Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

maicky
24. čer 2009

Andrejko ahoj 🙂 Ty jo Adámek bude mít za chvíli půl roku... 😕 😕 😕 Ty jo to je děs, jak to letí 😅 ¨

Miruško: Tak to tě malej pěkně zlobí viď ... Snad přestane a začne jednat 😉 😀

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Andrej: jak to teď čtu od Verči,tak mi spadla čelist!!! Půl roku??? 😕 😕 Tak to je fakt mazec!! To letí 😲

liviky
24. čer 2009

andry - já bych i ten můj brala ještě třetí,ale v dnešní době je to přepych 3 děti.....leda že by mi ten můj pořídil barák a auto! 😅 ....2+ 1 je fakt málo...snad už i pro nás 4 a naše 60ti kilové psisko 😒

liviky
24. čer 2009

.. a že to holky letí,...no to mi ani nemluvte...strašně sem chtěla ať už Lili aspoň sedí a ted venku nevím kam dřív běžet když se mi obě holky i pes rozuteknou 😅 😀

nensy
24. čer 2009

nazdárek tak jsme doma byly jsme na nákupu a v mekáči strašně lilo ale v autě to nevadilo 😀

liviky
24. čer 2009

aaa ahoj nensy 🙂 ...takže dnes výletík jo?.....kukni na předešlou stránku,dala sem tam odkaz na fotku......sou tam ty moje barvené skříně 😉

nensy
24. čer 2009

jo ivčo už se jdu podívat jsem na to zvědavá a co honza 😕 no vašek kupoval náký nářadí do práce a já něco do kuchyně jinak nic

nensy
24. čer 2009

teda fakt to vypadá moc dobře 🙂 povedlo se ti to 😀

andrea2210
24. čer 2009

mai ahojky...🙂 jojo za chvili no🙂 zatyden ma 5 mesicu bobek muj 😵 😵
livi to jo je to prepych jasem uvazovala ze kolem te 30 bych jeste 3 mozna i jo... ale nevim nevim.,,
vzpomenu na porod a moc se mi nechce 😅
ja kdybych mela prvni dite holku mozna nejdu do druheho 😅

andrea2210
24. čer 2009

mai co maly??kope??🙂

asi se rozloucim,kouknu zitra 😀

nensy
24. čer 2009

neboj andrej porod trvá jenom chvilku za to pak ty radosti 😀

mirka755
24. čer 2009

tak já se s Vámi jdu rozloučit, jj malý se asi chystá-aby byl krásný 😀

liviky
24. čer 2009

....no tak já už 30 mám,tak nevím jestli bych to za pár let ještě dala,nemyslím tak ani fyzicky jako psychicky....přece jen už bych chtěla mít trochu klid od plín atd...no ale nikdy neříkej nikdy že jo! 😅 .....no a další věc je ta,že když si vzpomenu jeden nebo druhý porod,tak se mi taky moc nechce abych přiznala barvu,ale těhu je skvělý...např. když bříško roste,mimčo se hýbe,...můžeš zbaštit co chceš 😅 a mnoho dalšího 😀

...nensy dík,no to víš snažím se....aspoň nějak to holčinám zvelebit(a víš jak co když nás s Vaškem přepadnete tak ať to tu nák vypadá 😅 )....no a H.?....už začíná být nervozní že mu stojí práce....má další střechy,ale díky těm lijákům furt nic...tak zase asi bude makat o víkendu

...jo a dnes bylo Jana,tak sme tatovi koupily bonboniéru....bylo docela prdel sledovat Viki jak jí to trápí než se to naučilla vyslovovst,ale musím jí pochválit už to říká nádherně 😉 🙂

pajulinkka
24. čer 2009

ahojky holky...tak zas to nevyslo predevcirem mi skoncila MS....a jeste ted navic nam stoupa voda primo pred ocima.....Mno talk mi srzte pesti....at se voda nevylije
ahojoooooj

liviky
24. čer 2009

.. mě klepne Viki nechce spát...tak du udělat asi rachot...dobrou všem a krásné sny 😉

nensy
25. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
neboj plánujem přepadovku ale prej vašek neřekne kdy .tak jsem mu říkala že aby jste taky byly doma až tam dojedem 😀

adellaide03
25. čer 2009

Ahoj holky
tak u nás v okolí máme povodně, no naštěstí my bydlíme na kopci tak je to v pohodě, ale je to teda síla. Kdybych jezdila do práce tak se do ní nedostanu.

nensy
25. čer 2009

ahoj adel tak to máte štěstí že bydlíte takhle na kopci 🙂 je to hrozný fakt

liviky
25. čer 2009

brý ranko 😉
adel no je to nemilé...ještě že bydlíte na kopci...my máme celé město na kopci,ale asi cca 100 m pod barákem nám teče řeka a to dost velká a nad městem sou 2 přehrady.....bylo by katastrofa kdyby se někdy hráze protrhly!....to se stává doufámjen ve filmu!!!

nensy - no právě no právě abychom byli doma 😅

liviky
25. čer 2009

..sem holkám udělala míchané vejce a samo že Lili už má dávno zbaštěno a s Viki se tu vztekám už 10min. 😠

nensy
25. čer 2009

ahoj no neboj určitě budete doma dáme vědět 😀 minule jsem udělala nele vejce a plivala mi to mura jedna 😝 a co honza je doma

liviky
25. čer 2009

...tak holky vajíčka zbožnujou
H. je už v práci,ale nevím na jak dlouho,zase se tu zatáhlo sakra! ☹
....jinak já du dnes na půl 1 k dr....du na kontrolu a chci si nechat pro jistotu napsat prášky 😅

nensy
25. čer 2009

no tak snad se to zase vybere .se už těšil co do práce 🙂 jo aha takže mimi další nebude jo 😀

liviky
25. čer 2009

no těšil jak těšl,ale bojí se že se zadrhne s výplatou!.....ted volal a že prý se to trochu vybralo tak maká o 106
...jo a mimi nebude,ted ee ikdyž mám poslední dobou nálady jak těhotná 😖 ....to mě sere,ale to bude spíše tím počasím!

liviky
25. čer 2009

tý jo jinak já sem nák mimo,holkyy napapané,ustlané,nádobí umyté ale já furt v pyžamu 😅

nensy
25. čer 2009

teda to by byla prdel co kdyby si byla 😀

nensy
25. čer 2009

já jsem dneska taky nák vláčná že bych spala

liviky
25. čer 2009

sem to říkala H. co by dělal?...a on na to nooo to je těžký asi by sme se zbláznili 😅

liviky
25. čer 2009

..jo jinak ted volala babi že už je na cestě na chalupu,a já už dělám květákovou polívečku a asi dám holky ke kámošce dřív ať se v klidu sprchnu a pak vyrazím k tomu dr.
ještě že tu moji kámošku mám,jinak by se ostatní ženské u dr. v čekárně zbláznily z těch mých cácor!!!
😀

nensy
25. čer 2009

no jo ale ono by se to nák udělalo 🙂 to jo teda já taky dneska budu dělat květák ale obalenej

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru