Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
20. črc 2009

cauki holky jak se mate??🙂

leni supeeer to tam bude mimisek cobydup 😵 😵 😵

ojo ty jo to je hnus co??? moji tete ukradli v obchode taky penezenku s dokladama + 2plat.karty a
10 000,-v hotovosti mazec co???☹

nensynko a jak se ty mas???co deti? 😀

nensy
20. črc 2009

ahoj leni jo byly jsme se projet v praze a projít a pak jsme byly u tchýně a u tety . a v sobotu jsme byly od rána do jedný na houbách pak u mamky měla narozky 🙂

ahoj andrej já se mám dobře.už týden mě bolí břicho na ms ale furt nic tak snad to dneska dostanu

andrea2210
20. črc 2009

nensynko fakt??? ty jo🙂 a kdy to mas dostat???uz si mela? 😅

nensy
20. črc 2009

asi před 4 dny ale prsa mě nebolí jenom na ms

nensy
20. črc 2009

to budu mít opožděný

lenkakubickova
autor
20. črc 2009

Ivuš: no,tak to se teda divím,že se vám chtělo do Prahy, přez ty uzavírky a ten blázinec 😅 A co houby? Byli aspoň nějaký? Dala bych si něco na houbách! Mňáááám 😀

Andrejko: to muselo byt strasny takova ztrata penezenky ☹ Me by kleplo!!! 😝 Jojo,Adnrej, mimi bude za chvilicku, cca do 11 dnů 😵

nensy
20. črc 2009

jo leni chtělo lepší než tady 😝 jo leni našli jsme koš a byla omáčka ale je to všechno prolezlí jak prší a to dusno

nensy
20. črc 2009

teda leni 11 dní tak to je super já vím že se už nemužeš dočkat co

lenkakubickova
autor
20. črc 2009

uvidíme podle utz, v Pá budu chytřejší,kdy přesně půjdu na odběr vajíček, dám vědět

nensy
20. črc 2009

určitě dej vědět a na jak dlouho jsou ty injekce

nensy
20. črc 2009

tak jsem to akorát dostala 🙂

andrea2210
20. črc 2009

nensynko ale mimi by jste chteli ne?🙂 🙂

lenicko uz???ty brdo tak to teda rychle uteklo co??? uz se urco moooc tesis na tehu 😵

nensy
20. črc 2009

jo andrej chtěli ale necháváme to volně bud bude nebo ne

ojo
20. črc 2009

ahoj holky 🙂

tak já mám dobré správy, peněženku jsem včera nakonec našla 😵 😵 😵 ještě v posteli jsme se s Mírou bavili, co dneska musím zařídit kvůli dokladům a pak mi trklo, že mi něco dával pod tu vložku (pro novorozeně) v autosedačce pod malýho 😕 ale Míra si to nepamatoval, tak jsem si nesla do kuchyně rodný list na občanku a koukala jsem na autosedačku, vypadala normálně, ale i tak jsem tu vložku nadzvedla a ejhle??...byla tam 😀 úplně mi spad kámen ze srdce 🙂 akorát teda jak jsem blokla kartu a budou mi vystavovat novou, tak si schrábnou 350kč 😝 ...no ale moje blbost 😅 ...aspoň teď konečně oddělim doklady od peněz 🙂

Andrej, teda to jsi měla pech 🙄 ...zrovna v loni dělal Míra u jednoho doktora na bytě a měl tam pověšenou vestu, tam peněženku a v ní 12000,- svoje doklady a ještě i kanadský doklady a taky najednou byla pryč 😒 tak to měl taky tenkrát dost smůli jak blázen...a kvůli kanadským dokladům musel do Vídně na ambasádu 🙄 🙄

Leni, tak už si pícháš?? to jsi statečná 😵 😵 ..já bych to asi nesvedla si dát injekci 😅 přijde mi, že teď to letí jak blázen, už stimuluješ a už v pá se dozvíš, kdy budou vajíčka 😵 😵 😵 a těch 11dnů už je prd 😉 🙂

nensy
20. črc 2009

teda zuzko to se ti ulevilo co tak to je dobře 🙂

lenkakubickova
autor
20. črc 2009

Zuzko: supeeeeeer,že je peněženka na světě!!! 😵 😵 No jo,teď už mi to uteče 🙂

ojo
20. črc 2009

jj, ulevilo se mi 🙂 ...až jsem z toho nemohla usnout 😀

Tomík je nějaký protivný, asi by rád spal a nemůže...jsem si včera dala trochu ledové kávy, tak je to možná tím ☹ zkusím ho jít uspat... 😅

adellaide03
20. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsme se s mamkou vratily z borůvek a za dvě hodiny máme tři apůl litru. Je jich fakt hodně a odpoledne půjdeme asi ještě jednou 🙂
Leničko si šikulka, že si píchaneček zvládla 🙂 . Bylo škaredě tak jsme na tu mysliveckou ani nešli. Snad se ještě do konce prázdnin nějaká akcička objeví.
Zuzko paráda, že se peněženka našla. 🙂
Já bych se Ivi nasmála kdyby to bylo těhu 🙂
Andrejko ahojky jak se máš?

andrea2210
20. črc 2009

ojo to je sila co?tolik penez,,, ja se jednou nervla a zapomela sem penezenku v budce
sla sem tam zpatky ani ne za 5min. a ona uz byla pryc ☹

nensynko tak to jsem na tebe zvedava 😀

adelko ahojky ale jo celkem dobre🙂 ¨zitra mame 2 ockov,snad to maly snese vpohode 😅

mirka755
20. črc 2009

ahojky
Leni jj grilovali, sice pršelo ale manžel se švárou si dali gril pod stříšku a masíčko byla jedna báseň. Náš taťka, jelikož je Ondráš jeho oficiální 1. vnuk tak se pěkně zbouchal-natáhl do toho i Libora, takže si dovedete představit jak oba vypadali 😀. Táta spal na křesle když jsme odjížděli domů, Liborovi naštěstí špatně nebylo. Včera jsme byli u manželovy ségry na vesnici, tak se Aní zase vyřádila a vylítala. Teď mi oba prďolové spí, Ondráš na balkoně a Anetka v postýlce.
Tééééda Zuzi, to se stalo přesně mě a manželovi před 2 lety. Jeli jsme na Zličín a po nákupech jsme vyrazili do KFC. Tchýně že to zaplatí, tak jsme batoh s Anetčinými věcmi (tehdy jí bylo 7 měsíců) a našimi doklady a peněženkami dali do kufru za kočár. Libor auto zamkl a šli jsme, za 30 minut po návratu nás ani nenapadlo se podívat do kufru-zjistili jsme to až na KLadně když jsem ho chtěla vyndat. Zůstala nám akorát láhev od pití, co jsme brali s sebou že uděláme Anetce pití. Když jsme to jeli nahlásit na policajty, tak jsme po důkladném prohlížení auta zjistili že někdo hýbnul se zámkem - nové auto a hned vykradené. Neporušil ho, zloděj byl tak šikovný že auto šlo normálně odemknout/zamknout. Tchýně si musela nechat vyměnit zámky a policajti nám po 2 měsících poslali papír že zastavují pátrání, tehdy jsme tam moc peněz neměli-dohromady asi 500,- - ale hned jsme museli zablokovat všechny karty, navíc Libor tam měl CCS ze které tankuje fir. auto a celý týden jsme běhali po dokladech a vyřizovali nové!!!
A mě tenkrát jak se ve spořitelně ztráceli peníze z účtů tak mě vybrali konto-měla jsem tam 12000,- na doplacení dovolené. Nic mi nevrátili, že to prý bylo vybrané z Rumunska 😕 a že byl použit PIN - jenomže ten nezná ani můj manžel a já ho nikomu neříkám - jenomže to jim nestačilo a bylo po penězích. Teď už to udělali, že je musí v případě vybrání konta vrátit za každou cenu. JEště že jsme loni měli peníze z daní, jinak bysme na Rhodos neletěli

nensy
20. črc 2009

to já taky andrej 😀
ahoj miruš 🙂 já přemýšlím jestli něco neupeču

ojo
20. črc 2009

ahoj Miruš, teda tvůj příběh je fakt něco 😕 😕 takže vzali i kočár?? a to vybrání z účtu 😕 😕 😕 teda...jsem to taky říkala Mírovi, hned jsem kontrolovala konto po netu...Míra říkal, že bez pinu by to nevybral, nebo že by si asi nikdo na moje doklady nic nepujčili...no ale ček nikdy neví 😖 ten zloděj může mít někde dobrýho známího a když má k dispozici OP i řidičák, tak si klidně mohl vzít na půjču nějakou drahou plazmu, nebo tak... 😖

a s tou CCS, my jí taky v práci používali na firemní auto...jednou hlídač parkoviště, kde jsme měli placený stání mi podává okýknem CCS kartu, že ji našel na zemi 😕 😕 vypadla kolegovi...to bylo štěstí, že ji našel hlídač, kdyby ji našel někdo cizí, tak může vesele natankovat cisternu, páč my bychom to zjistili, až by jsme šli tankovat 😅

Tomáš konečně spí a já dělám maso k rajskej 🙂 🙂

mirka755
20. črc 2009

ne kočár tam nechali, zbalili jenom ten batoh. Ale jako by nás viděli že ho tam dáváme. My tu měli zbytek omáčky od našich, naložilo se víc masa tak z toho švára udělal guláš-tak jsem k tomu uvařila kolínka a je to 🙂

maicky
21. črc 2009

Ahojky maminky a budoucí maminky 🙂 Vůbec Vás nestíham dočítat 😅 Jak se tu všechny máte? Jistě co nejlíp to jde 🙂 Lenička má skvělý zprávičky, takže paráda 🙂 Jen tak dál a za chvíli se bude kolíbat s náma 😀

Ivi: Tak MS zase dorazila ☹ To je škoda, tak snad se příště zadaří 🙂 A ty piješ i ty čajíky co tu pily holky?

Miruško: Jak to jde s mrňouskama? Jistě je Ondrášek zlatý mimi 🙂

Andrejko: A co kluci? Už jsou zdravý?

Luci a Adél: Jak rostou bříška? Koukala jsem do albíčka k Lucce 🙂 Krásná fotečka 😉

nensy
21. črc 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
ahoj veru jo konečně dorazila 🙂 prosímtě nepiju vubec mi to nepřošlo 😝

maicky
21. črc 2009

Ivi: Jak neprošlo? Manža s tim nesouhlasil?

nensy
21. črc 2009

teda veru chtěla jsem napsat že mi to vubec nepřišlo 😀

maicky
21. črc 2009

Jo tak to jo 😀 A co děti? Jak si užívají prázdniny? Teda hlavně Lukášek?

nensy
21. črc 2009

jo veru dobrý furt někde jezdíme ale tedkon jsme dva dny doma manža maká ale snad zase pojedem zítra.chcem do zoo do jihlavy na safari ale musí bejt hezky

andrea2210
21. črc 2009

ahojky 🙂

mirus to je sila teda 😖

mai jojo uz daavno 🙂🙂a jak se mas?jak se citis???🙂

jinak dneska spal adam az do pul 7 no po pul nejak🙂paraaada!!🙂
nechapu kasi hipp je psane 135 ml vody a 45g prasku a ma byt z toho 180 a nebylo 😠 sotva 160
sem musela dodelavat 😖 taky vam to tak delalo??

dneska toho mam moc jdu na srazik s holkama z unoru pak kozni pak jdu balit pak poradna a pak jedem na
chatu vracime se bud v patek nebo v sobotu 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru