Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

ojo
1. led 2010

ahojky 🙂

také všem přeji do nového roku vše neeeeej, zdraví, štěstí a spokojenosti 🙂

my si silvestra oslavili defakto den předem, byli jsme s Mírou na Kabátech, ale ne ti pravý, ale i tak to bylo super, pařili jsme až do konce a opili se, já teda jen lehce 🙂 oslavila jsem tím také svoje čtvrtstoletí, který jsem měla ještě den před 🙂
no a včera byl Míra ještě mrtvej do večera, ale i tak to bylo hezký, popíjeli jsme kofolu, zobali jednohubky, na půlnoc jsme šli ven a taky něco bouchli...no pohoda 😎 ...Tomáš chrápal celou dobu bez probuzení 😵 😵

jo a už se sám odstavil od koja, tak jsem mohla i pít, v úterý naposled sosnul a už vůbec nechce 😅 zatím jsme stále zdraví...ťuk ťuk 🙂 🙂

Andrej, jo na přítele, vidíš, to mě nenapadlo 😀 no snad to ještě půjde, aby v tom nebyla ňáká bota, že se to musí hned po porodu...ale snad ne 🙂

tak zatím pááá 🙂

nensy
2. led 2010

nazdárek dobré ránko všem.
andrej tak to je super mi jsmeoba dva osdpadli už v 22hod ale před pulnocí jsme se vzbudili 😀 to byly strašný rány mě stěma petardama pěkně lezou na nervy bych to uplně zrušila 😝

jinak včera jsme byly doma měli jsme návštěvu .chtěli jsme jít ven ale pršelo a mlha že vubec nebylo vidět na krok tak jsme zustali dom.

tedkon do rána tady pěkně napadl sníh tak doufám že to chvíli vydrží a bude moctmalá na boby 🙂

nensy
4. led 2010

nazdárek dobré ránko všem.dneska se mi vubec nechtělo vstávat ale lukáš je už ve škole a malá ještě spí .tak jsem si udělala čaj s medem a docela mě to probralo

adellaide03
4. led 2010

AHoj holky
už tady nikco moc nechodí, ale přece jen, udělala jsem konečně Deniskovi album tak jestli chcete mrkněte.

nensy
4. led 2010

ahoj adel jasně už se jdu kouknout

ojo
4. led 2010

ahojky 🙂

my dneska lítali po městě, byla jsem s malým na krvi i na kožním, má na hlavičce trochu ekzem 😒 ale naštěstí můžem zkusit chodit do bazénu, tak nás chci příhlásit na jarní kurz plavání 🙂 🙂

Adelko, fotečky jsou moc krásný 😵 Denisek se krásně už směje a je to opravdu celý tatínek 😀 😀

já taky přidala pár foteček 🙂

nensy
4. led 2010

adel malej je moc hezoučkej a ják se krásně směje

adellaide03
4. led 2010

Holky děkuju jste moc hodné. No jo už se krásně směje a povídá, už to není jen to miminko co nic moc nevnímá. A Zuzy máš právdu je to celý tatínek. Očička má zatím modrá tak uvidíme jestli se ještě vybarví do hněda po tatínkovi nebo budou zelené po mě, nebo jestli zůstanou modré.

nensy
5. led 2010

tak co děláte já mám zaděláno na kynutý ořechový zaviny tak až malá pujde spát tak je zamotám a dám pect aspon bude na veču a na snídani.venku jsmebyly dopo a j tam pěkná kosa

ojo
8. led 2010

Nazdárek holky 🙂 tady to ňák vázne...no já měla tento týden samý lítání do města, do toho jsem ještě něco chytila, takže včera mi bolelo v krku jak blázen, dnes už to je o něco lepší, ale stále nic moc 😝 už mi chytla i rýma...no asi jsem to chytla od Míry...Tomáš je zatím zdraví, jen trochu víc chrochtá, tak radši stříkám vincentku, aby se mu nerozjela rýma 😖 tak už jsem Tomáškovi zaplatila bazén, tak budem vesele chodit od února 🙂 🙂

Adel, to na Tomášovi už je vidět, že má hnědý...po mně 😀

a mám pro vás ještě novoroční překvapení...mám pár dní spožděnou MS, tak jsem si dělala dneska test a vyšel pozitivní 😅 😅 😲 😲 už jsem to trochu tušila, ale furt si to nepřipouštěla...je to HROZNĚ brzo 😅 😅 no nevím, jak to zvládnu...Míra byl překvapenej, ale ten má radost 😀

nensy
8. led 2010

teda ojo tak to gratulace to budeš mít teda záhul ale zvládnout se to dá .tak hod testík do albíka at se kouknem

nensy
8. led 2010

zuzko tak gratuluji .testík vyšel krásně tak aby jste měli páreček

ojo
8. led 2010

no nensy, to jsem čuměla, jak vyšel krásně, si pamatuju, že u Tomáše to byl opravdu neviditelný duch 😀 no jestli bude druhý dítko takovej světec, jako je Tomáš, tak to bude pohoda 🙂 🙂

akorát teda jsem si zrovna včera vzala ibalgin a predevčírem bioparox antibiotikum na ten krk, tak snad to mimi nijak neublíží 😕 😕 ☹ teď už jen kloktam šalvěj a prolévám se čajem...

nensy
8. led 2010

no ono se říká že druhý je opak 😀 tedkon jsem ti to tam psala že já taky ze začátku hustila ibalgin a algifen mě brak zub a nic se neděje

ojo
8. led 2010

no volala jsem radši obvoďákovi a říkal, že ten bioparox je v pohodě, že se nikam nestřebává, tak můžu klidně pokračovat 🙂

nensy
8. led 2010

tak vidíš to je super 🙂 a kdy jdeš na gyndu

ojo
8. led 2010

no až 25.1....ono by tam dřív stejně nic neviděli 🙂 jj říká se druhý je opak, ale třeba Mírovo bratranec má 3 děti a všechny hodný 🙂 tak mám naději 😀 😀 😀 😀

nensy
8. led 2010

teda tak to maj dobrý taky bych to tak chtěla mít lukáš milionovej e nela to je teda expert

andrea2210
8. led 2010

ahoj holky🙂

adelko, maly je sikulka, kraaaasnyyy 😵

Ojo ahojky no teda koukala sem,,, testik fakt ukazkovy! to bude makacka takhle brzy od sebe, ale
aspon si spolu pohraji 😵 GRATULUJU!!! 😵

andrea2210
8. led 2010

u nas opak,,, Honzikbyl hodny Adam je dabel 😉

nensy
8. led 2010

ahoj andrej tak jak se vede

johanka007
9. led 2010

Ahojte 🙂

Zuzíku co to čtu 😲 😅 😀 No týýýý jo! 😅 😀 Tak teda gratuluji 😵 A smekááám.Bude to honička.Se sestrou jsme od sebe taky o rok.Teď je ale plno zlepšováků a plínky na přebalování se už neperou 🙂
dívala jsem se k vám do albumů a pěkně všichni rostete 😉
Honzík chodí za ručičky,tak týden....má pět zubů a váží 10 kg.Ale je strááášně hodný.To Marek byl čert a bez maminky na krok.Asi to bylo tím dlouhým kojením 😒
Jinak od listopadu se běhalo s Markem dost po doktorech,protože hodně kašlal.Když se zadýchal při běhání,když se hodně radoval....tak zase....a když se naštval...tak zase.A horšilo se to.Byla jsem s ním na alergolog.a doktor to uzavřel.Mareček má astma.Ráno si dýchne,věčer léky a při záchvatu má na dýchnutí taky lék.Doporučené je plavání,hrát na flétnu,foukat do brčka......a ták.Je to děs,ale paradoxně už jsem klidná.Protože vím co mu je a jak mu můžu pomoct.Jen doufám,že to nebude mít Honzík.Máme to v rodině. 🙄 😒
Dávejte na sebe majzla a přeji všem(se zpožděním)do Nového roku hodně zdravíčka,lásky a TRPĚLIVOSTI.
😵 😵 😵 😎

nensy
9. led 2010

ahoj johanko tak to je super je to šikulka 🙂

ojo
9. led 2010

ahojky 🙂

mě už je lépe, ale hlas pryč 😝 no a dozvěděla jsem se, že strepsils se v těhu nesmí, hlavně v prvních 3 měsících a já ho den před testem slupala asi 5 bonbonu, tak jsem zas z toho špatná, jestli to nebude mít vliv na mimi ☹ ☹ ☹

teda holky, nestrašte mě honičkama 😀 on Tomáš je tak zlatý dítě, že někdy nevím, že ho mám, tak snad i druhý bude takový 😀 😀 😀 nebo když ne, tak holt budu konečně vědět, že mám dítko 😀 😀 😀 😀

Jani, Andrej, mocinky děkuju 🙂 🙂

tak já jdu zas lehnout do pelechu 🙂

adellaide03
9. led 2010

Ahoj holky
teda Zuzko to je síla, ale moc moc gratuluju. Taky chci mít děti brzy po sobě, ale kvůli císaři se budu moct začít snaži až bude mít Denisek rok, ale to nevadí. Kamarádka má děti od sebe taky sedm měsíců má páreček. Říkala, že nejhorší jsou ty miminkovské roky, ale pak se to dá, teď si spolu hrají a je to super, takže ještě jednou moooc gratuluju. Takže si mimi narodí v září že? A neboj já jsem taky byla nemocná a nevěděla jsem, že čekám deniska a měla jsem i ibalgin a ty strepsils a malý je v pořádku takže to bude určitě v pohodě neboj.

tyntyna
9. led 2010

Ahoj holky jsem tady zase jen naskok.

Zuzanko moooooc gratuluji. 🙂 🙂 Neboj se miminku to neublíží taky jsem u Honzíka jedla léky co se v těhotenství nesmějí a Honzíček je v pořádku. AQ jak se cítíš?

Ivu jak se náš a jaký byli vánoce a co děti?

Andrejko a co je u tebe nového? Co kluci jsou hodný?

Adélko a jak ty se máš? A co Denisek?

adellaide03
9. led 2010

AHoj Janičko
jo já se mám dobře. Denisek je hodné miminko hezký spinká, papá no šikulka. Stíhám při něm všechno, dokonce se i učit tak je to super. I noha už je skoro jako před zlomením. Trošku ještě kulhám, ale jen malinko. A jak se daří Tobě?

adellaide03
9. led 2010

Jani teď jsem koukala na Honzíčka, je to krásné a spokojené miminko.

tyntyna
9. led 2010

Adélko, já pořád nic zatím nestíhám. Honzíček vyžaduje hodně pozornosti i když někdy je moc hodný. Ale většinou jsem v jednom kole tak ani nemám čas se jít sem podívat. To je skvělý, že máš noho, už skoro jako před zlomením. Teď jsem koukala na Deniska a je nádherný. 🙂 já teď budu muset končit jdu se věnovat Honzíčkovi. Mějte se moc krásně doufám, že se tu ukážu dřív.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru