Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
17. čer 2009

tak jsem si na chvíli odpočinula malá mi ještě spí a peču bublaninu s jahodama

maicky
17. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Založila jsem si na MMB bazárek, chci Vás jen poprosit, kdyby jste o někom věděli, kdo má holčičku a nebo čeká holčičku, tak jestli by jste jí nepřeposlali odkaz? Jsou tam věci i na chlapečky, ale to vážně minimálně. Teď jsem dostala spíš na tu holčičku. Věcičky jsou opravdu jako nový, neni vůbec znát nošení, jen to neumim tak nafotit..
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=91443
Děkuju 🙂

adellaide03
17. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla v té poradně mimišek odpovídá přesně 21+3 tak jak má. Pan doktor říkal, že to se stává málokdy aby se miminko vyvíjelo přesně na den. A pochválil mě, že nechci vědět pohlaví takže nechci stále vědět. A naštvala jsem se na tchýni a to teda pořádně. Ona totiž tam kde je můj dr. pracuje v lékárně a sestřička mi šetrně oznámila, že se na mě pořát ptá a hlavě na pohlaví tak se mě ptala jestli jí mají něco říct nebo ne tak jsem jí jasně řekla že ne. Fakt mě vytočila. Vždyť jí říkáme o mimim všechno tak o co jí jde. Není jí to trapné se ptát aby ona věděla pohlaví a my hlavní rodiče ne? S dost věcmi jsem se u ní smířila, ale tímhle mě zase fakt naštvala. 😠 Jo a mimišek váží 395 gramů.

nensy
17. čer 2009

nazdárek tak jsem tady akorát jsem dodělala boruvkovou marmeládu 🙂
adel tak to je dobře že je všechno v pořádku a to stou tchýní by mě taky naštvalo pokud to nechcete říct tak to je vaše věc a tím to končí 😝 to je už pěknej kusanec

adellaide03
17. čer 2009

Jo taky mě to vytočilo. Však jí ještě řeknu své. Nechci s ní mít nějaké konflikty, ale tohle tak nejde.

nensy
17. čer 2009

no jasně je to tak je to vaše mimčo a vaše rozhodnutí

adellaide03
17. čer 2009

Však právě. Ona je celkově strašně zvědavá, ale tohle mě fakt vytočilo. Úplně mi před sestřičkou a doktorem bylo trapně. Ona sestřička sice asi pochopila jaká je, ale i tak jsem z toho byla dost dlouho vytočená do vývrtky. Doufám, že jí MArin něco řekne a když ne on tak já si to pro sebe určitě nenechám.

nensy
17. čer 2009

no jasně adel to klidně řekni

mirka755
17. čer 2009

ahojík
jsem stále 2in1 😀, na chatě jsme si to hezky užili. Manžel teď peče pizzu (domácí) a Anetka je v postýlce.
Verčo určitě to přepošlu kamarádce, čekají holčičku tak si třeba něco vybere :o)

nensy
18. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
miroš koukám že se zatím držíš 🙂

nensy
18. čer 2009

jinak včera jsem udělala tu marmeládu chtěla jsem ještě dělat merunkovou ale kg merunek měli za 100kč tak to je teda palka tak ještě počkám

adellaide03
18. čer 2009

Ahoj holky.
Ivi no to je teda pálka to ještě počkej, určitě budou levnější.

maicky
18. čer 2009

AHojky holky 🙂

Miruško: Děkuju za přeposlání 🙂

Adélko: Se ti nedivim, že tě takový jednání naštvalo... A gratuluju, že mimísek prospívá přesně na den 🙂 Je to šikula a váhu už má taky pěknou 🙂 Já jdu na gyndu v pondělí, tak doufam, že mi prcka taky už změří a zváží, jsem docela zvědavá.

nensy: To víš meruňky v dnešní době už tolika nejsou a málokdy se seženou dobrý. Minule jsem koupila dvě a byli takový vyschlý... ☹ Už se těšim k babi na Slovač, ta má broskvoň a má skvělý broskve, tak se napucnu 😀

andrea2210
18. čer 2009

ahojky holky 🙂

adelko tak to je sila s tou tchyni... je podobna moji,,, teda byla tchyne se nejak umoudrila myslim moji 😉
a co pritel??rekl ji neco??

mirusko tak to je fajn asi se malemu jeste ven nechce 😀

ahojky nensynko 😵 a mai 😵

nensy
18. čer 2009

jo adel počkám protože kg za 100 to je teda pálka 😝
jo veru já taky merunky nejím ale manža je jí já jím taky broskve letos má tchýně obalenej strom

andrea2210
18. čer 2009

nensynko a copak varis na obidek?🙂

mirka755
18. čer 2009

dobré ráno
jj jsem pořád celá, hned tak to nebude 🙂. Jééé meruňky, marmeládu nemusím ale ovoce - to bych vždycky zblajzla tunu 😀 . A včera mi mamča koupila maliny, teda ty byli - ale dlouho nevydrželi 😝

nensy
18. čer 2009

mnam maliny tak ty taky mužu bych se jich užrala

tyntyna
18. čer 2009

Ahoj holky,
Teda to letí koukám, že Miruška má před porodem. 🙂

Ivu jak se máš?

Andrejko, co Adámek spinká dobře?

adellaide03
18. čer 2009

Veru jo byla jsem dost vytočená.
Andrejko zatím jí ještě nic neřekl, uvidíme myslím, že jí řekne, ale já jí taky řeknu svoje tohle fakt přece nejde. Jo ona vypadala taky, že se umoudřila, ale tohle fakt přehnala. Tak přece ona bude vědět pohlaví a my ne? Tahle si to představovala? Jen si na to vzpomenu tak mě to vytáčí 😠
Ahoj janičko dlouho ses nám tady neukázala co Ty a mimišek?

tyntyna
18. čer 2009

Adélko to je úžasný, že jsi dopadla dobře u doktora a že miminko hezky roste. Já pořád něco dělám hlavně teď mi přijde, že doma máme zbytečnosti tak to třídím a vyhazuji. No a přišel manžel, že potřebuje sluchátka od volkmena, jenže to tady dobu leželo tak jsem to vyhodila. 😀 Manžel říkal, že jsem hrozná a všechno vyhodím a pak to potřebuje. Tak jsem mu řekla, ať si koupí nové. 🙂 Miminko je v pořádku a hezky roste. Teď jdu na kontrolu 29.6. tak jsem zvědavá co nám řeknou.

adellaide03
18. čer 2009

Jani nejmse náhodou dvojčata? To stejné je i u nás. U nás taky něco přítel nechá a leží to tam měsíc tak já to buď uklidím nebo vyhodím a on si najednou vzpomene, že by to potřeboval 😀
Já jdu na další kontrolu 1.7. a sestřička mi dala žádanku na cukrovku, mám se tak do 14 dnů objednat.

nensy
18. čer 2009

ahij jani mám se dobře a co ty a mimčo už kope

tyntyna
18. čer 2009

Adélko tak to asi dvojčata budem. 😀 No vidíš další věc co máme společnou. Jo na tu cukrovku jdu taky, ale tady je čekací doba měsíc. A , už si se objednala? Já jdu 3.7. na cukrovku a ještě k zubaři.

Ivu miminko začlo kopat mezi 18 až 19 tt. Teď kope hodně , někdy mi přijde , že se snad chce ven prokopnout. 🙂

nensy
18. čer 2009

tak to je dobře že kope to je vidět že se má dobře

tyntyna
18. čer 2009

Holky dnes musím končit přijdu kouknout jindy. Jdu uklidit a zítra budu péct dort k svátku.

tyntyna
18. čer 2009

Ivu jo určitě se má dobře kope i kolem půlnoci a , když spím tak mě vzbudí. 🙂

nensy
18. čer 2009

tak se zatím měj a pak ho vyfot

tyntyna
18. čer 2009

Ivu bude jen takový jednoduchý kulatý a nahoru budu dávat jedlý papír s odrázkem hledá se Nemo. Potahovaný marcipánem budu dělat ,až manželovi. 🙂

tyntyna
18. čer 2009

Tak zatím pá.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru