Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

cukrik580
27. kvě 2009

hmm...uz nedufam, ze by sa objavili...teda ta druha...

nensy
27. kvě 2009

no jasně andrej na to si pamatuju 🙂
ale určitě jo podívej na adel taky nedoufala a je těhule

andrea2210
27. kvě 2009

cukri vazne muze, ja taky nemela a dalsi den zmena, sice po pul hodine ale // byla 😉
a pak silila... 😉

jojo adelka nedoufala, a Janicka tyntynka to same a povedlo se 😵

cukrik580
27. kvě 2009

uz nie je 😝 😝 😝

nensy
27. kvě 2009

cukrik co už není

cukrik580
27. kvě 2009

jaj...zle som precitala...beriem spat...som precitala ze andrej...nie adel...ospravedlnujem...sa...

nensy
27. kvě 2009

tak to jo 😀

ojo
27. kvě 2009

ahoj holky,

jsem vás nestihla ani včera pozdravit, jsem dala fotky do alba a pak se přihnala obří buřina,lítali hromy, blesky, tak jsem radši hned vypla PC a vytahali jsme věci ze zásuvek 😅

Paji, gratuluji ze zkouškam, tak už máš za sebou 😉 😀 😀

Cukrik, držím palečky, třeba se fakt ještě objeví, nebo testni ještě za pár dní 😉 🙂

Andrej, tak už to s krmením zvládáš, když je Adámek v pohodě 😉 🙂

Leni, děkuji za pochvalu 🙂 mám zrovna na tý fotce takovej blbej výraz... 😅 3

Veru, krásný kompletek, moc ti sluší...😵 😵

mě začlo od včera bolej v krku a dnes už to mám rozjetý, takže jedu na kloktadle pro kojící a snad mě to rychle přejde 😖 jsem nějak grogy 😝
Tomík je zdravý, dnes jsme byli u dr. a je zas o 200g těžší, takže nám krááásně roste 😀

mějte se...zatím páááá

nensy
27. kvě 2009

ahoj zuzko 🙂 tak to teda krásně roste a hlavně že je hodnej a jak spíte v noci

adellaide03
27. kvě 2009

No holky tak uvidíme asi tam zítra brnknu, ale právě že mi nedali číslo kam volat a na netu je milión čísel. Myslíte že mám třeba zavolat na sekretariát a tam by mě mohli navigovat kam zavolat?

nensy
27. kvě 2009

nebo zavolej na ustřednu tě přepojej

adellaide03
27. kvě 2009

já mám teda přímo čísla na to genetické oddělení a tam je jen ten sekretariát tak asi zkusím tam.

nensy
27. kvě 2009

aha tak to jo tamk by ti to měli říct

ojo
27. kvě 2009

Ivy, chrní krásně a budí se po 3 hodinach, takže se docela i vyspím 🙂 ...a vodičku má rád 🙂

jdu dělat véču, Míra už je doma a pak budem koupat...

tak zatím pááá 🙂

lenkakubickova
autor
27. kvě 2009

Adélko: já bych zavolala na to genetické na sekretariát,oni ti poradí,neboj 🙂

Zuzanko: teeeeda,tak to je paráda! daří se vám fakt dobře a je super,že Tomík tak spinká a má vodičku rád, tak si to mateřství krásně užívej 😵

cukrik: jsem na tebe zvědavá!! zkusíš třeba v Pá testík znovu? 🙂

andrea2210
27. kvě 2009

oJO Ahooojky tak to je fajn, hlavne ze si vyspinkana... a ze je maly zdravy 😉
Tak se opatrujte, a rychle se uzdrav 😉

adelko urco tam oni ti reknou,,, no hlavne si tam zavolej kdyz si to platila, beztak toho maji hodne
a zapomeli 🙄

adellaide03
27. kvě 2009

Zuzanko opravdu paráda, že Ti tak všechno jde.
Leničko děkuju jo zavolám na sekretariát, už jsem u té sekretářky byla v pátek platit jí za ty zrychlené výsledky a byla milá (valstně všichni tam byli milí) takže snad mi dá to správné číslo.

andrea2210
27. kvě 2009

holky maly je dneska porad protivny a koukala sem mu do pusy a chudak
cely spodek natekly,,, fakt i tam kde maji byt stolicky☹ chudak 😖

adellaide03
27. kvě 2009

Andrejko bobeček malý. A nemáš na to něco nějakou vodičku nebo něco aby ho to nebolelo?

nensy
27. kvě 2009

tak mi jsme vykoupaný malá je v postýlce tak jsem zvědavá jestli bude spát

andrea2210
27. kvě 2009

adelko jeste nemam☹ ona mi ji nedala☹ ze prej bylo na ni brzy nebo co☹
ze prej se uvidi na poradne a ta je uz pristi tyden, ale je mi ho lito☹ ty dasinka ma fakt desne 🙄 😖

nensynko ja ted tak tak maleho uspala, ale pocitam s tim ze se za chvili zas vzbudi, jsem zvedava
jaka bude noc no 😒

nensy
27. kvě 2009

tak malá mi konečně spí tak uvidíme jak dlouho

nensy
27. kvě 2009

tak já se pro dnešek loučím jdu žehlit mám tady toho požehnaně

adellaide03
27. kvě 2009

Andrejko tak to je fakt děsné jo ty doktorky jsou někdy fakt hrozné. te´d malý bude trpět že?

andrea2210
27. kvě 2009

adelko asi jo☹ ted sem ho zas uspavala☹ ma kousatko to byl rad jak sem mu s nim prejizdela
dasinka, no protoze on tak moc jeste ty hracky nekouse jako kouse ale jak se netrefi tak se
nervuje,,, ☹
pak sem mu prejizdela jen prstem a taky se nechal a dokonce u toho vykladal, a dudlik teda chudak
doslova hryze 😒 ty zuby hrozne☹
To u Honzika neznam, u nej jsme to ani nevedeli ze mu rostly 😅
je mi ho dost lito bobka☹

tak ja jdu za chvili krmit, spise je mi ho lito no 😖
tak se mej adelko hezky,,, i vy holky, papa 😉 😉 😵

adellaide03
27. kvě 2009

No vidíš Andrejko každé dítko je jiné. Tak snad ho to nebude trápit tak moc. Dobrou noc.

mirka755
27. kvě 2009

ahojky
Leni jj, šlo to. Ale podruhé bych to už asi vzdala. Anetka byla naštěstí ok, musela jsem jí teda nutit často do pití - aby mi nepadla únavou nebo úpalem, ale byl to krásný výlet do Prahy :o)
Zuzi tak to jsi šťastná maminka, když ti takhle spinká 😵 . Já jsem zvědavá na toho našeho pďolu, kamarádce už malý stůně s kolikou ☹ a to je mu teprve měsíc. Kluci na to trpí až moc
Páji - gratuluji ke zkoušce 😵 😵 😵

teda v noci byla bouřka teda, až jsem se chvílema bála ☹. Jednou byla taková rána, že až manžel vylítl ze spaní co se děje. A Anetka, ta to opět zaspala 😀

adellaide03
28. kvě 2009

Ahoj holky,
dnes jsem tady první a nikdo tady? Tak já se jdu nasnídat a potom učit, ale určitě k vám budu nakukovat 🙂

lenkakubickova
autor
28. kvě 2009

Dobré ráno všem 🙂 Já mám dnes frmol vpráci,tak sem asi dneska moc nepolezu ☹ ...tady bylo ráno tak krásně a te´d se to nějak zakabonilo ☹

Adélko: držím palce,ať se dnes dovoláš na tu genetiku 😉 🙂

Miruš: tak to u nás taková buřina nebyla, malá je teda pěknej spáč 😉 😀 😀 ...to mě vzbudí sebemenší zvuk 😝

nensy
28. kvě 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
leni čepička je moc hezká 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru