Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
29. kvě 2009

myslis nensynko?? tim sem chtela cekat prave do poradny tu ma ted v utery prave🙂
jojo ja slysela ze po tom deti dobre kakaji dneska urco pujdu neco koupit ale vaham, nevim co 🙄

nensy
29. kvě 2009

tak kup myslím že to je mrkev a brambor nebo jenom mrkev tím nic nezkazíš

andrea2210
29. kvě 2009

nensynko jojo ja taky myslim ze nezkazim, a jednou to snad neva🙂
hlavne aby se sam vykakal 😒 to u Honzika neznam ani to s tema zubama 😒

tak ja jdu poklidit ju??zatim paapaa 😵 🙂

nensy
29. kvě 2009

no jasně pokud už není kojenej tak není problem proč mu ty příkrmy nedávat 🙂 já jsem ráno dávala mlíko pak v 10 přesnídávku na oběd příkrm a pak mlíko a večer na spaní kaši

andrea2210
29. kvě 2009

nensynko tys davala presnidavku rano??

ja u Honzika: rano mliko (asi kole 7 rana)
pak kolem pul 12 obed (mrkev a brambor) ale casem mi to plival a ani za boha sem to do nej nemohla dostat?☹
pak svacina- presnidavka s piskotama
a vecere krupici no.... a to mel takhle tak od 4-5 mesice 🙄

andrea2210
29. kvě 2009

jo a misto presnidavky mel treba pribinaka 😀

andrea2210
29. kvě 2009

u nas jedne holcine z nasi diskuze doporucila mudr. misto bobika(ktery je tucny) bilou activii 😅

adellaide03
29. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla dnes v poradně a všechno je v pořádku tak jsem ráda 🙂

nensy
29. kvě 2009

já jsem dávala ráno mlíko a pak v 10 přesnídávku 🙂 no já jsem taky dávala brzo pribináčka 😀

nensy
29. kvě 2009

no adel a co náká fotečka

adellaide03
29. kvě 2009

Fotečka mimina? Ivi nedělal mi ultrazvuk jen mě zkontrolova pohmatem. Jinak bříško snad nafotíme teď o víkendu tak ho dodám.

nensy
29. kvě 2009

aha tak to jo adel 🙂

mirka755
29. kvě 2009

ANDREJ A KOLIK ti malý měří? Ještě jezdíte v korbě???

andrea2210
29. kvě 2009

nensynko jo??ja prave taky brzo☹ tak sem mu ted pomohla rourkou ,,,, a konecne nema ty dasna
tak hrozne, uz to trochu splasklo🙂 ale je ospaly tak jdem i kdyz je hnusne ven, skocim do obchodu... 😅

adelko to je dobre ze jste v poradku🙂

Mirusko ahojky no merila sem ho tak cca pred 3 tydny a mel 71 cm.... me ho mudr nemeri nevim proc
☹ ☹
zmerim ho odpol a dam vedet ju??🙂
jinak jojo v korbe jeste jezdime ale je uz fakt pres celou no 😖 za mesic davam sportak... 🙄

nensy
29. kvě 2009

no jasně andrej třeba ti bude venku aspon spát

adellaide03
29. kvě 2009

Teda holky tady se dneska nekecá a spí? Já jsem spala po obědě a teď jsem se učila a nakouknu a tady se nic nedeje, teda

ojo
29. kvě 2009

ahoj holky, jdu vás jen pozravit 🙂

nemoc se mě tak nějak stále drží, tak si dávám paralen a furt to kloktadlo...krk už vypadá teda líp 😅

Tomík je teda chrnící dítě...přes den ho musím na jídlo budit a v noci se teda budí sám a to tak po 3 až 4 hodinach 😀 takže se vyspím 😵 😀 😀 možná je to taky tím počasím, že furt chrní, ale předevčírem spal přes den asi jen 4 hoďky, byl skoro pořád vzhůru, ale hodný, tak to možná teď dospává 😀 prdy zatím pořád nezlobí, když je Tomík na bříšku, tak lítaj ven 🙂

tak jdu zas odpočnout na gauč a kurýrovat se 😅 zatím pá a přeji hezký víkend 😉 🙂

nensy
29. kvě 2009

tak jsem tady měli jsme tady návštěvu

adellaide03
29. kvě 2009

Zuzko tak to je bezva,že je Tomík takové zlatáčko 🙂

nensy
29. kvě 2009

ahoj zuzko tak to je paráda to si apson trošku odpočineš co

lenkakubickova
autor
29. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 Měla jsem toho v práci až nad hlavu,tak jsem se sem nedostala. Jsem z toho počasí vyřízená,jsem z venku úplně promoklá a zmrzlá,jak to fučí, takže si jdu udělat kafe a fláknout sebou na gauč 😀

Zuzanko: to je úžasný,že je Tomášek tak hodný a klidný, držím palce,ať to vydrží co nejdýl 🙂 😉 Krásně se to čte 🙂 Hlavně se brzy uzdrav, ono to taky může být z těch změn počasí 😝

Adélko: a máš ještě hodně učení? už ti chybí jen jedna zouška,ne?

andrea2210
29. kvě 2009

ahojky Ojo to je fajn ze je spac🙂 muj byl taky 🙂 a v porodce teda spal i 5 hod po kojeni🙂
potom se to nejak obratilo☹ ale taky byl hodny 😉
nas ted jen zlobi zoubky...

adellaide03
29. kvě 2009

Leni zkoušky už mám všechny už mi chybí jen ty státnice 🙂

nensy
29. kvě 2009

ahoj leni tak odpočívej já jsem tedkon taky dorazila domu

andrea2210
29. kvě 2009

nensynko a kdepak si byla??🙂

mirka755
29. kvě 2009

ahoj Zuzi to je dobře, že ti spinká 🙂. Spokojenost moc důležitá

ojo
29. kvě 2009

Andrej, zoubky jedny potvůrky 😅 hlavně že jste zdraví... 😉 🙂

ahoj Miruš, a jak se cítíš těhulko?? už to máš za pár 😉 🙂

nensy, jj s odpočinkem nemám fakt problém..Tomík je úplný zlato 😀

holky, mě to už sedlo na hlasivky...vůbec nemůžu mluvit ☹ ☹ ☹ poraďte, co by mi mohlo pomoct 😕

andrea2210
29. kvě 2009

Ojo bobku tak to nezavidim☹ na hlasivky nevim☹ ja tak nemocna nebyla☹

jojo dneska byl zas protivny bobek muj☹ a spi trhane pres den 😖

ojo
29. kvě 2009

teďka Tomík taky spí tak nějak trhaně, nespí tvrdě... 😖 to si asi nechává na noc 😅

ach jo...cítím se docela dobře, ale občas bolí hlava a ty hlasivky jsou hotový...když přijel Míra, tak jsem se docela rozmluvila, ale teď jsem hodinu zticha a když chci promluvit, tak to vůbec nemůžu... ☹ ☹ ☹ přitom tak do 4h odpoledne to bylo dobrý, ještě jsem malýmu zpívala na uklidnění...a teď ani nepípnu 😖

ojo
29. kvě 2009

dneska je tu opravdu mrtvo 😅

tak hezký víkend všem přeji, jdu si udělat čajík a zapluju pod deku...páááá 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru