Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
27. srp 2009

No Jani už těch fotek s bříškem moc mít nebudeš.

tyntyna
27. srp 2009

No myslím si , že teď to bude poslední. 🙂

adellaide03
27. srp 2009

Jo Jani já si to taky myslím 🙂 Stejně jsem zvědavá jestli se vám povede páreček nebo budete mít dva klučíky.

tyntyna
27. srp 2009

No to jsem taky zvědavá, jen nevím kam by jsme dali holčičce hračky do pokojíčku se, už žádné hračky nevejdou. 😅

adellaide03
27. srp 2009

No tak to by si vyřešila neboj. Peťa by mezitím vyrostl a některé hračky už by třeba nechtěl tak ty byste někam dali třeba do sklepa ne?

tyntyna
27. srp 2009

No bohužel sklep nemáme. A hraček má Péťa hrozně moc a to , už ty malé jsme dali pryč, ale děda ho dost zásobuje. A ten pokojíček není velký.

adellaide03
27. srp 2009

No tak to je pak složité, ale určitě byste to nějak udělali kdyby to náhodou byla holčička. A co myslíš Ty? Máš nějaké takové tušení co by to mohlo být a co lidi v tvém okolí na co Tě tipují?

nensy
27. srp 2009

tak malá mi spí tak se jdu v klidu najíst dála jsem těstoviny s uzeným

tyntyna
27. srp 2009

Adélko nevím co by to mohlo být, a lidé tipují různě. 🙂

Ivu tak si nech chutnat.

nensy
27. srp 2009

jo dík mám hlad ale v tomhle dusno se to nedá.asi pujdu zase něco zavařovat mám tady pariky a rajčata a cuketu tak to smíchám a zavařím 😀

tyntyna
27. srp 2009

Ivu tak to bude dobrůtka. Taky něco půjdu dělat zatím se mějte moc hezky. pá

adellaide03
27. srp 2009

Ivi ty už toho musíš mít zavařeného hory ne?
Jani a ani nemáš nějaký vnitřní pocit?

nensy
27. srp 2009

jo to bude dobrutka už se to vaří 🙂
jo adel mám celej kumbál 😀 a ještě jsem nezkončila 🙂

nensy
27. srp 2009

johanko co ten testík že by jsi zase byla těhu 😕

nensy
27. srp 2009

tak koukám že to je asi leničky testík co 😀

johanka007
27. srp 2009

😀 no jasan...jsem těhule a čekám trojčata..jinak žádný novinky.Všechno při starým. 😅

johanka007
27. srp 2009

Nensy:jojo bylo to pro Lenču 😀 😀 😝

tady je hroznej pařák....jak ve skleníku.Kluci mi ještě spí.Až se vzbudí,tak si doma pohrajem a s kamoškama vyrazíme ven až kolem páté.Uf.Tedˇse mi je mordovat moc nechce. 😎 😎

nensy
27. srp 2009

já jsem si to myslela ale v jednu chvíli jsem se lekla jestli mi něco neuteklo 😀

nensy
28. srp 2009

nazdárek dobré ránko tak jsem zavařovala lečo až do 23hod 😝 dneska jdu dělat jabléčný přesnídávky

nensy
28. srp 2009

tak jsem na 8 října objednaná na mamograf

ojo
28. srp 2009

ahojky, tak dneska nějak mrtvo, to bude asi že je venku hezky, co? 😎

Lenička se ještě neobjevila?... jsem napjatá jak struna, jaký přinese zprávy, moc na tebe myslím beruško!!! 🙂 🙂 🙂

nensy, ty teda zavařuješ o sto šest 🙂 přesnídávky se ale určo hodí 🙂 🙂 a jdeš na mamograf? 😕

adel, kdybys viděla co mě se v těhu zdálo za sny 😀 😀 třeba taky že jsem nechala plačící dítě někde na cestě a tak.... 😲 no a hodně často taky o porodu... 😝 jen se s těmi sny nestresuj a nemysli na ně 😉 🙂 hlavně buď spokojená, já si myslím, že jak se cítíš v těhu, tak se to pak taky odrazí taky na dítku.. 🙂

jo vůbec, kde je Andrejka??? snad se nic nestalo, že se tak dlouho neozývá...nebo má dovču? 😕

pajulinkka
28. srp 2009

No kkdepak mame tu Lenicku?To by me taky zajimalo? Moc na tebe myslim 😉

adellaide03
28. srp 2009

Zuzy já vím, že to jsou jen sny, ale když jsem se vzbudila tak jsem z toho byla trochu mimi. Andrejka psala že tady delší dobu nebude, že budou předělávat internet takže kdy se tu ukáže nevím.
Já taky na Leničku myslela celý den.

nensy
28. srp 2009

nazdárek tak zavařuji hrušky
leni uvidíš že to bude dobrý a srdíčko brzo vykoukne 🙂
jo ojo jdu na mamograf kuli těm prsum na zmenšení 😝

bodli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nensy
29. srp 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak tady leje celou noc a vubec mi to nevadí aspon není takové dusno 😝

nensy
29. srp 2009

nazdárek tak jsme poo a ještě budu zavářet maso

lenkakubickova
autor
29. srp 2009

ahoj holky 🙂
...těšila jsem se,že se s vámi podělím o nějaké super zprávičky o tom našem prckovi a bohužel z dnešní návštěvy mám opět rozčarovaný pocit. Ten mrňous nám nějak dává zabrat ...Na utz jsem "špatně průhledná" je tam vidět strašně šedivýho prostoru,byl tam prý i váček s plodem (já to ani nepoznala), v Út byl jen náznak plodu,takže určitě prcek povyrostl. Ale Dr. říkala,že je divný,že ještě není srdíčko,že HCG bylo pěkný a dnes jsem 6+0tt a srdíčko už by mělo být...prý je možné,že bude mimi geneticky špatné,že se nevyvíjí,tak jak má, takže v Po mažu hned ráno na krev na HCG a ve St opět kontrola,jestli už něco nebude jinak...

holky moje,já pořád věřím,že tam ten prcek je,ale je mi z toho nějak smutno ...už si připadám jako blázen,nevolnosti mám,HCG mi rostlo...ale prcek roste nějak málo,než má

mám teď hodně zakázek na háčkování,tak si krátím čas a mám lepší myšlenky,protože to nestíhám 😀

omlouvám se vám,že nestíhám dočíst, co jste napovídali ☹ 😉 ....průběžně to nějak dočtu,zatím musím makat na čepkách 🙂 Tak přeji všem krásný víkend a snad najdu chvilku k nakouknutí 😉 🙂 papa

luci1980
29. srp 2009

Ahojky Leničko, neboj, myslím, že Tě jen moc plaší a že bude vše v pořádku. Srdíčko u každého vykoukne jindy. Já ho měla s Any až někdy 7+5 a teď u malého myslím 6+4? Tak se snaž myslet pozitivně, háčkování určitě super, že odreaguje a věřím s vámi, že to dobře dopadne 🙂

nensy
29. srp 2009

tak manža je doma tak jedem na nákup

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru