Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
26. kvě 2009

ahojky mai a nensynko 😵

tak holky ja zas kouknu pozdeji, musim varit mejte se kraaaasne, zatim papaaaaaaa 😵 😉

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Andrejko, tak to uvidíme,jestli tam vůbec budeme společně, my kolikrát vyrazíme třeba ve Čt nebov Pá a nebo jen tak přez víkend 🙂 Teď máme v plánu tak zhruba za 3 týdny jet do Prachovských skal 🙂 Tak ytak na Pá-Ne 🙂 ...to je mi líto,že to takhle blb snášíš, to musí být děs taková alergie 😝 ...a co Honzík? Je alergik?

adellaide03
26. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem dnes byla u obvoďačky a zatím jsem do 18.6. doma a pak se asi budu muset převést na gyndu, v pátek musím stejně k němu na kontrolu tak se ho rovnou zeptám jak to je.
A jak jinak vy se máte? Zatím je krásně, ale prý se to má pokazit a v pátek má na horách dokonce sněžit, uf to teda neeeee

nensy
26. kvě 2009

tak holky zatím mi jedem na chatu

adellaide03
26. kvě 2009

Ivi tak ahoj, teda tady dnes nikdo nebude. No co se dá dělat stejně se musím učit. Tak pá

andrea2210
26. kvě 2009

Lenicko v prachovskych jsem byla min. rok 😵 je tam naaadherne 😵 😵
nene Honzik neni alergik 🙂 zatim teda 😀 a doufam jako ze nebude....
no ja tim ze sem otehotnela tak sem nedostavala ty vakciny, a zacnu az od rijna nebo nejak tak
jak predtim,,, snasim to dooost blbe 😖 🙄

nensynko tak se tam bavte 😉

nensy
26. kvě 2009

holky tak jsme doma venku vedro k nevydržení jsme to tam uklidili zbalili bordel

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Ivo: já myslela,že tam zůstanete na pár dní...jinak už mám první zákaznici!! 😵 😵 😵 Objednala si u mě šatičky pro malou na svatbu 😵 😵 😵

nensy
26. kvě 2009

ne leni nela by tam nespala právě 😝 tak to je super

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

aha,tak to je blbý,že by tam nespala,ale tak časem si snad zvykne 🙂 ...joj,mám radost z objednýávky 🙂

nensy
26. kvě 2009

a jakou velikost budeš háčkovat

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

ona mi psala,že má 5-ti měsíční holčičku, tak jsme to naměřili,že velikost 74 a vzadu to budu dělat na zapínání na knoflíčky,aby to vůbec oblékla.

nensy
26. kvě 2009

tak to jo tak to bude kočka

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

nooo,snad se mi to povede 😅 ..páč to budu dělat z hlavy...ale zkusím to 🙂 Co Nelča a čepička?

adellaide03
26. kvě 2009

No Leni teda Ty si šikulka, teda, že já takhle krásné věcičky dělat neumím, hned bych si přivydělala. Takhle hledám po internetu a stejně tam nic není, jen kraviny. Si šikulka.

nensy
26. kvě 2009

nevím nela ještě spí

adellaide03
26. kvě 2009

Zuzanko zrovna jsem zhlídla fotečky. Malý je roztomilý a fakt krásné miminko. Vypadá teda mnohem větší, ale opravdu šikula 🙂

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Adélko: díky za pochvalu 🙂 Jsem zvědavá,jestli se někdo bude ozývat... mám to v MMB a na koníkovi od včera.

Ivo: jakou má Nela velikost třeba na ty šaty?

nensy
26. kvě 2009

leni nela má velikost 86 🙂
akorát jsme dojeli domu se tady pomalu zatahuje a je pěknej vítr asi bude fakt pěkná čína

nensy
26. kvě 2009

leni ta čepička je moc krásna a ty šatičky by se mi taky moc líbili 🙂
ojo tomášek je moc hezkej a vodička se mu líbí co 🙂

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Zuzanko,Tomášek je fakt kouzelnej,vypadá spokojeně 🙂 A maminka vypadá taky dobře,na to, že před chvílí rodila 😉 🙂 ...malý vypadá fakt spokojeně 🙂

Ivuš: nevím,jestli bych to zvládla...to by jsi mi pak musela napsat nějaké míry, tak až budu mít tyhle hotový,zkusíme to nějak vymyslet 🙂 ...a co čepička,sedí jí? Nebo ji chceš nějak upravit? Prodloužit,zmenšit,zvětšit??

nensy
26. kvě 2009

ne leni čepička sedí vyfotím musím nabít baterku ve fotáku 🙂 podle mě je akorát 🙂 fakt moc hezká a ty šaty to určitě to by bylo super

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

ono hlavně,čepičku už umím naměřit velikost,ale ty šaty jsou složitější na výstřihy, blbý,že si to nemůžu průběžně měřit,to by bylo oněčem jiném...no uvidíme,až budu mít tyhle hotový. asně, jsem pak zvědavá,jak jí sedí 🙂

nensy
26. kvě 2009

no počkej to budeš koukat jaká je fešanda 😀

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

pokud jí fakt sedí,tak jsem ráda! 🙂 U těch šatů fakt nevím,no...víš co, to sežere na Nelču spoustu klubíček a kdby jí nebyli,tak by mě kleplo...no,uvidíme 🙂

nensy
26. kvě 2009

no jasně leni a jak je v praze tady se zatáhlo

nensy
26. kvě 2009

jsem koupila 2kg jahod se samozběru a zítra budou jahodové knedlíky

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

v podstatě se nějak asi zatáhlo,ale je vedro a vítr žádnej...zatím 😀 ....já jdu v půl běhat,tak snad to přežiju! 😀 😀

nensy
26. kvě 2009

no snad jo tady je vítr a je zataženo takže čekám že možná v noci bude pěná čína 😝 no snad tě to nezasáhne a zaběhneš a třeba to příjde až potom

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

to doufám! Pak už se může dít cokoliv,ale když to ještě není u vás, tak snad to přijde až dýl...to bude asi v noci něco! 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru