Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
24. črc 2009

No jo bouřky byly hrozné, ale aspoň je dnes líp. Je teplo, ale ne dusno a to je super. Já dneska budu dělat kynuté borůvkové knedlíky a houbovou polívku.

liviky
24. črc 2009

holky hoj 😉
....tak tu byl super slejvák tak cca o půlnoci a dnes sme hned v 8 ráno vyběhly nakoupit a vyvenčit hafana,příjemně hřeje sluníčko a je takový akurát větřík,Lili mi venku zahlásila kaku,tak sem jí hned chytla a poprvé se venku vyčůrala 😀 ....zašly sme na poštu a do obchodu a ted budu doma vařit a zse vyklízet další věci....budu dnes ddělat krkovičku na rajčatech 😝
no a na 12 h. mám jít na nehty,tak tam ted du volat jestli to pořád platí ať tam neletím zbytečně 😅

nensy
24. črc 2009

nazdárek tak mě malá usnula a já vařím knedlík a uzený a vepřové na paprice

liviky
24. črc 2009

hmmm taky mnamka 😉
..tak Lili kouká na Bolta,tak já využiju chvilku klidu a du balit svoje šití,to bude maras!

nensy
24. črc 2009

to jo no musím pro lukáše a pak něco nám ale bude to na celej víkend tak nebudu vařit.mnam ta krkovička to bude taky mnamka

nensy
24. črc 2009

livi jak je u vás tady zase ndeska bude vedro

andrea2210
24. črc 2009

nensynko tolik jidel?? ty jo🙂 ja se zitra pustim do toho vepr.na paprice... snad to bude chutnat 😵
jake veprove tam davas???🙂

adelko ty se mas ze spis pres odpol. ja bych neusla ani kdybych spala vecer jen hodinu 🙄

ted mi maly na svacu zblajznul Bily Jogurt Holandii chutnala mu 😵

liviky
24. črc 2009

nensy - tak tu svítí slunko,na sluníčku je 34st. ale fouká dnes chladnější vítr tak je tu fajn,ale na koupák to dnes není protože tráva je po tom nočním lijáku úplně promáčená!

nensy
24. črc 2009

jo anderj tolik ale omáčku vařím kuli lukášovi pač nevím jak bych mu rozmixovala maso s knedlíkem a masem 😝

nensy
24. črc 2009

livi tak to je taky dost co a co v neděli teda jedeš za viki jo

liviky
24. črc 2009

no ještě nevím,za chvíli du volat na výsledky moči od Lilinky a já dnes ráno dostala mrchu,tak mi není zrovna ejchu chu a na cestování!

nensy
24. črc 2009

no tak to se ti nedivím .tak snad to budete mít dobrý

liviky
24. črc 2009

no to doufám,mám volat po 19té,tak za chvítam cinknu 🙂

nensy
24. črc 2009

mě to akorát včera zkončilo takže veget 😝 no jasně tak pak dej vědět ale určitě to bude dobrý

liviky
24. črc 2009

tak už sem volala a moč je úúúúplně v pořádku 🙂

nensy
24. črc 2009

tak to je super to mám radost 🙂

liviky
24. črc 2009

já taky 🙂

no jinak šití už mám sbalený,uuuuuf.....ted ještě látky atd.......a o půl 12 letím na ty nehty! 🙂

nensy
24. črc 2009

no vidíš jaká jsi šikulka a co lili jde s tebou nebo jí dáš k lence

liviky
24. črc 2009

sem domluvená s Lenkou,ona půjde pěkně spinkat,byla by tam otravná!

ojo
24. črc 2009

Ahojda 🙂 to jsou teď krásný dny, že? 😎

včera ani u nás žádná bouřka nebyla, jen něco málo sprchlo, pak jsme ještě vyrazili ven na čerstvý vzduch a pak taky pršelo, ale nic hroznýho 🙂

Andrej, Adámek krásně prospívá 😵 takže už dáváš i kašičku? a dáváš už i nějaké jiné příkrmy? 🙂

Adelko, tak jak je těhulko v tomhle počasí? 🙂

my byli ve středu na kontrole, tak Tomík má 4800g, takže přibral 🙂 uff, jsem se bála, že mu nebude stačit moje mlíko 😅 za 3 týdny jdeme znova už i na velkou kontrolu a možná bude i to očkování, tak jsem zvědavá, jak to snese 😕 😅 jinak Tomidlo už si krásně leží pod hrazdičkou, kouká na hračky, povídá si grrr, gu a tak 😵 a začíná se pomalu i nahlas smát, ale jen krátce 😵

zdravím ostatní, musím využít, že Tomík se nenudí a jdu uklízet 🙂

jo a včera jsem konečně udělala borůvkovou buchtu...mňam 🙂

adellaide03
24. črc 2009

Andrejko většinou odpoledne nespím to jen když jsem opravdu moc unavená.
Zuzy mě je docela dobře jen když je moc vedro mám oteklé nohy a prsty, ale sestřička říkala, že tohle je v pohodě tak jsem ráda. Jinak se cítím úplně v pohodě. Když je mi vedro osvěžíme se s mimiškem v bazénu co máme na zahradě a je nám skvěle.To už je Tomík pořádný kus chlapa a taky to začínající koukání a povídání je určitě moc nádherné co? Už se taky nemůžu dočkat až budu mít mimimko u sebe. 🙂

nensy
24. črc 2009

tak to je dobře že ti jí lenka pohlídá
ahoj zuzko

andrea2210
24. črc 2009

ahojky Ojo🙂

ja davam uz daaavno 😀 jime maso,,, uz i cervene🙂 presnidavky,,, zacla sem i jogurtama a dneska
sem dala teprv dyni, pritom sem ji mela dat davno ale ja ji nevidela az ted v DM a chutnala mu mlaska
jeste ted 😀
kasi na noc davam taky dloooouho,,, kupuju obilnomlecne a ryzovomlecne 🙂 s ovocem proste no.... 😅

tak vy stale jen plne kojite???? 😵
sikulka je🙂 i s vahou 😀

andrea2210
24. črc 2009

tak jdu do drogerky holky🙂 mejte se kraaasne pozdeji kouknu,,, 😉

nensy
24. črc 2009

dyni jo tak tu jsme andrej nikdy nezkoušely

ojo
24. črc 2009

Andrej, aha 😀 😀 tak to krásně Adámek dlabe 😵 jojo my stále plně kojíme 😵 😵 já možná začnu dávat příkrmy až tak po pátým nebo možná až po šestým měsíci 🙂 ...teda jestli mu sále bude stačit ode mě 😅 nevím no... a jakou značku kupuješ? 🙂

Adel, no ty otoky v létě bejvají 😖 ale fain, že se můžete rochnit v bazénku 😎 😎

tak my se jdem podívat ven, slunce svítí a je tam akorát těch 24 stupňů 🙂 🙂

lenkakubickova
autor
24. črc 2009

Zdravím holky 🙂 Bohužel nemám čas vás dočíst, letím balit na odjezd na víkend, jedeme do Velhartic,Rabí a Sušice, už se mooooc těším!!! Potřebuju oddych,jsem v jednom kole a nevím už kudy kam 😝 Dneska jsem byla na kontrole,tak jen sděluji novinky.
Takže mi hrozí OHSS (nevím,jestli víte co to je), mám na každé straně 12-15 folíků (což je víc než by mělo být) a velikost zhruba 13mm (konečná je 16mm), takže mi Dr. řekla,že by mě rovnou objednala na Út na odběr vajíček,ale jelikož mám dlouhý cyklus,tak jdu ještě v Po na kontrolu,ale vypadá to na OPU v Út Jsem trochu rozhozená z toho OHSS,ale snad mu dostatečně předcházím,vypiju 4 litry minimálně a jím samé jogurty,těstoviny a maso....no,uvidíme. docela mě od včera od večera popíchává v podbřišku a jsem děsně nafouklá a škrtějí mě i trochu víc kalhoty,jak mám břicho nafouklé , ale to se prý stává. Takže v Po bude ortel,zda jdu v Út na odběr a tudíž bych mohla do příští neděle mít miminka u sebe 😵

Mrzí mě,že se nemůžu rozepsat víc, fakt nestíhám,ale je to prostě na dobré cestě! 😵 😵

Opatrujte se všechny a krásný víkend!!! Příští týden jsem doma,mám dovču,tak napíšu víc 😉 🙂

lenkakubickova
autor
24. črc 2009

tady jen v rychlosti co je ten syndrom, zní to sice strašně,ale když se to ohlídá,je to v pohodě,musím dodržovat pitný režim.

http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/i...

Ovariální hyperstimulační syndrom (OHSS)

Přibližně v 1 % případů se při hormonální stimulační léčbě rozvíjí tzv. ovariální hyperstimulační syndrom (OHSS).
Jedná se o stav, kdy se po hormonální stimulaci ve vaječnících vyvíjí nadměrně vysoký počet folikulů.
Prvními příznaky OHSS je zvětšení, napětí a bolesti břicha, nejvíce v podbřišku. Může se objevit zvracením a průjem. V břišní dutině se následkem zvýšené propustnosti cévní stěny hromadí volná tekutina. Únikem tekutiny z cév dochází k zahuštění krve a může dojít i k vážným komplikacím (trombo – embolická příhoda, selhávání jater nebo ledvin).
V závažných případech těžkého stupně OHSS neprovádíme embryotransfer, protože pokud by došlo k otěhotnění, potíže by se ještě podstatně zhoršily. Mírné potíže většinou do týdne odeznívají.
V závažnějších případech je nutná hospitalizace s odpovídající léčbou. Po odběru vajíček se všechna embrya zmrazí a do dělohy se přenášejí nejdříve za tři měsíce, kdy je již žena zcela bez obtíží.

ojo
24. črc 2009

Leni, Velhartice jsou od nás asi 10 minut.... 🙂 🙂 🙂 nejspíš ale zítra nebudeme doma, jedeme do Mlázov na nějakou akci dopoledne a odpoledne je ve Švihově rockfestival 🙂 🙂

ojo
24. črc 2009

Leničko, moc budu držet palečky,aby vám to vyšlo 🙂 🙂 tak pěkně dodržuj režim a užijte si výlet 😵 jestli můžu doporučit, krásná je taky Klenová (kousek od Klatov) a nebo ten vodní hrad Švihov...tím budete možná i projíždět, jestli to budete brát na Klatovy 😉 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru