Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
8. lis 2009

ahojky holky🙂

Janicko ahojky u nas v pohode hrajou si spolu, dokonce fotbal,schovku atd.... myslim Adoch s Honzikem,,,
milujou se fakt 😉
a co u vas??? jak to snasite??? urcite dobre 😉 😀

jak se mate holky???ja nejak ted fakt nestiham... pak zajdu casteji 😉

jo a na hromade, znamena ze jsme porad nemocni uz ale ne nastesti 😅

Paji to je divne☹ mozna byl vadny ten co ti dal // 😒 😖 no nevim nevim...
v tom neporadim... 😒 ale preju at se Vam to konecne povede a normalne 🙄

cukrik580
8. lis 2009

ahojte babyyyyyyyyy....ale som tuu daaavno nebola

adellaide03
9. lis 2009

AHoj holky
Paji no já teda měla později ovulaci a dlouhé cykly takže jsem dělala testík tak jak má být a nic, pak jsem pořat čekala na MS a furt nic, byla jsem i u mudra ten nic neviděl, vyvolávačku mi nedal tak jsem čekala a čekala a holky pořát ať zkusím 43DC další testík no a tam už byly krásné tlustice. Ale u Tebe je divné, že tam čárka je a pak zase není tak držím pěstičky ať se objeví.
Andrejko my se máme celkem fajn, dnes jsme poprve doma sami taťka šel po týdnu dovolené do práce, měla být doma moje mamka aby mi trochu pomohla ještě když mám tu nohu, ale nedostala dovolenou tak bojujeme sami, ale tak noha se pomalu lepší tak snad to s Deniskem zvládneme. Teď zatím spinká.
Cukrik jak se daří a co snaženíčko?

adellaide03
9. lis 2009

Holky já jsem vám tady nepopisovala jak jsem se dostávala do porodnice že?No teď už se tomu směju, ale v ten moment mi moc do smíchu nebylo. Bolesti na mě přišly asi tak nějak po půl noci, ale ještě jsem je dokázala zaspat a říkala jse si, že to asi přejde, no ve tři to už bylo silnější a když jsem zjistila, že mi odešla hlenová zátka tak jsem si říkala, že to bude ono tak jsem do čtyř hodin čekala, mezitím přítel zavolala švagrové která je doktorka no a protože nevím jak bych došla do auta tak jsme vzbudili naše.Mamka jela s námi rovnou do práce no a taťka nám pomohl na bobech jsem se nějak dostala do auta ještě že mi voda praskla až v nemocnici. V porodnici už to byly útrapy však to znáte všechny. Navíc jsem měla pořát vyšší tlak, málo jsem se otvírala tak mi asi v jedenáct hodin nabídu epidurál s tím, že mi dají kapačku aby se vše rozjelo. Po epi teda bolesti byly stejné, ale přítel říkal, že kontrakce tam byly pořídné, takže to zřejme zabralo. Ve dvanáct hodin pořát nic tlak se snižoval málo a já jsem byla otevřená taky trošku, malý pořát nahoře. Tak mi velice milý pan doktor řekl, že bude lepší císař, že by to byl stejně hororový porod, že by po mě museli určitě skákat a kdoví jestli by nepoužili kleště tak jsem souhlasila. Na operační sál jsem se dostala v jednu hodinu. Tam se všichni divili, že už i kvůli té zlomené noze mi někdo nenavrhl císaře dřív. Tak jsem se mu vyhýbala a byla ráda, že kvůli očím můžu rodit normálně a nakonec jsem i ráda že byl protože bych si asi vytrpěla strašně moc a kdoví jak by to odnesl malý.

ojo
9. lis 2009

ahojky 🙂 dneska je venku teda fujtajbl 😝 😝

Adel, teda ta přeprava do porodnice byla něco 😕 😕 ještěže jste to v pohodě zvládli 🙂 a nenapadlo tě zavolat sanitku?? už kvůli té noze 😅
no a nakonec císař lepší... tak hlavně, že jste to vše přežili v pořádku a ve zdraví 🙂 🙂

Cukrik tos tu teda fakt dlouho nebyla 😀

tak jsem zvědavá na tu Paji 😕

adellaide03
9. lis 2009

Zuzy já necht+la sanitku ono stejně jak by mě dostávali a než by přijeli tak by to vyšlo stejně na stejno. Byla jsem ráda, že to nakonec tak vyšlo.

ojo
9. lis 2009

Adel, no já myslela, že by tě vezli na tom lehátku 😅 ale otázka, jaký máte doma terén, že?? 😀

adellaide03
9. lis 2009

Právě Zuzy terén je tu děsný takže to možná takto bylo lepší. Navíc nevím jestli by mě třeba nějak přikurtovali na tom lehátku a to by mi v kontrakcích asi moc nevyhovovalo.

andrea2210
9. lis 2009

ahojky holky... u nas pocasi taky hnus... ☹

adelko to zvladnete 🙂 🙂 jinak porod bys mela zdlouhavy,,, ja mela neco podobneho,ale byla sem bez
plodovky moooc dlouho, a cisar mi ani nenavrhli, a to jsem se taky neotvirala, a maly nesestupoval no 🙄
Zvladla si to 🙂 🙂 🙂

andrea2210
9. lis 2009

adelko a co kojeni??? jde to?? 😀

adellaide03
9. lis 2009

Andrejko oni mi to navhrli hlavně kvůli tomu vyššímu tlaku a taky kvůli té noze jinak myslím, že by mě taky nechali trápit. Kojení se ze začátku nechtělo rozjet a teď to jde, kojím pěkně, ale malý je líný a usíná u toho a pak má ještě hlad, občas mu nestačí tak dokrmíme, ale mlíčko mám tak uvidíme jak to bude pokračovat.

andrea2210
9. lis 2009

adelko si sikulka jen koj koj🙂 no u toho ho musis budit a budit do bradicky mu postourej a on
se snad napapka uplne 😉
a kdy budou fotecky??? 🙂 😉

andrea2210
9. lis 2009

aha az ted sem koukala a nasla... je moc kraaasny takovy bobek 😵

ojo
9. lis 2009

Adel, no tak asi autem nakonec líp 😉 tak konečně už máte mimíska doma, viď? 😵 teď mi přijde, že to hrozně utelko, už tu nemáme žádnou těhulku ☹ ...možná... 😉 😉

a jestli malý usíná, tak zkus šimrat pod bradičkou, nebo když usne, tak jakoby dát odkrknout a znovu přiložit 😉 a bez taťky to zvládáte dobře 🙂 🙂 🙂 a kdy jdeš na kontrolu s tou nohou??

Andrej, a co Adámek?? už chodí?? 🙂 já už trochu dokrmuju i UM, na noc kojím a už papáme zeleninku a dneska vyzkoušíme maso 🙂 🙂 a začíná se už docela dobře přetáčet na bříško 🙂

andrea2210
9. lis 2009

ahojky Ojo🙂

nooo snazi se chodit ale vydrzi stat sam i par krucku udela ale boji se a takhle se vlastne i posadi 😅
delaj s Honzikem blbiny on se i schvalne pousti aby padal Honza jak skace tak to dela po nem, musime ho
porad dost hlidat 😝
ale za ruku to umi hezky myslim to chozeni... 🙂 i kdyz no jeste to neni ono co bych taky chtela v 9 m 😅
teda tak uz masicko jo??tak at mu chutna 😀 my papame snad vsecko 😅 no mam otesanka fakt 😝
uz na brisko??? sikulka teda 😵 😵
koukala sem do albumku je kouzelny,,, taky pak nejake novejsi fota vlozim 😉 🙂

adellaide03
9. lis 2009

Andrejko ano fotečky tam jsou a neboj zase nějaké dodám.
Zuzy jo určitě to bylo lepší. Ale jo zvládneme to bez taťky, ale teď už jsem z něj docela vyšťavená vyváděl od deseti až do teď už jsem nevěděla co s nm. Jdu si rychle ohřát oběd ať naber trochu síly.

nensy
9. lis 2009

nazdárek tak jak je
psji to je teda divný tak si do¨jdi k dr a uvidíš co ti řekne

pajulinkka
9. lis 2009

Ahojky holky, dneska jsem se objednala na gyndu...ale jdu az pristi stredu ☹ mno uvidime 😉 jak to nakonec dopadne!!!!

adellaide03
9. lis 2009

Paji tak to jsem zvědavá. A dneska sis test nedělala?

ojo
9. lis 2009

Adel, jestli malýho trápí bříško a prdíky, tak mě se hodně osvědčil fenyklový masážní olej, pravidelně jsem mu bříško každý přebalování masírovala kolem pupíku dokola a při bolesti se mu hned ulevilo 😉

Paji, tak jsem taky zvědavá, jak pořídíš u dr. 😕

zatím pááá a dobrou všem 🙂

adellaide03
9. lis 2009

Zuzko děkuju za radu určitě vyzkoušíme. Teď už malý konečně spinká tak snad mu to vydrží po většinu noci a snad i ztra už to bude lepší.
Dobrou noc

andrea2210
10. lis 2009

adelko jojo ja vim uz sem si vsimla... 😵 taky dodam jak bude vic casu...

vcera sem je natacela na video Adam se podle Honzy porad opici, je to blbe protoze zacina skakat
a je mu jedno jestli se nabije nebo ne 😖 no cim dal horsi ... varila sem a adam cely od fixu pocmarany
😔 samozrejme ze Honzik neni lakomy takze mu fixy pujcil a to jsem byla tak 2 minutky pryc a co vsechno
stihli navic z kuchyne vidim 😅
dneska spal v postylce po delsi dobe sem ho tam zkusila dat, o5 se tam stavel a skakal,,, navic ve 2 rano a
to se trosku o tu sprusli tuknul a brecel jak sileny😀 je jiny jak Honzik a,adam breci kvuuli kravinam hlavne
jak mu spadne hracka nebo neco 😖 a pak ze jsou decka blbe... 😅
doma mame veselo, a to mi pritel vcera rika::::::: KDY si udelame Holcicku... a ja na nej Nikdy! :D

andrea2210
10. lis 2009

nensynko a co u Vas na baracku??? porad prace a prace???🙂 a jak se mas?

Ojo a vy planujete druhe mimi kdy??? kolik od sebe rozdil?? 🙂

adellaide03
10. lis 2009

Ahoj holky
Andrejko teda dva kluci to je určitě dost náročné, ale neboj to se spraví uvidíš.
U nás dnes malý kojení večer v osm pak v jednu ve tři a v šest a teď už tam zase kňourá tak snad to nebude dnes opět jako včera.

andrea2210
10. lis 2009

adelko takze hladovec🙂 a v porodce ti vydrzel jak dlouho kdyz se napapal?? 🙂

adellaide03
10. lis 2009

On vydrží docela dlouho, ale pak má strašný hlad pak u toho spí pak se zase vzbudí a musím ho dokrmit, ale to dělám většinou jen večer. V porodce právě vydržel i šest hodin jenže nepřibýval tak jsem ho musela budit co tři hodiny a kojit a on kolikrát nechtěl tak mi to přišlo strašně hloupé toto dělat.

ojo
10. lis 2009

Ahojky 🙂

Andrej, no druhé bychom plánovali se snažilkovat tak za rok 🙂 ale už teď jsem vysadila tu HA, tak to možná přijde dřív 😀 😀 😀 měla jsem po HA hroznou pleť a často mi bolela hlava, tak jsem se na ni vykašlala...
teda to máš doma s klukama veselo 😀 😀 😀 😀 😀

Adel, já taky musela budit Tomáše co 3 hodiny...taky byl chrnící, ale on měl tu žloutenku, tak jsem to musela dělat 😉 a ze začátku pil každý kojo tak 5 minut 😅

andrea2210
10. lis 2009

adelko tak to byl sikulka🙂 u me taky tak 5 minut behem 14 dni ale i 15 minut z jednoho a
pak jeste z druheho 😅

Ojo no teeeda🙂 a treti teda nechcete?? kdyz takhle brzy🙂 zas je lepsi kdyz je mezi nimi mensi rozdil
aspon si vyhrajou 😉 🙂

adellaide03
10. lis 2009

Zuzy on právě taky tak pije, ale teď co mám víc mlíka tak je to trochu lepší tak uvidíme. Teď jsem ho hodinu uspávala. Já osobně teda HA už brát nechci. Sice to není prokázané, ale sestřička mi ríkala, že ten vysoký tlak souvisí i s braním HA a znám případ kdy paní čeká miminko a díky HA dostala mrtvici.Mimi i ona jsou v pořádku, ale stejně se musí učit spoustu věcí znovu. Vím, že to se může stát i normálně, že dnešní styl je takový, ale proč tomu pomáhat kidyž se dá chránit i jinak. Vím, že je to pohodlné, ale pro mě teda už ne.
Andrejko a co vy třetí nechcete? 🙂

cukrik580
10. lis 2009

ahoj baby...no adel, snazime, snazime a stale nic... 😔

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru