Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
25. kvě 2009

Veru tak to je fajn. Nižší tlak není tak hrozný jako kdyby byl vyšší takže neboj určitě to všechno bude OK.

maicky
25. kvě 2009

Adel: Cítim se trochu unaveně, ale to je v těhu normální, tak si z toho nic nedělam. Jsem ráda, že je mimísek v pořádku a to je hlavní 🙂

adellaide03
25. kvě 2009

Jo to věřím. Já to teda dneska trochu přehnala protože jsem musela do té školy, ale odpoledne jsem si schrupla tak věřím, že jsem miminku neublížila. A Ty se taky šetři. Vím, že s malou to moc nejde, ale jakmile to jde tak odpočívej. Obzvlášť teď když jsou takové vedra.

maicky
25. kvě 2009

Adél: Abych ti řekla pravdu, tak můj denní program je asi takovej, že dopoledne uklízim a vařim a odpoledne většinou, když je hezky, tak jedeme na zahradu a nebo protrajdáme celý odpoledne až do večera venku, pak vykoupat, dát najíst a spát 🙂 A pak si lehnu 🙂

adellaide03
25. kvě 2009

No jo holka máš to náročné tak odpočívej aspoň v mezích 🙂

maicky
25. kvě 2009

Adél: náročný to neni 🙂 Jen jsem zvyklá si všechno dělat sama. Mohla bych využít babičku, ale chci se Dádě věnovat 🙂

adellaide03
25. kvě 2009

Veru no jasně. Znám některé maminky, které ale jakoby ani maminkami nebyly. Dítě dají babičce a to dítě této babičce pomalu říká mami.

mirka755
25. kvě 2009

ahojky
tak poradna OK, čípek se zkracuje - ale dr je zatím v klidu. No kdyby se to chtělo rozjet do 14 dnů tak bych se nezlobila 😉
ANDREJ kolik Adámek měří? Ještě jezdíte v korbě???
Zítra razíme s Anetku do Prahy do ZOO, máme srazík s jinou diskusí tak snad vyjde počasí :o)

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Veru: gratuluju,že kontrola je v pořádku a hlavně Tomášek,že je zdravý, je super,že si s malou tak užíváš,musí to být paráda 🙂

Miruš: to je fajn,že je taky vše v pořádku,a jak zvládáš ty vedra? Zítra má být pěkný pařák,takže ZOO by mělo být v pohodě,ale aby jsi ty nebyla hotová 😕

Adélko: neboj,ta cesta určitě miminku neublížila,jen dál odpočívej 🙂 A kdy budeš mít výsledky z té plodové vody?

maicky
25. kvě 2009

Adel: I já takový znam... A bohužel jich neni málo ☹

Mirko: Tak to je skvělý, že je vše v pořádku 🙂 A neboj za chvíli se dočkáš a budeš mít Ondráška v náručí 🙂

mirka755
25. kvě 2009

na mě to vedro nějak nepůsobí, jsem v pohodě. To mě víc schvátí vytírání 😖 😅 , ale když jsem takhle na vzduchu tak je mi fajn 🙂

maicky
25. kvě 2009

leni: Děkuju za gratulaci 🙂 Jo je skvělý si jí takhle užívat 🙂 Aspoň nemam pocit, že jsem o něco přišla 🙂 Jo a bavlnky ještě nepřišly ☹

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

holky, takové podobné maminky tu vídám denně a ty je ani babičkám nedávají. Máme tu naproti solárko a jak už je teplo,tak tam mají stolečky venku a maminky tam sedí u vína a cigarety, nebo u kafe opravdu CELÝ DEN a děti lítají okolo,nudle u nosy,celé špinavé a maminky si jich pomalu ani nevšimnou a to,že tu lítají na plastových motorkách v deset večer, to není nic zvláštního...a navíc na ně nezavolají jínak,než neser mě ( pardon 😅 ), neotravuj,jdi si hrát,atd. ....hlavně,že jsou to dámičky opálené jak od moře,odbarvené vlasy a hadry na sobě za x tisíc korun... a to si pak říkám,proč takovýhle ženský mají děti 😠 ☹

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Veru: ty ještě nemáš bavlnky??? 😕 😕 Mně už fakt přišli v ten Pá. Jedině zkusit té paní zavolat,aby se zjistilo,kde se zdržely ☹

mirka755
25. kvě 2009

Leni to je pak hrozný ☹, když takhle maminky oslovují svoje děti. Já to slýchávám i na dětských hřištích, to je fakt děs ☹

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

miruš vůbec fakt nechápu proč třeba ty děti mají...a to jim kolikrát je okolo 2-4 let a ani jedno pořádně nemluví,hrají si jen s kamínkama a střepama,ale jejich maminky na každého koukají jak na blba,že nemáš třeba značkový oblečení,nebo nejsi upravená a drbou ti to přímo za zádama...no síla, jsme tedy na ně s kamarádkou úplně alergický a raději je obcházíme. No co,nic s tím bohužel nenaděláme a takových maminek je víc... hlavně,že my jsme nebo budeme jiný!!! 😵

nensy
25. kvě 2009

teda vy jste zase toho nakecali 😀

maicky
25. kvě 2009

Leni: Ještě zkusim počkat a jeslti nepřídou do konce týdne, tak jí volam 🙂 Jo takový maminky jsou snad všude... ☹ Samozřejmě neni na škodu, si někdy oddechnout, sednout si s holkama a děti nechat řádit, ale když pak za mnou Dáda příde, že něco potřebuje nebo, že chce dělat se mnou bábovky, tak se zvednu a du. Je pro mě přednější než nějakej drb... Takový ženský taky nechápu, ale bohužel je to trend dnešní doby. Oni nechápou nás a my pro změnu je... Je to začarovanej kruh 🙄

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Veru: jojo,přesně tak, je to dobou a jeden velkej začarovanej kruh... sakra v tý TV nic nedávají ☹

maicky
25. kvě 2009

leni: to mi povídej. Jsme s Dádou doma samy. táta se nám vrátí až v pátek a já nemam ani bavlnky ☹ Teď koukam na primu, ale spíš to jen posloucham a brouzdam po netu. Jsem dneska obědnala mrňouskovi další hadříky z nextu, tak dorazí kolem 18.6 tak se těšim 😀

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

taky tu mám telku spíš jako kulisu a háčkuju u toho 😀 😀 ...tyyyyjo,malý teda bude mít hadříků 😉 🙂

adellaide03
25. kvě 2009

Miruš super, že kontrola dopadla dobře.
Leni výsledky budou buď zítra nebo ve středu.

nensy
25. kvě 2009

no to jo teda leni to bude krasavec 😀

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Adélko,tak to držím palce!! Nebooooj,výsledky budou dobrý! 😉 🙂

nensy
25. kvě 2009

neboj adel to bude dobrý

adellaide03
25. kvě 2009

Díky holky já v to taky doufám.

maicky
25. kvě 2009

leni: No to bude a tim končim 🙂 Ale teď jsem objednala vělikosti 3-6 měsíců a u nextu je známo, že ti ty hadříky vydrží dýl 🙂 Takže pohoda. Určitě unosíme.

Adélko: Tak držim palečky 🙂 Ale jestli dopadl dobře ultrazvuk, tak už to máš v kapse 🙂

nensy
25. kvě 2009

určitě adel uvidíš že bude 🙂

lenkakubickova
autor
25. kvě 2009

Veru: to jo,Next je fakt super a je fajn,že nakupuješ takhle dopředu, pak už jen dokoupíš to nejnutnější 🙂

adellaide03
25. kvě 2009

Veru jo ultrazvuk dopadl dobře tak musím doufat, že se nespletli.
Ivi a co Ty a snažení vůbec ses nepochlubila jak to pokračuje jestli to pokračuje?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru