Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
25. led 2010

Zuzi děkuji za těhu bacily snad sjem pochytala všechny ;)
Adél já jsem na FB a aji Lenička mě najdeš pod Pájínka Jalůvková 😉
Jsem na noční holky a je tu nuda jak něco 😉 Chci domů do postele 🙂

nensy
26. led 2010

zuzko tak to gratuluji že je všechno v pořádku 🙂
fotečky doložím
za 14dní jdem kupovat notebook a tenhle co máme musím vrátit je pujčený

je paji to si ty jako pajínka julínková jo 😀 mco ti to tam na tý fotce sluší 😀

nensy
26. led 2010

teda pají ještě sem ti skomolila příjmení 😀 jaluvková 😀

ojo
26. led 2010

ahoj 🙂

Adel, no páč jsme druhý takhle brzo nechtěli 😖 do včerejška jsem žila, jako že to nemusí být pravda, no a když už to dr. potvrdil, tak teď jsem taková nesvá, jak to zvládnu 😅 😅 no ale těšíme se 🙂

adellaide03
26. led 2010

Zuzi no jo to chápu. Určitě to nebude jednoduché, ale Ty si holka šikovná a určitě to zvládneš protože obě Tvé děti budou moc hodňoučké a budou TI jen pomáhat a dělat samou radost.
Paji už jsem si Tě našla 🙂

pajulinkka
26. led 2010

Nensynko JULÍNKOVÁ opravdu nejsem 😀 a jinak jsem to já ty si mě snad nepoznala no jejda holka jedna 😀
A jak se jinak máte?

adellaide03
26. led 2010

Paji já se mám celkem fajn. Jsem trochu nachlazená, ale jinak to jde. Jen mě štve, že se v těchto mrazech nedá moc chodit s malým ven. Už se těším až bude hezky, to bude prima.

pajulinkka
26. led 2010

Mno Adélko já se ti ani nedivim že už se těšíš na lepší počasí já už se taky těšim že sníh sleze už začínám mít bílou depku 🙂 Je už to moc dlouhý ta zima a má přijít ještě horší časi tak se máme na co těšiti 😉
A Adélko kolik máte tam u Vás sněhu?

nensy
26. led 2010

paji vubec sem tě nepoznala.a když sem si prohlížela fotky tak sem říkala že máš moc krásný modrý oči 😀

pajulinkka
26. led 2010

děkuju....to mi rika hodne lidi a taky jsem na ne vzdycky zbalila nejakyho kluka 😉 a aji v praci mi to hodne chlapu rika 😀 😀 😀 😀

adellaide03
26. led 2010

Páji tak kolem půl metru. Je to teda míň než v tom říjnu, ale už mě to taky nebaví. Navíc si ještě pořád nejsem jistá s tou nohou v tom sněhu takže už by mohl být aspoň březen.

nensy
27. led 2010

tak bud ráda fak je máš mov hezký

ojo
27. led 2010

Ahojky 🙂

tak dneska u nás slunečno, ale -15stupňů 😅 tak nevím, jestli mám risknout jít odpoledne ven 😕

adellaide03
27. led 2010

Zuzy u nás bylo dnes ráno -22, teď je -18, já teda ven nepůjdu, s malým to nejde a sama mám ještě rýmu tak až bude trochu líp.

ojo
27. led 2010

tak u nás je už jen -8 a krásně svítí slunce, tak vyrazíme pak aspoň na půl hoďky, aby Tomáš zaspal a pak ho nechám v koupelně 🙂

nensy
28. led 2010

nazdárek dobré ránko všemtak jak se všichni máte
tady je strašnej vítr ani dneska nikam nejdem akorát pak pro lukáše a doufám že nebude i nadále sněžit 😝

adellaide03
30. led 2010

Ahoj holky
včera jsme byli na tří měsíční kontrole a Denisek se paní doktorce moc líbil, že je strašně šikovný. Je sice trošku drobnější protože váží 5160g a měří 56cm, ale paní doktorka říkala, že vypadá moc dobře. 🙂

pajulinkka
31. led 2010

Ahojky holky, tak jak nekteri uz vi jsem bez prace propustili me ☹ Vsichni mi radili at jdu na nemocenskou at si neco vymyslim a uz si nic vymyslet nemusim skocil na me nejake bacil 😉 Jinak moje segra s skoro 2 letou a 4 letou neteri maji praseci chripku :( zatim jsou doma ale nechapu to hlavnu tu malou meli vzit do nemocnice ;) ti doktori jsou na prd

adellaide03
31. led 2010

AHoj Paji, teda praxečí chřipku? Víš oni pokud to nemá závažný průběh do nemocnice neberou ani malé děti. Tak snad to bude OK a budou v pořádku. A s tou prací si nelámej hlavu. Teď běž marodit, pokoušejte se o miminko a pak třeba přejdeš rovnou na mateřskou. Držím pěstičky.

pajulinkka
1. únor 2010

Mno Adélko, snad budou v porádku dneska sli na kontrolu tak uvidim co mi segra napise...Jinak jsem uplne vyrizena...sotva se udrzim na nohou ;)
Dneska jsem jeste u doktora nebyla ale zitra tam asi pujdu protoze je mi cim dal tim hur a vyzdimam toho mojeho byvaleho sefa 😉 😎 😎 😎

adellaide03
1. únor 2010

Paji měla si tam zajít hned když Ti není dobře. A určitě ho vyždímej (i když moc Ti toho nedá protože pak Ti bude platit nemocenskou OSSZ), ale aspoň něco.

ojo
1. únor 2010

ahojky 🙂

Paji, no určo jdi marodit a pořádně se taky vykurýruj 🙂 a jak ty vyšetření?? mě přijde, jakoby ti to pořád oddalovali 😕 😅

Adel, hezký míry má Denisek, určo to pak dožene 🙂 hlavně že je spokojený 🙂

andrea2210
2. únor 2010

ahojky holky tak jak se mate??? nedocitam promin te 😉

Ojo ahojky tak jak se citis...🙂
co noveho??? 😵

jinak sem dala fotecky adocha,, ale zatim maalo,, dodam po narozeninkach 🙂 😉

kozinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adellaide03
2. únor 2010

AHoj holky
Zuzy jo mě nevadí, že je drobnější, hlavně, že je spokojený a to je nejdůležitější. Doktorka říkala, že je krásný a v pohodě, že přibírá a to je nejdůležitější.
Andrejko Adámek bude mít rok že? Toto ale letí to je síla. Tak vše nejlepší 🙂

adellaide03
2. únor 2010

Andrejko teď jsem zkoukla fotekčy, moc pěkné.

ojo
2. únor 2010

ahojky 🙂

Andrej, ty jo, Adoch je kus chlapa 😵 😵 kluci jsou si fakt hodně podobný 🙂 🙂 a co oslava?? budete nějakou pořádat?? 🙂

jinak mě je trochu divně od žaludku každý den, ale nic hroznýho 🙂 další ko mám AŽ 3.3. 🙂 taky mám chutě na ovoce 😀 a musím do sebe dokopat nějaký ty mléčný výrobky, abych měla dost vápníku 😅

andrea2210
2. únor 2010

adelko ahojky,, maly je nejaky drobnoucky???? to nevadi vzdyt on to dozene uvidis...
a porad jen kojis??nebo i prikrmujes??? 😵

Ojo dekujiiiii 😉 no pak dodam i fotky z obchodu jak tam chodi atd... 🙂 uz chodi docela dlouho 😵
jojo oslava bude,,, ale nechavame to na sobotu, bude i dortik no uz se tesim fakt 😵
Zitra ma rok, ted sem vzpominala na porod 😅
a co myslis ze to bude kluk nebo holka ?? co bys rada..... 😀

andrea2210
2. únor 2010

jo a jako muj chlap do me husti ze chce holku jako... No NEEXISTUJEEE 😀

holky jdeme na rocni poradnu🙂 sem zvedava kolik vazime... 🙂
pisnu ppzdeji mejte se 😉 🙂

ojo
2. únor 2010

Adrej, tak pak napiš míry 🙂 taky přejeme Adámkovi vše nej k prvním 😵 😵 jo a vzpomínala si na porod?? 😀 to mi ani neříkej, mě zase čeká za 8 měsíců 😝 😀 😀 😀

to víš, že bychom teď radši holku, no fakt nemám zatím tucha, co by to mohlo být 😀 a asi se necháme zase překvapit 🙂 holku máme vybranou od minula Adrianu a pro kluka jsme se dohadovali včera...no asi to bude buď David nebo Rosťa 🙂

a nikdy neříkej nikdy, třeba se za pár let zase rozmyslíš 😉 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru