Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
2. čer 2009

tak nela už mi spí a já jsem tady poklidila uvařeno mám od včera takže se nemusím honit

adellaide03
2. čer 2009

Ivi no vidíš to se máš. Já už tady z toho učení fakt cvokatím. Teď si opakuju angličtinu a zjišťuju, že zase polovinu slovíček nevím, už jsem z toho fakt na nervy.

nensy
2. čer 2009

neboj adel za chvíli to budeš mít za sebou a kdy děláš ty státnice

ojo
2. čer 2009

Ahojky holky 🙂

tak tady taky už vykukuje sluníčko, včera jsme byli odpol i venku 🙂 u nás byla noc dobrá (jako vždy) malý papal v devět a usnul po desátej večer a vzbudil se akorát ve 2h ráno na jídlo a trochu ho teda bolelo bříško, furt tlačil...pak hned usnul a vzbudil se až v 6h 🙂 to už se pěkně vykadil, tak byl spokojený 😀 teď zas chrní...už mi přijde pořádně buclatej do tváře, tak jsem zvědavá, kolik bude zítra u dr. vážit 😀

Adel, to člověku přijde vždycky, že nic neví, když se to učí, ne?? 😉 😀 si pamatuju, jak při prvním dnu při maturitach jsem měla službu a šla jsem si poslechnout spolužáky na češtinu, že si jako cvičně zodpovím na otázky, který si vytahli a zjistila jsem, že nic nevím 😅 😅 tak jsem pak šrotovala celý druhý den a ještě si dala projistotu sešity pod polštář...to jsem dělala vždy před zkouškama 😀 takže před maturitou jsem spala skoro v sedě, jak jsem tam měla všechny sešity 😀 😀 😀 😀 😀 a pomohlo to 😉

a kdyže je budeš dělat?? abychom na tebe mohly myslet a držet ti palečky 😉 🙂 🙂

Andrej, tak jsem zvědavá, jak dopadnete na kontrole 😕 jestli bude pindat nebo ne 😅 a jestli bude na tebe nepříjemná, tak si to nenech líbit a taky buď na ni nepříjemná 😉

Leničko, zítra máte kontrolu na spermio?? budu držet palečky, aby bylo ok 😉 🙂 🙂

zdravím ostatní... 🙂 jdu věšet prádlo a pak se sama musím vyprat, hlavně vlasy 🙂

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Adélko: to je bohužel tak nějak normální, že máš dojem,že nic neumíš, nestresuj se,pokud jsi se učila a něco tomu dala,tak to musíš udělat,neboj 😉 🙂 ...A kdy tě to čeká?...Vím,že už jsi to psala,ale jsem sklerotik 😅

Zuzanko: no tak to je práda, malej je fakt hodňoučkej, to je paráda 😵 😵 Jojo, zítra jdeme v 10:00 na spermio a v 11:30 k Dr. kde už nám řekne výsledky spermijek a co bude dál... díky, musí to už být dobrý! 🙂

Ivo: já totiž vím,jak máma nadávala,že jí berou z invalidního soc. a když dělá ještě k tomu v práci,tak tam taky, tak jsem si tím byla jistá,že se to platí z toho částečnýho důchodu.

ojo
2. čer 2009

Leničko, určitě už budeš brzo maminkou 😵

prádlo mám pověšené 🙂 a to už je 12h, musím malýho vzbudit na jídlo, zas by jen chrněl 😀 a pak vlítnu do tý sprchy 🙂

zatím páá 🙂

adellaide03
2. čer 2009

Holky dělám to 5.6. v pátek tak na mě myslete.
leničko už zítra tam jdeš? Tak to na Tebe budu mocinky myslet ať to všechno dobře dopadne.

nensy
2. čer 2009

teda adel tak to už je brzo určitě to uděláš jsi šikulka a pak už budeš mít klid
určitě to lenče dobře dopadne

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Adélko: jojo,zítra dopoledne nás to čeká, díky 🙂

Ivo a Zuzanko: díky,snad to dobře dopadne 🙂

adellaide03
2. čer 2009

Leni určitě si nervózní co?

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Adélko: nejen já...bojíme se oba,aby vitamínky fakt pomohli...

nensy
2. čer 2009

určitě jo leni bude to dobrý

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Ivuš: díky. Zítra ani nejdu do práce,tak jakmile dorazíme nějak domů, tak dám vědět .-)

nensy
2. čer 2009

jo leni určitě dej vědět budu na tebe myslet a držet pěsti 🙂

andrea2210
2. čer 2009

ahojky holky.... tak mudr NERVALA!!! maly vazi 7 870gramu nabral neco malo pres kilo...
prej v norme ale asi proto ze byla zenska s 2 mesicnim mimcem a to nabralo za tyden pul kila ty jo 😝

prej mam davam zeleninu na obed a na noc kasi,,, tak pohoda, a dostal Hexu🙂 skoro neplakal...
mudr z nej byla nejaka unesena,,, furt na nej... ty si kraaasny a cvalicek... a zdravy atd..... 🙂 🙂

no jsem fakt rada, konecne to mame za sebou, na druhou Hexu jde po 20. cervenci... 😅

Holky musim dovarit na zitra, tak se mejte kraaaasne, zatim papa 😉

nensy
2. čer 2009

no vidíš andrej jsem ti to říkala 🙂

mirka755
2. čer 2009

ahojky
LENIČKO moc děkujeme za čepičku, je nádherná 😵 . Fotečku má Aňulka v albíku

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Miruš: tak to mám radost,že jsi spokojená 😉 🙂 Anetce mooooc sluší!! 😵

Andrejko: to je super, že mudr neřvala 🙂 ...teeeda,takovej cvrček to byl a už váží skoro 8 kg, to je kus chlapáka! 🙂 a skvělý,že už můžeš dávat zeleninku 🙂

mirka755
2. čer 2009

Andrej tak to je super, že nevyváděla. Tý jo, půl kila - no tak to musí být také pěkný cvalík 😀

adellaide03
2. čer 2009

Andrejko bezva, že doktorka neřvala, to si zase o něco klidnější že?
Leničko a co Tvé obchody s věcičkama chytají se na to maminky? Jsou fakt krásné opravdu si šikulka.

nensy
3. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady už pomalu svítí slunko uvidíme jestli bude hezky

adellaide03
3. čer 2009

Ahoj holky
Ivi tak to se máte u nás je zataženo a vypadá to, že bude pršet. Včera jsem měla náladu takovou že bych vše rozbila, umlátila apodobně a dnes mám takovou tu vláčnou náladu kdy bych se na všechno nejradši vykašlala, kdy je člověkovi všechno jedno no síla. Ale musím se vzchopit a bojovat.

nensy
3. čer 2009

jo adel tady se to taky honí uvidím co stoho bude 😝 jo adel to taky znám neboj v pátek to budeš mít za sebou 🙂

adellaide03
3. čer 2009

No už aby byl pátek večer.

nensy
3. čer 2009

neboj adel ty to zvládneš a pak budeš jenom odpočívat

adellaide03
3. čer 2009

No Ivi musím věřit včera mě trošku uklidnila kámoška, že prý jsou strašně hodní a moc poomáhají, ale jakmile to má člověk před sebou tak je z toho vždycky vykulený.

andrea2210
3. čer 2009

ahojky holky 🙂 jsem klidna fakt🙂

navic ockovani snasi maly super!!! nema ani teplotu ani mu na to nemusim davat obklady studene,
nema to ani horke a byl statecny fakt, tak dostal novou hracku 😵 😵 😵 😵

sestra rikala ze po kasi maji vydrzet celou noc napr. v 9 vecer poji a vydrzi do 6 rana.... tak me pojedl
v 9 vecer a v pul 4 rano hlad🙂 no nevim teda asi nikdy celou noc nevydrzi 😅

tak ja mam dovareno a jdu krmit maleho uz ma hlad 😀

nensy
3. čer 2009

tak už jsem tady lukáš už odjel 🙂
jo adel to je zase dobrý že tam jsou hodný 🙂
ahoj andrej 🙂 tak to je dobře andrej nela taky po očkování neměla teploty

andrea2210
3. čer 2009

nensynko honzik to mel vzdycky varici tak obklady mel ale adam nic 😵 😀
ale ty ruce teda drsne cumla 😀

nensy
3. čer 2009

jo tohle měla kámoška její malá měla taky teploty

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru