Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
5. říj 2009

Teda tak to toho máte hodně. My dřív jak žila babička toho taky měli spoustu, ale teď nemáme nic, není čas se o to starat, ale třeba jak budou naši v důchodu tak si něco pořídí. Já bych chtěla časem psa, ale nechci ho mít ve vnitř když bydlíme na vesnici a to zase přítel nemůže přenést přes srdce tak uvidíme. A navíc tady máme malý prostr, třeba jednou až budeme mít svoje.

pajulinkka
5. říj 2009

Adel mi tady zaky nemame moc prostoru a mame psa a aji kralika doma...ale ty ted budes mit uplne jine starosti 😉 a co nozka?

adellaide03
5. říj 2009

Paji no nožku už nosím skoro pořát bez ortézy protože je to lehčí a teď už mě to fakt zmáhá a když už mě to bez ortézy nebolí tak říkal doktor že můžu a mě už něbolí. Taky se snažím jí masýrovat a trochu procvičovat ať až na ní budu moct došlápnout to není takový problém. Nejradši bych už na ní zkusila došlapovat, ale raději počkám až na tu kontrolu. I když se musím přiznat, že s ortézou už to zkouším, ale jen malinko.

pajulinkka
5. říj 2009

Mno tak to je dobre 😉 A kdy jdeš na kontrolu?Mno a nejlepší je cvičit nohu ve vodě 😉 to jde lépe 😉

nensy
5. říj 2009

tak jsme doma nela byla hodná takže super akorát tam nechtěla jíst

adellaide03
5. říj 2009

Paji 15.10. jdu na kontrolu a to už říkal, že mi dovolí na to našlapovat. Jo to máš pravdu, že voda je vynikajicí.
Ivi takže sis odpočinula a Nelinka je šikovná, že to zvládla.

ojo
5. říj 2009

ahojda 🙂

psala jsem Veru, jak se má...tak říkala, že ok, Tomík je zatím hodný, Dáda je z něj nadšená a prý už by ji zítra mohli pustit dom, tak že pak dá i fotečky 🙂 🙂

nensy, tak Nelinka to zvládá dobře na ty svoje roky 😉 🙂 🙂 a už umí jíst sama?

my máme doma hafinu, je malýho vzrůstu, tak to jde 🙂 velkýho bych taky ráda, ale jedině k baráku 😀 ...jinak do bytu už bych psa nepořizovala 😅

tak zatím pááá

adellaide03
5. říj 2009

Teeeeda tak to se Verča má. To už se moc těšíme na fotky.

nensy
5. říj 2009

jo zvládla to dobře
ojo už jí sama ale moc tam nechtěla

lenkakubickova
autor
5. říj 2009

Ahoj holky 🙂
A Lucinka už asi porodila,že? akorát nevím,jestli sem psala, asi jsem to přehlídla,jak nakukuju jen občas 😅

Už se těším na fotečky Tomáška od Verči,tak snad je zítra teda pustí domů 🙂

Zuzko: to víš,že je lepší ten pozemek mít a nechat ho ležet,jsou v tom prachy a až to půjde,tak bude baráček 😵 Ikdyby na důchod,aspoň si ho užijeme 😉 😀

Miruš: ahoooj 😵 Ty blááááho,to letí,to je strašný,Ondráškovi už budou 3 měsíce?? 😕 Ty bláho a to jsem ti nedávno volala do porodnice 😀 Je skvělý,že se vám daří a malý dlabe,jen tak dál! Oooo,tak společné kafíčko,jo? Hmmm,to není špatnej nápad 🙂 Ale to bude nejspíš časově náročný...aspoň pro tebe. Ale, kdyby jsme se sešli někde na kulaťáku,tak by se to dalo 🙂 Nechám to na tobě a pokud budeš chtít čepku pro Anetku,tak si ji tam pak můžeme předat 🙂 Dyžtak mrkni, jaké mám nové,teď čekám na bavlnky a budu dělat další jiné zimní druhy,holčíčí i klučičí. http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

Adélko: a jak se jinak cítíš? Nechce se třeba miminku dřív ven? 😅

Pavli: a jak jsi ty vlastně dopadla u mudra? Kdy jdeš na nějakou kontrolu? 😕 🙂

Ivuš: to je super,že to Nelinka zvládla ve školce 🙂 A na jak dlouho je Lukášek na horách?

adellaide03
5. říj 2009

Leničko Lucinka říkala, že jakmile přijede z porodnice tak napíše, ale zatím nenapsala asi toho má hodně. Pokud jde o mě já se mám fajn občas mi ztvrdne bříško, k večeru mě třeba i tak nějak bolí, ale myslím, že zatím se ven nechytá. No uvidím co mi řekne ve středu v poradně doktorka. Já si někdy říkám, že už bych uvítala kdyby bylo venku a pak si zase říkám ať ještě chvíli počká až trochu rozcvičím tu nohu viš.

lenkakubickova
autor
5. říj 2009

Adélko: tak to jo,to toho má Lucinka určitě hodně a já to beru,musí to být frmol, kor když má doma ještě jedno dítko 🙂 No,jsem na tebe zvědavá,kdy se prcek narodí a hlavně,kdopak to bude a jména máte jaká? Já jen vím,že jsi snad chtěla Amélii,ale chlapečka už si nepamatuju...nebo je to celkově teď jinak? 🙂 Neboooj, to zvládneš i s tou nohou 😉

johanka007
5. říj 2009

Ahoj ženský 😉

Vstupuju jen v rychlosti.Chci jen něco vyřídit Lenči.
Lenulátko....poměřím zítra 🙄 dnes jsem toho měla hodně.Vzpomněla jsem na to....,ale pořád jsem si říkala:"ještě dodělám tohle a potom to změřím"........až byl večer. 😅 🙄 🙄
Zítra,ju?A měla by to být ta teplejší(na zimu) 😵

Jinak zdravím všechny.......a to MOOOOOOOOOC 😵

nensy
5. říj 2009

ahojky už sjem doma byly jsme u našich a se sousedem domluvit prasátko na zabíjačku 24 října

ahoj leni lukáš je na horách týden a nela ve školce super

johanka007
5. říj 2009

Jestli máte chvilku a chcete se zasmát,tak si přečtěte,jak jedna mamina(dvoumáma)zápasí se středním věkem.Smála jsem se včera,až jsem manžela vzbudila. 😀 Teda jestli se vám to chce číst.
Docela jsem v té babě viděla sebe..... 😀 😀 😀

[9:42:39] Jana Vyroubalová: http://www.rodina.cz/clanek6542.htm

johanka007
5. říj 2009

Dneska jsem to přeposílala sestřence na skyp.....,tak tam máte profláknutý i příjmení 😝 😅 😀

adellaide03
6. říj 2009

Ahoj holky,
dneska den bez koníka

nensy
6. říj 2009

ahojky no koukám že to skoro celej den nešlo

pajulinkka
6. říj 2009

Mno holky koukam ze ne jen me nesel dneska konik jsem byla nastvana ze mi zas blbne net 😒

Lenicko ja jdu na kontrolu az v prosinci pred ovulkou...pokud tedy neotehotnim do toho prosince....tak nevim mno...uvidim jak to bdue....ted ocekavam MS tak mozna ze nedorazi ale nevim jsem zase nafoukla jak balon 😀

A jinka holky jak je?

adellaide03
6. říj 2009

Paji tak držím pěstičky ať nedorazí.

ojo
6. říj 2009

Ahoj holky, jsem tu jen na skok 🙂

Johanko, ten článek mě dost pobavil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

honem kukněte na Maicky albíčko, už dodala fotečky 😵 😵

lenkakubickova
autor
7. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Johanko: čláánek mě fakt pobavil 😀 😀 😀

Pavli: držím palce,ať vše dobře dopadne a když ne teď, tak do prosince určitě! 😉 😵

Veru: malej je nááádhernej bobánek 😵 Moc Vám to rodinku sluší 😉 Opatrujte se a hlavně,ať je malej zdravej a dobře papá 🙂

nensy
7. říj 2009

nazdárek všem dobré ránko
veru malej je moc krásnej 🙂

johanka007
7. říj 2009

Je překrááááásnej 😢 😵

pajulinkka
7. říj 2009

maicky: je krasnej 😉 :-*

pajulinkka
7. říj 2009

Jinak Lenickko a Adelko: uvidime jak to dopadne 😉 snad ale dobře 😉
Teď mě zase chytá pravý ucho takže mám asi zase zánětt tak jsem s toho nadšená 😢

adellaide03
7. říj 2009

AHoj holky
Veru nádherná rodina, ať vám malej dělá jen radost.
Já dnes byla v poradně vše OK čípek minule 2cm dnes 1cm tak se to snad trošku pohlo, ale tak pomaličku.Monitor v pořádku tak mám radost. Akorát mě naštvalo, že dneska vzala sestřička tři co přišly až po mě 😠 A taky máme ve špajzu asi vosí hnízdo jsem z toho na nervy. Večer jsme zabili šest vos a dnes se Martin díval jedna vosa, pak taťka a další dvě takže odpoledne až všichni přijdou z práce se vytáhnou potraviny a bude se to tam muset vystříkat protože kousek od špajzu mám stůl kde chci koupat a přebalovat mimi takže do té doby než se narodí se to musí zlikvidovat.
Paji Ty máš chudášku s tím uchem pořát problémy

nensy
7. říj 2009

ahojky tak jsem tady měli jsme s malou na oběd párek s chlebem dneska nevařím manža je v práci a až dojde tak jedem do prahy tak se stavíme na večeři v pizzerii a něco koupíme

nensy
7. říj 2009

tak dopiju kafe a pujdu se na chvíli na táhnout malá spí tak toho využiju

adel tak to ti nezávidím taky jsme to měli takhle ve špajzu a v tý větrací šachtě jsme měli vosí hnízdo 😠

pajulinkka
7. říj 2009

Adelko, jako ja nevim jestli to treba nemam spatne prelecene ale mozna ze mi do nej zase nafoukalo a sup a je to tu znova....jsem tak protivna ☹ uplne bez nalady ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru