 dní máme přijít na převážení a kdyby ani pak moc nepřibral, tak začneme s příkrmy 🙂

já vyndala maso, myslela jsem, že je vepřové, že udělám rizoto, ale teď koukam, že je to asi hovězí...tak bude nejspíš guláš 😅

adellaide03
25. zář 2009

Zuzy gulášek tan bych si zase dala já. Mńam.
My budeme mít zítra bramborový salát a řízky protože budeme vozit dřevo do sklepa na zimu a bude tady spoustu pomocníků tak aby se všichni najedli. Za chvíli budu mamce pomáhat s loupánéím brambor uf toho zase bude.A to nevadí, že nepřibral hlavně když papá a nebrčí Ti. Určo to mohlo být i tím raním nadělením. 🙂

pajulinkka
25. zář 2009

Adélko, já se mám docela dobře 😉 až na to že musím vydezinfikovat cely byt ☹ 😠 Protože jsem zjistila že se mi v mouce rodí moly!!!!Takže jsem všechno musela povyhazovat nas*aná jsem jak nevim co...včera jsem udělala půlku kuchyně a dneska mě čeká druhá část...ještě musim uklidit v obýváku to bude tak na 3 hodinky a ještě v ložnici!!!!Ale jinak to jde ;)

adellaide03
25. zář 2009

Jeda Páji to je síla chudinko to TI nezávidím. Tak ať jde uklízení rychle. A co snažení jak pokračuje?

nensy
25. zář 2009

jo tak já jsem zjistila že vařit nebudu ještě je tady zelnačka od včera

adellaide03
25. zář 2009

Hm zelňačku jsem taky dlouho neměla a docela bych si jí dala.

pajulinkka
25. zář 2009

¨Mno taky bych si dala zelnicu jééé tu já úplně miluju 😉 😉

Adél snažení pokračuje ale Zbyňa nějak stávkuje ☹ Ale má hodně práce takže pak lehne a ještě ani není vyslečenej a už spí 😒 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru