Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

liviky
5. srp 2009

adel - cvičení já bych ted nezvládla,bych v polovině usla 😅

ahoj Leni - a co už tě tak nebolí vaječníky?...jen si užívej klidu dokud to de.....s mimčama je pak fofr 🙂 😀

lenkakubickova
autor
5. srp 2009

Livi ahoj 🙂 je to už mnohem lepší,ale není to úplně ono,takjsem raději doma 🙂 A v Po nastupuji do pracovního procesu 🙂

adellaide03
5. srp 2009

Leni fotečku napravím slibuju. To víš, že už miminko o sobě dává pořádně vědět. Zatím mě ale ještě nekope do žeber což jsem ráda protože mi všichni říkají, že to strašně bolí, ale někdy ty bouličky na bříchu jsou taky srandovní a někdy i dost nepříjemné, ale užívám si jich 😉
Livi já cvičím jen takové lehčí cviky podle jedné knížky pro těhulky spíš aby mě nebolely záda a kyčle a opravdu to pomáhá, nebolí mě zatím nic.

pajulinkka
5. srp 2009

Adel me zas rikala DR ze prvne to bduem resit u me at nestresujem pritele...ze oni jsou pry strasni ophledne toho spermia....Mno ale me Zbyna rekl sam ze tam chce jit takze mam klidnou dusicku ze ho do niceho nutit nebudu 🙂
Snad se nam to povede bez zasahu DR....kdyby aspon 😉

adellaide03
5. srp 2009

Paji to je asi chlap od chlapa. Martin by na to taky úplně vklidu šel. Mě právě dr. říkal že nejdřív se vyšetří tohle, že potom další vyšetření mě by třeby byla nutná laparoskopie a jiné vyšetření které jsou už drahží a pro ženu dost náročné tak proto to dělá takto, ale jak říkám každý mudr je jiný a vidí to jinak.

mirka755
6. srp 2009

ahojík
my jsme měli na dnešek doma Ondráška, tchýně si nechala malou u švagrovky na vesnici-přiveze jí odpoledne. Tak já tu aspoň něco udělám :o).
Leni kojím i dokrmuju, jinak to už nejde - malý mi po kojení vždy hrozně brečel, hledal a už nebylo co bych mu dala. JJ teď jezdíme ven pořád, v zimě už to tak nejde

nensy
6. srp 2009

nazdárek tak jsme akorát dojeli domu 🙂 nele jsme dneska koupili králička tak je unešená tedkon usnula 😀

nensy
7. srp 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
livi pěkný postele a vymalovaný taky hezky moc se vám to povedlo

liviky
7. srp 2009

hoj nensy,kde ses toulala?
....dnes sem přidala i foto garnýže a záclony,tak jukni 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nensy
7. srp 2009

ahojky akorát jsme dojeli domu .tedkon jsme furt pryč na chatě s dětma.jasně jdu se kouknout

nensy
7. srp 2009

ivčo je to moc pěkný pokoj je určitě světlonkej moc se vám to povedl a vašek chváli postele 🙂

adellaide03
8. srp 2009

Ahoj holky,
teda tady to pomalu upadá ☹ Jak se vede?
My teď byli na nějaké nákupy. Byli jsme se dívat na sporák chceme si koupit nový a zřejmě už jsme si vybrali, ještě to probereme, ale asi ho koupíme. Je za cenelých 9000 a doveze nám ho domů a zadarmo takže super výhodné. Taky jsem byla reklamovat boty a naštěstí to pan vzal a půjdou spravit což jsem ráda, protože se mi v nich strašně dobře chodilo a navíc teď jak mi natékají nohy taky tyto byly nejvýhodnější protože byly na suchý zip a daly se posunout. Odpoledne jdeme na oslavu k známým takže dnes toho máme hodně. A jak se daří vám?

lenkakubickova
autor
8. srp 2009

Ahoj holky 🙂
my jsem na víkend pryč,tak jsem jen tak v rychlosti nakoukla...

Adélko: taky sem občas juknu a je tu nějak moc mrtvo...nikde nikdo ☹ to je super,že budete mít nov

lenkakubickova
autor
8. srp 2009

Adélko: (pokračování-nějak jsem to odklepla 😀 ) nový sporák! A co výbavičku? Už něco pořizuješ? Máš už něco pro miminko? A co kočárek,už máš vybráno? 🙂

Livi: jsi šikula! Holky mají krááásný pokojíček!! 🙂

adellaide03
8. srp 2009

Leni jsem ostuda, ale pro miminko mám zatím jen oblečky, teploměr do vany, nějaké látkové pleny a papírové pleny co byly v akci. V pondělí jedu do Zlína na oční tak se tam mrkneme hlavně na ten kočárek. Vůbec nemám představu mám z toho strach když tady čtu holky jaké jsou kočárky který je dobrý který ne no děs. Já potřebuju něco k nám tady do hor takže nemůlžu vybírat jen podle vzhledu. A co jsem slyšela prodavači moc neporadí spíš jim jde o to aby prodali. No jsem fakt zvědavá.A jak se daří Tobě? Už Tě nic nebolí?

liviky
8. srp 2009

hoj holky 😉
...dík za pochvalu pokoje,už aby byl hotovej,přestává mě to natírání bavit 😖 😅 😀

...Leni a co už se cítíš fajn?

...adel - o kočárech ani nemluv,taky sem z toho měla hrůzu,sem si myslela že půjdu do obchodu po slepu a ukážu prstem a bylo by,ale měla sem strach že bych ukázala na nákej za 30lirů 😅 tak sem je nechala otevřený 😀 ...no a koupila sem graco trek a byla sem s ním dost spokojená 🙂

lenkakubickova
autor
8. srp 2009

Adélko: neboj, to ještě zvládneš dokoupit 🙂 Ale jak říkáš,když to slyším od známých, tak vybrat kočár je docela dooost nááročný!!! Jsem zvědavá,až to jednou bude čekat i nás,jak vůbec vybereme...

Ahoj Livi 🙂

Jinak mi už od Čt je dobře,úplně v pohodě, tak už se docela těším do práce! Jak jsem doma nic moc nemohla,tak to byla fakt otrava ☹ A navíc to čekání do testování je šííííílený,takže potřebuju něco dělat a ne sedět a myslet na hlouposti. Dnes se za chviličku jedeme podívat na novorozeňátko ze včera a pak večer na grilovačku, tak už se těším.

Užijte krásně víkend!! papa 🙂

mirka755
8. srp 2009

ahojík
já jsem už pomalu nemám ani čas chodit, když se dostanu na net tak stačím odepisovat na icq a nebo mail. Přes den toho Ondráš už moc nenaspí, takže ho houpeme v lehátku nebo jezdíme hodně ven. Anetka je zlatíčko, sice občas zazlobí ale zatím je to v pohodě.
Leni to je dobře, že už tě nic nebolí. Jsem zvědavá co napíšeš 🙂 příští týden
Adél: vybrat kočárek je fakt umění 😀 a je fakt že prodejci se snaží prodávat to co mají a ani pořádně neřeknou co je lepší a co ne

nensy
8. srp 2009

nazdárek tak mi jsem akorát dojeli domu.celej den jsme byly na chatě a bylo to super pak jsme grilovali a jeli na nákup do prahy mámě pro deky a tátovi pro kalhoty

adellaide03
9. srp 2009

AHojky
no právě holky to je to. Vybrat kočárek v dnešní době je fakt umění. Ale tak snad něcco vybereme.
My včera byli od půl čtvrté do jedenácti na té oslavě a bylo perfektně. Akorát jsem si dnes dala pod hlavu dva polštáře ať se mi líp spí a bolí mě z toho za krkem tak snad se to srovná.

liviky
9. srp 2009

hoj holky 😉
..tak my dnes zase řádily....https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... to holky podle svýho 😀

adellaide03
11. srp 2009

Ahoj holky,
tak to tady nějak vázne co?
Jen jsem vám chtěla říct, že mám oči v pořádku a můžu rodit normálně, ale ještě nevím jak to bude protože jsem včera spadla a zlomila jsem si nohu. Miminko je v pořádku jen já mám ortézu a na nohu nemůžju vůbec šlapat takže je to zajímavé.

pajulinkka
11. srp 2009

Ahojky holky kde jste kdo?Tady to teda pekne umírá....mno ale já se Vám ani nedeivim....rádite s ditkama....
A Adel kdy hodis nejakou tu fotecku co?

adellaide03
11. srp 2009

No Paji fotečky budou ale s nohou v ortéze 🙂

nensy
11. srp 2009

nazdárek tak jsem tady máme doma pejska jorkšírka 🙂

dneska jsem byla v kauflu a a nákej chlap mi najel na nohu tak jsem byla na chíře a mám zlomenej malíček

pajulinkka
11. srp 2009

Adfel t j ja jsem si toho ani nevsimla 🙂 ze si to psala...jejda jejda co to delas holka :D
Nensy a druha takova :D co vy holky delate????ale ja bych asi toho chlapa zabila na miste...
Mno já ted cekam na MS ale myslim ze co nejdriv dorazi...jako vzdy kdyz ji nejmin potrebuju ale jinak zitra jdu na pohovor na praci aspon na 3 mesice at mam podporu a pak skoncim nebo udelam podraz...mno uvidime...ale podraz moc nechci delat...bylo by to celkem nefer 😉

johanka007
11. srp 2009

😲 😲 😲 samá zlomenina 😕 tak to jsem tady dobře!!!Ve skutečnosti se mi říká už několik let Sádra 😀 ,páč za svůj dosavadní život mám za sebou asi 11,nebo 12 zlomenin a nalomenin 😅 😀 😀

Teda Adélkoo!!Ty řádíš.Jak se Ti to stalo?A co mimi....musela jsi asi hned na ultr.!Ty....wo-le 😲 Asi trochec stres....,že? 😒

Pajuli...zdarec... 🙂 Souhlas...umírááá to tady....! 🙄 🙄 🙄 😔 Co tvoje MS...,kdy má dorazit mrcha-mrchavá? 😕

Nensy a co.... 😕 máš to nějak znehybněný?Jorkšírek je fajn.Mi pejska nemůžem....,páč kluci poslední dobou straší s tou laryngytidou 🤐 ....nechci hada dráždit bosou nohou(jak se říká)....,nebudu pokoušet! 😉 😉

Veruuuuuuuuu,Miruuuuuuuuuuuš,Klubíčkooooooo,Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,AAAAAAAAAAAAAndryyyyyyyyy.........halooooooooooooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

johanka007
11. srp 2009

😝 😅 my

nensy
11. srp 2009

ne holky nemám prej to nedělaj mám ledovat jak to mám nateklí a bejt v klidu 😀

aha tak to jo johanko tak třeba časem

adellaide03
11. srp 2009

Johanko Janičko no to víš já jsem taková šikulka. Šli jsme na parkoviště přes trochu hrbolce a já si ještě říkám jak musím dávat pozor že no a šup jakoby se mi podvrtla noha a já jsem spadla ale jen na koleno. No byla to teda bolest měla jsem úplně hvězdičky před očima. Mysela jsem si, že to v pohodě zvládnu ale pak jsem raději do nemocnice šla a dobře jsem udělala. Já zlomené ještě neměla nic jen nalomené prsty na ruce jako děcko takže jsem z toho byla vykulená. Mamka hned šla i na gyndu, ptát se co a jak, sestřička i doktorka říkaly, že pokud nemám bolesti, tvrdnutí, krvácení, křeče a jestli se mimišek hýbe tak je to Ok a on se teda chvíli nehýbal, asi byl prcek taky v šoku, ale pak za chvíli už řádil a dnes taky takže snad je vše V pohodě.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru