Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Dobré ráno všem 🙂

Janičko-Johanko, to je jasný,taky bych oželela dovču pro zdraví dítěte, to asi každá mamina 🙂 ...neboooj,ten bude zdravej jak řípa, ještě se tě nazlobí 😉 😀 😀

nensy
9. čer 2009

nazdárek leni tak jak je u vás

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Ivuš: no je tu krásně! Ale jak dlouho to vydrží??? :( ...hlásí,že se to má pokazit....to je hrozný :( ...kam razíte na nákup?

nensy
9. čer 2009

fakt jo no tak to snad ne a to počasí vydrží 🙂 no vašek jede k dr a pak do obi a asi jenom to tesca

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

včera bylo teda odpoledne tak dusno,že jsem myslela,že při běhání umřu,jak se blbě dýchalo 😝 ...ale aspoň nepršelo. A ještě před tím jsem doma uklízela,tak ze mě lilo jako blázen. Dneska je líp,no,ale hlásí deště :( ...koukala jsi do alba? Mám tam asi měsíční prďku co si objednala čepičku,to e úplně prďácký na těch mimčách 😀

nensy
9. čer 2009

jo odpoledne se udál pěknej pařák 😝 jo koukala je to krásný fakt moc

adellaide03
9. čer 2009

Ahoj holky,
Janičko supppper, že to není pneumokok 🙂
Miruš jo jsou to vše nervy, ale tohle takové příjemné. Já ale vím, že odolám. Mám dost silnou vůli a jednou jsem se rozhodla takže pokud se mudr třeba nepodřekne obálku neotevřu. A stejně´se jí pak zbavím odnesují mudrovi a bude 🙂
Leni tak jsem četla jak Ti krásně jde háčkování a kolik máš zakázek, no to je opravdu bezva, děláš něco co Tě baví a přivyděláš si co to je paráda 🙂
U nás bylo včera taky hnusně dusno, jak jsem chodila po Ostravě tak jsem měla docela dost. Dnes to u nás opět vypadá na dusňáka tak uvidíme.

nensy
9. čer 2009

holky tak já se loučím jedem zatím papa

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Adélko ahoj 🙂 Jo kšefty jsou,jsem sama moc mile překvapená 🙂 Jak se jinak cítíš mamčo? Copak teď děláš,když se neučíš?

Ivuš: tak ať vám u Dr. vše dobře dopadne 🙂

adellaide03
9. čer 2009

Ivi páček
Leni jo cítím se fajn, zatím se nenudím, o víkendu jsem uklízela, četla i, včera skoro celý den v Ostravě takže zatím to jde. Včera když jsem jela do Ostravy jela se mnou kolegyně co jsem s ní dělala na úřadě tak to bylo příjemné zpestření. Jinak tady vyrábím dárek pro mamku, ale do jejich narozenin to asi nestihnu tak ji to dám asi až na Vánoce. Mamka si kdysi když byla v pubertě do sešitu různé písničky, no a já je teď hledám na internetu a chci najít všechny texty ty chci pak vytisknout a nechat svvázat do knížky a taky hledám i ty písničky a ty chci dát na CD takže se žádná nuda nekoná 🙂

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Adélko: teeeeeda,tak to bude super dáreček!!! 🙂 Tak si užívej odpočinku a opatrujte se s miminkem 🙂

mirka755
9. čer 2009

ahoj Jani - to víš že jo, to bude lepší když pojede malý nějak na ozdravovný pobyt (dovolených si ještě užijete 🙂 ).
Adél tak to máš hodně silnou vůli, to já bych nevydržela

Tak mám po náladě ☹, na peníze ze sociálky budu čekat tak měsíc ☹

maicky
9. čer 2009

Ahojky všem 🙂

Janičko: Hrozně moooc gratuluju 🙂 Ti musel spadnout obří kámen ze srdce 🙂 Tak ať se Mareček brzo uzdraví 🙂 mam radost, že to neni ta havěť 😠

Adélko: Taky smekám 😀 Já bych to taky nevydržela mít doma napsáno co to je a nepodívat se 😀 A vim, že bych to nevydržela ani pět minut 😀😀

andrea2210
9. čer 2009

ahojky holky,,,, 🙂

Johanko super, a snad je malemu uz i lepe🙂 🙂

teda vy jste s Lenickou ponococvaly😀 😅

adelko ja myslim ze budete mit holcicku 😉 😵 koukni se tam .... 😵 😵 😵

ahojky Mirusko tak jak je dneska???🙂 ahojky mai 😵 a nensynko 😵

Jinak hlasiiiim, u nas noc vyborna 😵 ze by si zvyknul ze driv nez v pul 4 jidlo nedostane? 😀
vstaval pred pul 4 a od 21:00 sem mu nemusela ani cumlik davat, vetsinou kolem 1 rana ho musim
dat aby jeste spal 😀 😀 😀
po jidle jeste spal do pul 7, takze vykoooon!!! a dneska je abnormalne hodnoucky 😵 😵 😵
nedala sem mu ani kapky ani na dasna chtela sem az dnes, ale jak je videt bricho ho asi nebolelo... 😅

andrea2210
9. čer 2009

jo a koupila sem brokolici a uz to vsecko varim, tak sem zvedava co na to maly rekne 😵

adellaide03
9. čer 2009

Andrejko tak to je bezva, že je malý tak šikovný.
Tady je teda vedro a dusno, ale začíná foukat vítr takže asi něco donese.
Leni děkuju budeme se opatrovat 🙂
Miruš, Verčo já vím, že je to lákavé, ale já myslím, že vydržím. 🙂

andrea2210
9. čer 2009

adelko snad mu to zustane🙂 byla bych moooc rada 😵
tady je taky hrozne dusno ale kraaasne🙂

adellaide03
9. čer 2009

Andrejko neboj pokud by se budil jen jednou za týden tak je to krásné na to, že mu jsou čtyři měsíce 🙂

maicky
9. čer 2009

Andrejko: Tak to je dobře, že se malej takhle krásně vyspinkal a neni mrzutej a tobě taky dopřál klidnou noc 🙂 Jen tak dál 😵

Adélko: Tak ti držim palce, abys vydržela až do konce 🙂 ty jo to to letí, ty už ve 21tt.. to je fofr

adellaide03
9. čer 2009

Jo Verčo letí to ta tak si právě říkám, že jsem měla takové předsevzetí, že si to nenechám říct tak to tu druhou polovinu taky vydržím.

ojo
9. čer 2009

Ahojky 🙂

Johanko, to je moooc dobře, že Mája nemá pneumokoka 🙂 🙂 🙂 tak ať je brzo jako rybička 😉 🙂 🙂 a prej že jsem si snad i postýlku vyřezala 😀 😀 😀 😀 😀 to mě dostalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Adel, to určitě vydržíš si to neříct, to už si v polovině 😕 😕 mě to už pak nepřišlo, že to vlastně nevíme, furt jsme prďolovi říkali malej myšák 😀

Andrej, tak konečně si se vychrněla?? 😉 🙂 uvidíš, třeba si adámek už pomalu zvyká na tenhle režim... 🙂 a třeba mu už ty dásna taky povolujou, tak je mu dobře 🙂 🙂

já teda musím zaťukat, Tomík dlabe v 22h a budí se kolem 3h ráno, někdy dřív, někdy dýl, podle toho jak se nadlábne před tím a pak zas chrní až do 6:30...to už mi přijde přesnej jak hodinky 😅 😀 😀

áááá Lenička bude otvírat obchod s háčkovanýma čepičkama 🙂 🙂 až budem mít holčičku, taky si nějakou objednám 😉 😀 😀

Miruško, jak je těhulko?? 🙂

adellaide03
9. čer 2009

Zuzy to víš, že to vydržíme opravdu chceme tak pokud nám to ještě nějaký doktor nezkazí a neřekne tak určitě vydržíme. A koukala jsem na Tomáška krásný vlasáček 🙂 po kom má tolik vlásků?

ojo
9. čer 2009

Adelko, má je po tátovi...když vemem jeho fotku jako mimino, tak to jako bys fotila Tomáška 😀 😀 😀 Mírovi teda pak přešli do blond, takže jsem zvědavá, jestli mu zůstane hnědá barva po mě nebo bude taky blonďák 😀

adellaide03
9. čer 2009

Tak to jo, ale opravdu na miminkovi jsem dlouho tolik vlásků neviděla 🙂

mirka755
9. čer 2009

holky až na tu mateřskou jsem celá, spokojená a konečně v klidu že už mám na Ondráška vše. Dokoupila jsem zbytek věcí co mi chybělo. Peru poslední várku prádla a Anetka mi usíná v postýlce. Manžel nám včera dělal polívku, tak si dám do nosu a večer budu dělat na zítra karbanátky s kaší

nensy
9. čer 2009

nazdárek tak jsme doma venku vedro ale tedkon se to zatáhlo a bude pěkně lejt 😝
jinak kámošce se dneska v 10.45 narodila holčička terezka 4053 a 51 cm

mirka755
9. čer 2009

jéé Ivi, to je také pěkný kusan 🙂. U nás se to už také zatahuje, ale aspoň že tak-to vedro co bylo dopoledne bylo na umření 🙄

nensy
9. čer 2009

jo miruš to je a to se báli že bude vážit ještě víc 😝 no jako já jsem splavená fakt hnus hlavně dusno

mirka755
9. čer 2009

ani mi nemluv, já přišla domů udýchaná jak sentinel 🙄 . Vypila jsem snad 100l vody než jsem došla domů 😝 , Anetku jsem furt nutila pít aby mi neodpadla. Narvaný kočár nákupem 😀 , ještě obcházeního-dělají nám tu nový most
já se s Vámi holky zatím rozloučím, jdu poklidit a pověsit prádlo 😠
pa

adellaide03
9. čer 2009

Je Ivi to je krásné tak hodně zdravíčka mamince i Terezce.
Miruško takže máš vše tak už se může Ondrášek klidně narodit že?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru