Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
19. pro 2009

ahojky🙂

a uz te doma nebavi nensynko ze ne 😖 ja bych zblba... premenim materskou na 3 roky dali mi 4 letoua hned povalim do prace 😵 tesim se i mezi lidi🙂 🙂 ale zas mi bude smutno po malych 🙂

nensy
19. pro 2009

jo tak tose ti nedivím doma se furt nedá bejt

liviky
20. pro 2009

ahoj holky 😉
čtu že řešíte práci..já už se teda těším a moc...sem zvědavá co si najdu,ale něco určo 🙂
jinak nens..jj ta poslední fotka je nej co?...lumpice jak se dokážou porvat a řetěz,no jo no kozenky moje 😅

..já byla ráno s holkama sáňkovat a docela kvalitně mě bolí nohy,ale babi ss mým bráchou si je nechali do odpo tak mám konečně chvíli klídek....du si uvařit kakájo a kuknout na chíli na telku,takový klid a ticho sem doma nezažila dlouho 😀 ..prdím na cellý úklid a shon a budu aspoň hoďku odpočívat.....a co Vy?...včše napečíno poklizíno atd.?

ojo
20. pro 2009

nazdárek 🙂

tak my tu máme dnes jasno, úplný azuro 😎 😎 😎 ale po ránu těch -20 stupňů, teď už se teda oteplilo na "jen" -12 stupňů 😅 ráno Míra nenastartoval ani jedno auto 🙄 no ale na lyžovačku by to bylo super 🙂

Andrej, na chodítko se domluvíme po IP, spíš až po těch vánocích 😉 jinak klidně si nech rodičák na 4 roky a po 3 letech jdi normoš do práce...budeš prát ten malý rodičák a zároveň i plat 😉

já teda na tu moji práci prdím...v týhle zimě dojíždět 60km by bylo o hubu 😅 tak vypomůžu u táty v práci 🙂

napečíno už mám a na další prdím...už jen budu ve středu péct vánočky 🙂 a uklízet budu zítra, ale jen nějaký větší úklid 🙂 🙂

nensy
21. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem.tak mi jsme včera chodili po návštěvách a tento týden nás čeká ještě moje rodina a pak budeme doma koukat na pohádky.jinak manža je už v práci a já pujdi nahodit pračku a ve středu nebo v uterý povlíknu.at toho nemám tolik 🙂 jsem zvědavá na malou co řekne na dárky 😀
je zuzko taky jsem přemýšlela nad vánočkou musím vychytat nákej recept

andrea2210
21. pro 2009

ahojky holky, v rychlosti jdu jen pozdravit dodelavam uklid a za chvili jedem s tchyni do Tesca 😝

Ojo to prave nechci protoze to je jen do 21 mesicu veku ditete tech 7 600,- a do 3 let bez penez??
driv ho nikam davat nechci prave vis?🙂

Nensynko ahojky, urco se ji budou darecky libit🙂 ja jsem taky na kluky zvedava 😀
a me to uz nebavi jako, porad uklizet , a jeste darky, minule jsem nic nesehnala... no sila ale
dneska to pobalim a mam z krku i tohle 😀

zatim se mejte hezky, pozdeji kouknu Papa 😵 😉

andrea2210
21. pro 2009

Teda vy pecete Vanocky jo,,, ?? klobouk dolu 😀

nensy
21. pro 2009

jo andrej já si myslím že bude mít radostmá dárku nejvíc jsem snad tolik dárku neměla ani já 😝

ojo
21. pro 2009

tak já dnes večer zadělam na vánočky a zítra je upeču 🙂 ve středu ještě pojedem do Plzně 🙂

Andrej, ty to teď máš, že dostáváš 7600kč do 21měsíců věku dítěte a pak 3800kč do jeho 4 let 😉 přivydělat si můžeš kolik chceš, takže ho můžeš od 3 let dát do školky na 4 hodiny a začít chodit do práce 🙂

já už taky všechny dárky zabalila 🙂

nensy
22. pro 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak já mám taky všechny dárky zabalený .manža je dneska ještě v práci ale zítra je už doma tak potřebuju ještě k babče a zajít k našim.dneska si musím uvařit brambory na salát

ojo
22. pro 2009

ahojky 🙂

tak jsem včera zadělala na tu vánočky a těsto mi fáááákt dost vykynulo, tak místo 2ks jich budu dělat 4ks 😀 😀 😀

my budem mít štědrý večer u Mírovo tety a pak pojedem k našim a tam přespíme, abychom nemuseli domu a pak druhý den k našim, páč druhý den tam přijede brácha s rodinou 🙂 tak jsem ráda, že se nemusím patlat se salátem a tak 😉 😀

nensy
22. pro 2009

teda zuzko ty jsi šikulka 🙂
tak to mi budem na štedrý den doma a na salát se těším už mám uvařený brambory

andrea2210
22. pro 2009

Ojo ja vim ja to psala🙂 🙂
jenomze on ma 3 roky az v unoru takze rok brat 3800,-??? hodne malo no... 😒

nensynko ja taky ne... Adam i Honza toho maji pozehnane spocitala sem je protoze sem ted dobalila 2 posledni
a Honza ma 18 a Adoch 15 😝 takze pozehnane, uz tak toho maji hodne....

ja delam salat zitra vecer at se ulezi dneska sem jeste presudlila okna, a uz to prdim 😅
taky se na salat tesim... Adoch dostane kasicku a trochu pangase 🙂

nensy
22. pro 2009

teda tak to jich maj dost co nele jsem to počítala 20 a zítra ještě přiveze mamka

mirka755
22. pro 2009

krásný večer
Všechny Vás moc zdravím, určitě jsem psala že u nás proběhli neštovice. Anetka je už úplně ok, Ondrášek má stroupky ale to nejhorší za sebou. Můžeme už normálně chodit ven, bylo to šílené být od konce listopadu zavřená 😅 .
Já jsem letos poprvé pekla cukroví a dělala i vánočku, z které zbyl akorát malý kousek 😀 😝 . čekám když mi manžel řekne, abych udělala ještě jednu 😉 . Nevím proč jsem se bála dělat ván. cukroví a všeobecně péct, když na tom skoro nic není 😎
Dnes jsem zabalila dárečky, tak snad se budou všem líbit
Já mám mateřskou na 3 roky, jsem zvědavá kam se pak dostanu. 5 let mi asi nikde práci držet nebudou, i když by to bylo super protože jsem dělala stálou ranní od 7 do 15h. Jinak jsem si zajistila brígádku, budu u nás roznášet letáky 2 dny v týdnu na 2-3 hodinky. Manžel pohlídá děti, tak aspoň bude nějaká korunka navíc

všichni se tu mějte krásně, KRÁSNÉ VÁNOCE, bohatého Ježíška 🙂 🙂 🙂

nensy
23. pro 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 já toho mám dneska taky hodně tak nevím kdy se tadyy ukážu

všem přeju HEZKÝ VÁNOCE a bohatýho ježíška 🙂 🙂 🙂

ojo
23. pro 2009

Nazdárek 🙂

Andrej, no to je málo jen 3800kč 😖 ale třeba tady u nás to dělají, že ti vemou prcka do školky kdykoli během roku a nemusíš čekat na září...tak jsem myslela, že ho můžeš strčit do školky a přivydělat si k tomu rodičáku ... 😉 nebo teda nevím, jak to myslíš ty 😅

jinak také všem přeji krásně a pohodové vánoce, hodně dárků pod stromečkem, hodně štěstí, zdraví a peněz a vše nej do nového roku 🙂

mirka755
23. pro 2009

Zuzi tak to máte fajn, že Vám prcka vezmou kdykoliv. U nás pokud je volné místo během roku a také pokud na něj zbyde místo od 3 let - je jedno jestli jde maminka do práce nebo ne. To je nezajímá, přednost mají školáci a pak ostatní. Na celou naší část města je kapacita školek 150 dětí, což je hoooodně málo 😒

nensy
24. pro 2009

nazdárek dobré ránko všem.tak si to všichni dneska užijte 🙂

andrea2210
24. pro 2009

Ojo u nas od 3 let... takhle to myslim, do jesli bych ho nedala a driv jak ve 3 letech do skolky
nemuze 😉 a kdyz je tech 7600,- do 21 mes.veku ditete tak je jasny ze ho nevemou to bych byla rok s tema
3 800,- uz chapes? 😉 🙂

Mirusko ahojky, u nas tak samo jak u vas,,, jinak behem roku se musis chodit u nas ptat jestli je misto... 🙄

Preju Vsem Hezke Vanoce, Bohateho jeziska a Stastny Novy rok 😵

andrea2210
24. pro 2009

Ojo no a kdyz budu mit materskou do 3 let veku ditete 7 600,- dam ho v Unoru do skolky
a pujdu vydelavat 😉 🙂 tchyne zna pani ze skolky tak by mi ho snad vzali 🙂

johanka007
24. pro 2009

Ahoj holky.
Přišla jsem vám všem popřát krásný štědrý den a bohatýho Ježíška.V Novém roce pevné zdravíčko vám i vašim dětem.
Mějte se krásně a užívejte vánoce. 😵 😉

andrea2210
27. pro 2009

ahojky holky, tak jak probihali Vanoce??? u nas hezky🙂

akurat Adam si nevsima svych hracek jen Honzikovych,,, 😒 dostal jich plno a vsimne si na chvili
jen housenky veme radsi hokejku a hrajou hokej,,, (samozrejme ze adoch je v choditku) a strili po sobe
puskama no...asi tak....

a co U Vas???🙂

pozdeji nakouknu 😉

ojo
27. pro 2009

Ahojky 🙂

tak my byli do dneška u našich...prostě pohoda 🙂 🙂 akorát smůla, že slezl veškerý sníh 🙄 u nás teda jen sem tam něco a něco na kopcích, ale i tak je to bída 😝

Andrej...jo aha, už chápu...ono mi vůbec nedošlo, že 21 měsíců jsou vlastně necelý 2 roky 😅 : 😲 😅 tak to určo je lepší si to přeměnit na tu 3letou 😉 a jde to vůbec??? já myslela, že máš automaticky 4letou, když nemáš nárok na mateřskou a měnit se to nemůže 😕 😕

tak já jdu kukat na S tebou mě baví svět 🙂
všechny zdravím, zítra jedu do KT ke kožní s Tomášem...vzadu na hlavičce má vyšoupaný kolečko bez vlasů a teď se mu tam začal dělat nějaký červený flíček...jako ekzem 😕 😕 už to má asi 14 dní a teď se to ňák zhoršuje, tak tam radši zajedu 🙂

mějte se páááá 🙂

andrea2210
27. pro 2009

ojo ahojky,,, muze to premenit na tu 3 letou pritel🙂 na nej se to vezme...
äspon myslim teda

nensy
30. pro 2009

nazdárek dobré ránko

všem přeju do NOVÉHO ROKA hodně ŠTĚSTÍ .LÁSKY,ZDRAVÍ a hlavně další přírustky 🙂

mirka755
31. pro 2009

ahoj
přeji Vám do nového roku úspěšný start, hodně zdravíčka a štěstíčka ♥. Užijte si večerní a noční jízdu 😉 😵

adellaide03
31. pro 2009

Ahojky,
včem přeji do nového roku 2010 hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a ať naše sluníčka pěkně rostou.

nensy
1. led 2010

nazdárek všem v novém roce tak jak jste si to užili

andrea2210
1. led 2010

ahojky holky...

Preju, sice pozde ale prece,,, vcera sem se tu ani dostat pomalu nemohla... 😠 😒

takze preju Vse Nejlepsi do Noveho roku 2010... hodne zdravicka, stesticka a lasky 😉

ahoj nensynko ja nijak,,, ja byla doma, pak sem vzbudila Honzika, pripitek a spat 😉
ale s pritelem jsme spolu byly do te pulnoci🙂 nemame moc casu na sebe 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru