Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
10. říj 2009

Adelko me to vypocitala DR takze se drzim podle toho 😉 😉 😉 myslim tu BT 😉

nensy
11. říj 2009

nazdárek dobré ránko tak jak si užíváte víkend.mi jsme včera vymalovali chodbu a pokojíček ještě nás čeká obívák a kuchyn

nensy
11. říj 2009

tak manža je doma takjedem na nákup uvařeno mám od včera tak to pak jenom ohřeju

adellaide03
11. říj 2009

Paji a jak ona může vědět jakou máš bazální teplotu?

pajulinkka
11. říj 2009

Ju va ja jsem to napsala spatne 🙂 Ona jak mi delala ultrazvuk delohy ve vnitr tak to nejak zjistila nevim jak to je pro me zahada 😉

nensy
11. říj 2009

nazdárek tak jak je uvás tady je hnusně a prší

adellaide03
11. říj 2009

Jo Paji ona tam zjistí že máš zvýšenou děloho a taky vidí vajíčko když se uvolňuje takže takhle ona vidí ovulaci víš?
Ivi u nás před chvíí torchu vykukovalo sluníčko, ale je kosa jako v zimě. Teď se zatáhlo a asi bude pršet.

nensy
11. říj 2009

jo tak tady taky jenom chvíli ale je hnusně a to na týden hlasí fakt hnusný počasí

adellaide03
11. říj 2009

Jo to hlásí dokonce hlásí sněžení

nensy
11. říj 2009

no jasně akorát jsem se na to dívala

nensy
12. říj 2009

nazdárek dobré ránko tady dneska pěkně leje tak budeme zalezlí doma

nensy
12. říj 2009

tak lukáš už je ve škole a nela ještě spí

pajulinkka
12. říj 2009

Ahojky tak u nas chvilku prsi a chvilku ne..počasí akorát na zaleznutí do pelechu a prospat celý den 😉 Jinak mi to s přítelem měly takhle včera řekli jsme si že je neděle a že se nic nedělá tak jsme nic nedělali 😀 roztáhli jsme gauč a koukali na satelit na kravinky 😀

nensy
12. říj 2009

přesně tak paji akorát do postele

tyntyna
12. říj 2009

Ahoj holky, vůbec nic nestíhám ani moc dočítat. Jen nakukuji, abych se zeptala jak se všechny máte a letím žehlit dokuď Honzíček spinká.

Veru malý Tomášek je nádherný co na něj říká Danielka? Kojíš a jak malinký spinká? A jak to doma zvládáš?

Paji to je mi líto, že se to nepovedlo a na nějakých vyšetřeních si byla? A jak vlastně dlouho se snažíte nějak jsem to zapomněla?

Ivu jak se máš a co je u tebe nového? A co děti?

Adélko teda tobě se ten porod, už taky blíží. 🙂 To jsem zvědavá co budeš mít jestli holčičku nebo chlapečka.

Jani a jak ty se máš a co kluci jak to zvládáš?

Leničko, jak se máš? Ty čepičky co děláš jsou opravdu nádherný jsi moc šikovná.

nensy
12. říj 2009

nazdárek jani já se mám dobře ale malá zlobí a lukáš je ve škole

tyntyna
12. říj 2009

Paji to si plánuji každou neděli od porodu co jsem doma,že si roztáhnem gauč a budem s manželem odpočívat. Ale pořád mám co dělat tak jsem zvědavá, kdy se mi to splní. Dnes je venku hnusně a leje. Asi to počasí, už lepší nebude.

tyntyna
12. říj 2009

Ivu jak to, že malá zlobí?

nensy
12. říj 2009

no jo je to číslo 😝

nensy
12. říj 2009

a co malej je hodnej a jak spíte a papate

tyntyna
12. říj 2009

Ivu, Honzík se budí v noci na jídlo po dvou hodinách někdy i po hodině a v večer se budí kolem osmé a kouká nebo pobrekává většinou do 23:00 hod. tak je to veselý. A Péťa stává ráno v osum a Honzíček většinou kolem sedmé. A co budeš dnes vařit?

nensy
12. říj 2009

to jo teda jani tak to se ti budí dost často co
já dělám těstoviny se smetanovou omáčkou a polívku

tyntyna
12. říj 2009

Ivu no docela mi to dává zabrat pořád stávat. Ale snad se to brzo srovná.
Tak to zní dobře, já mám ještě ze včera knedlík, uzený, špenát a kluci mají zelí.

nensy
12. říj 2009

no určitě se to srovná uvidíš

tyntyna
12. říj 2009

Tak,jsem vyčistila žehličku a mažu žehlid snad zase nebude špinit, až budu mít čas tak zase kouknu.

adellaide03
12. říj 2009

AHoj holky
Janičko ahojky. U nás dnes spravovali od osmi elektřinu takže jsme měli černé čtyři hodinky. Jinak máš pravdu krátí se mi to. Dneska mi nějak víc tvrdne bříško, ale myslím, že bobišek ještě chvilku v bříšku vydrží.Jinak je u nás hnusně tak jsem zvědavá jak to bude v tomto týdnu jestli opravdu už bude sněžit.

nensy
12. říj 2009

ahoj adel a co náká fotečka bříška

pajulinkka
12. říj 2009

Ahojky holky mno tady je koooosaaaaaa brrrrrr.....

Mno Jani mi se s pritelem snazime uz rok a 3 mesice 😉 na vysetrenich jsem byla...ale zatim mi dala jen nejake vitaminy a pokud se to nepovede do prosince tak asi pujde pritel na spermio a pak se to asi bude resit umelim nebo nevim jak 🙂 A Jani neboj nejakou tu nedeli si taky udelate volno 🙂
Mno Adelko podle pred povedi uz by melo zacis snezit od stredy ted asice s destem ale ma zacit....to nas ta zima letos prijde navstivit docela brzo 🙂 😉 Ale stejne to dlouho nevydrzi 😉

adellaide03
12. říj 2009

Ivi mám vyfoceno jen nemám dodáno, možná ještě dnes nebo zítra dodám i nějaké jiné fotky.
Paji já bydlím na horách takže to sněžení očekávám u nás každým dnem.Ale opravdu je to děs. Fakt už není podzim ani jaro. Z léta je rovnou zima. I letos to vypadá, že to tak bude.

nensy
12. říj 2009

teda adel tak to já bych na horách nemohla bydlet nemám ráda zimu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru