Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
25. lis 2009

no jasně pokud máš nákou novější tak jo

alushka5
25. lis 2009

ahoj maminky, potřebuji zjistit od zkušených jestli je možné, že jsem těhotná když MS přišla o šest dní dříve a trvala den..druh den už jen doznívala- špinění..nikdy se mi to nestalo. Sex nechráněný, snažíme se o mimi ... Podotýkám nebylo to jen špinění, normálně jak to bývá u ms, ale zaráží mě ta krátká doba.. stalo se to některé z vás? Já měla za to že případné zahnizďování pouze špiní... MS mám jinak pravidelnou..

nensy
25. lis 2009

jo tak s tím ti neporadím já jsem ms ani při jednom neměla a pokud si nejsi jistá tak bych zkusila testík

alushka5
25. lis 2009

jo to určitě taky plánuju, ale myslím že je ještě docela brzo...

nensy
25. lis 2009

ale zkusit ho mužeš .každý to má jinak někdo to nemá někdo krvácí jen den nebo dva a muže bejt těhu to je u každé jiný

ojo
25. lis 2009

tak už jsou hotový 🙂 a normoš jsem to pekla na dvou plechach a na jeden zátach, všechno jsem to tam narvala 😀 😀 😀

alushka5..no já začala krvácet asi 5dní po termínu MS, taky to bylo takový jednodenní 😅 ale tobě to přišlo dříve, tak nevím 😕 ...jistý bude až zkusíš test 😉

alushka5
25. lis 2009

ojo, předpokládám že u tebe to bylo to "příjemné" krvácení a //, jen aby to u mě nebyl mikropotrat :( testik určitě zkusim, o víkendu jdu na to... 😉

mirka755
25. lis 2009

alushko já krvácela v den MS a další dny už nic, // se mi ukázaly až 8 dní po dni kdy jsem měla MS dostat. Také to na těhu nevypadalo a dnes mám chlapáka 😵

holky MÁME NEŠTOVICE ☹ ☹ ☹ . Včera nic a dnes už byla Aní osypaná, tak jsme hned ráno lítli k dr a ta to potvrdila. Ondráš to může chytit, tak doufám že si to u něj počká aspoň rok - je na to ještě malinkatý. Já je nejspíš také neměla, máma říkala že já nikdy na tohle netrpěla - u ségry víme, že je měla. Tak jsem zvědavá jak se to projeví 😕

ojo
25. lis 2009

alush, příjemné krvácení to beru až teď, tenkrát si mysleli, že to je mimoděložní 😖 tak snad to mikropotrat nebude, taky mě to napadlo, ale nebudem malovat čerta na zeď, ne? 😉 🙂 a měla si při tom nějaké bolesti co by značili potrat?? 😕

Miruš, já taky neštovice neměla, ani žádný tyhle dětský nemoci 😅 tak jsem zvědavá, jak to bude u Tomáše 😕 tak snad to ještě Ondra nechytí a Anetka už je bude mít z krku 😉 🙂

pracny jsou výýýýborný 😵 😵

nensy
26. lis 2009

ahojky dobré ránko
zuzko tak to jsi teda šikulka 🙂
miruš snad to malej nedostane ale tohle neuhlídáš 😝

nensy
26. lis 2009

tak lukáš je nachystanej do školy a pak jdem po desátý k našim

adellaide03
26. lis 2009

Ahoj holky
tak malý dneska od tří hodin nějak zlobil a ještě teď nespinká to jsem zvědavá kdy usne.Včera jsem byla u doktora na kontrolu s krevním tlakem a malého jsme nechali u přítelové mamky a on tam celou dobu (4 hodiny co jsme byli pryč) spinkal takže dnes se mu asi proto nechce.

nensy
26. lis 2009

tak hlavně že je malej v pořádku adel

nensy
26. lis 2009

tak mi jdem ven je tam krásně

alushka5
26. lis 2009

uvidím jak dopadnu 🙂 bolesti vubec, normalně tak ja k to mívám u mensesu, prostě tlak v podbřišku, že bych měla nějaké křeče to ne... sama jsem zvědavá

nensy
26. lis 2009

tak uvidíš alushka co stoho bude

nensy
27. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem koukám včera tady ani nikdo nebyl

adellaide03
27. lis 2009

Ahoj holky
teda účast mizerná, ale je to jasné prcci rostou a je s nimi čím dál víc práce. U nás noc opět nic moc. malý se vzbudil ve dvě pak ve čtyři a to jsem ho musela nechat u nás v posteli a krmit ho asi hodinu než usnul. Teď leží v postýlce a kouká, občas si zakňourá. Dnes jsem měla jít do školy. Tchýně velice že bude hlídat a teď ve středu se cukla a že si uvědomila, že musí jít k holičce tak jsem z toho smutná a naštvaná. Konečně jsem se těšila, že vyrazím mezi lidi a trošku se odreaguju od toho přebalování a krmení a ona mi udělá takový podraz. No ale nemělo by mě to překvapovat když vím jaká je, ale stejně jsem z toho smutná ☹

nensy
27. lis 2009

adel uvidíš že to bude dobrý ale s mimčem ta škola pujde pomaleji

nensy
28. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem 🙂 tak kde sjte všichni

andrea2210
28. lis 2009

ahojky holky....

jak se mate??? ja jsem nemocna☹ dneska je mi lepe ale vcera sem lezela cely den☹ mela sem i horecku
ach jo☹ no jeste ze nejsou decka nemocni ode me a snad nebudou 😒 nevim kde jsem to chytla... 🙄
pritel ma paragraf, tak aspon pomaha ted je s nima venku 😅

tak kolik jste toho napeli?? ja se rozhodla od pristiho vikendu budu pect i ja 😀 uvazovala sem ze ted behem
tydne ale nevim radsi jeste polehavam,,,,

adelko ahojky, no uz ti maly bude spinkat min a min 😉 a kdyz bude spat pred den casto tak vecer moc nebude
ale uvidis 😉
ja bych tchyni nenechala ani jednoho to bych radsi nikam nesla.... vim jaka je a vim cim by je krmila 🙄

a co ty nensynko jste zdravi???
a co budete holky delat??? 🙂 🙂

andrea2210
28. lis 2009

no zacina mi zas byt nejak divne☹ jdu lezet pak kouknu 🙄 😖

nensy
28. lis 2009

ahoj andrej jo mi jsme zdraví.nic nebudu dělat už mám uvařeno a za chvíli jdu k našim
a zítra přijede tchýně popřát dětem tak tady bude veselo

nensy
28. lis 2009

a co dneska vaříte k obědu já jsem dělala polívku s drobenkou a šunkofleky

adellaide03
28. lis 2009

AHojky
Andrejko chudinko tak si zalez hezky do pelíšku a vylež to ať si brzyčko fit. Tak já mám s tchýní vztahy všelijaké ale pokud jde o malého tak to vím, že se o něj postará, to zase strach nemám.
U nás je dneska rozsvěcení vánočního stromku, ale od nás je to dva kilometry a to já s tou nohou bohužel ještě nedojdu takže nepůjdu jedině autem, uvidíme.

nensy
28. lis 2009

tak já jsem doma peču veky na chlebíčky domácí jsou nejlepší

nensy
29. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem
tak mě dneska přijede tchýně tak jdu něco dělat

andrea2210
29. lis 2009

ahojky holky...

dneska je mi celkem lip, ale adam zacina zas kaslat ach jo 🙄 😖
nensynko a co u tebe tchyne??? porad uprednostnuje Nelcu??? to pak pisni jak bylo... 🙂

ja pecu kure a mam brambory udelane,,,

vcera jsme meli sunkofleky taky a uzenou polivecku mnam mnam 😀

andrea2210
29. lis 2009

adelko ahojky,,, tak to mas fajn s tchyni 😉 🙂 😉
u nas je rosviceni stromku dneska pritel jde s Honzikem🙂

nensy
29. lis 2009

ahoj andrej tchýně přijede popřát dětem měli narozky a mě k svátku

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru