Maminky z Černého Mostu

verja
21. říj 2008

Ahoj, najde se tu nějaká mamča z Černého Mostu a okolí na společné procházky a povídání? Už nás a Ondráškem (5 týdnů) samotné nebaví ☹ .

petka152
21. říj 2008

ahoj verja, ja som z rajskej zahrady (Kyje Hute),na cerny most chodim casto. mam 5mesacnu dceru Saru, radi zajdeme na prechadzku

petka152
21. říj 2008

verja aky aky si mala porod? rodila si v prahe? ja som rodila na bulovke a bola som velmi spokojna...

verja
autor
22. říj 2008

ahoj, jsem ráda, že jsi se ozvala, doufám, že se k nám ještě někdo přidá 😉 . O porodu mi ani nepovídej, teď už je ni to jedno, ale rodila jsem šílených 40 hodin...no ale výsledek stojí za to!
Ja rodila v Jčíně, bylo to tam úžasný a dokonce tam byla půlka šestinedělí prázdná,tak na nás všechny měli spoustu času. Jinak na té Bulovbe jsme se skoro mohli potkat, já tam ležela na konci května s komplikacema...

petka152
22. říj 2008

verja a ako prezivas sestinedeli? ja som stale plakala 🙂 a vsetko ma dojalo.... najviac ked som sa divala na saru ako spinka. sa mi zda ako keby to bolo neviem ako davno a je to len par mesiacov dozadu

verja
autor
23. říj 2008

No docela to jde. Jsme tu v Praze s manželem sami, tak občas bojuju, ale malej je zatim ( musim zaklepat ) docela hodnej, tak to zvládám. Kupodivu nepláču..to jsem si užila v porodnici. S manželem jsme se shodli, že je fakt nejkrásnějsí když spinká, což už se mu doma už moc nechce☹. Koukala jsem do tvého albíčka a Sárinka je moc pěkná.
Taky koukam, že máš babyvak....mam ho od švagrové a je fakt nezaplacení- my bey něj přess den už doma neusneme.
Kam jezdíte na procházky?

petka152
25. říj 2008

ja nosim saru v satke. tiez si myslim ze je to super nositko. akurat trochu lutujem, ze som si ju kupila az ked mala sara 3 mesaice. dovtedy som poriadne ani nevedela, kde je sever. potom mi kamaratka ukazala ako sa to viaze a odvtedy sa nosime. sara mi este k tomu uz dlhu dobu bojkotuje kocik, takze ju vacsinou mam v tej satke a ked zaspi, tak ju prelozitm do kocika. na prechadzky chodime rozne. casto chodime ku kyjskemu rybniku, casto sme na cernom moste (chodim tam do dm-ka) a odtial ideme peso domov...

adua
26. říj 2008

Ahoj holky, já bydlím na Černém Mostě II. 🙂
V lednu se asi budeme stěhovat, ale zatím jsme tady. My chodíme na procházky kolem pole nebo na nákupy do CČM a tak. Barča už spí jen jednou denně, a to od jedné hodiny tak do čtyř, takže času máme relativně dost.
Tak snad vám nebude vadit, že je Barča už trošku větší. 🙂

lenerka
26. říj 2008

ahoj Aduš

ty už jsi nám utekla ke svým co?
a jak to vypadá s tebou a Barčou ve čtvrtek?
přijdeš na sraz zase do tý pizzérky?

adua
27. říj 2008

Lener, neboj, písnu i vám do Letňan. 🙂

verja
autor
27. říj 2008

Ahoj Aduo, tak to jsme se už určitě někdy potkaly, v tu dobu jsem většinou jezdili taky. Teď jezdíme většinou podle nálady malýho spíš před obědem a po třetí. JInak trasy máme úplně stejný, ono kam jinam 😉 . Jinak jestli sis někdy všimla zeleno-šedivého kočárku Dorjan tak to jsme my! Jo mimo jiné my jsme chtěli taky Barunku...

Petka: to máte smůlu, že malá nechce do kočárku. Našemu se v kočárku líbí, předvším od té doby co dostal dudlíka (už jsem nevydržela) ani vak nepotřebujeme, neboť je najednou spokojenej i v kolébce 🙂 .Ke Kyjskému rybníku máme docela daleko, ale do CCM chodíme často. Ještě z delších procházek chodíme na Rajskou zahradu, většinou na poštu...

adua
27. říj 2008

Verjo, tak to je možný, že jsme se viděly. Zrovna za chvíli jdem do GLobusu. 😉 Pojď s námi.
My měli dorjan taky - oranžovo šedej. Já po dorjanech koukam, ale většinou si pamatuju spíš kočárek, než maminu. 😅

verja
autor
27. říj 2008

Jé, to je škoda, já akorát vypnula počítač.Ale my jsme stejně dneska dopoledně měli důležitější činnost. Hledali jsme novou dětskou doktorku, protože ta naše je nic moc. Do Globusu jdeme až po čvtré až se napapáme. Tak snad příště...
Fascinuje mě, kolik tu jezdí Dorjanů, já čekala, že tu budeme jediní, prože když jsem byla těhu tak jsem tu nepotkala ani jeden.

adua
27. říj 2008

Veru, a kam jste chodili? My už jezdíme radši na Letnou. Tady moc doktorky neberou a ta co jsem byla původně - je tady kousek od nás v Kpt. Stránskýho nestála za moc.
My jdem dnes odpoledne k doktorce, nakoupeno máme... Ale zítra uvidíme, nemam nic v plánu, tak se ráno ozvi. My chodíme kolem 10 ven. 😉

verja
autor
27. říj 2008

Ahoj, koukám že nás obě doktorka Svobodová zklamala! My měli ve čtvtek prohlídku v 6. týdnu a rozhodně to dost odflákla, ani hlavičku neměřila. Šli jsme na Parník k Dr. Maškové, na tu jsem měla výborné reference ale ta nás nevzala, že má plno, ale jěště jsem měla tip na DR. Chaloupku v Bioregeně a ten dle prvního povídání je super. Problém je že mi řekl, že se doktor může měnit až po 3 měsích, tak to budeme muset ještě u té současné nějak vydržet 😒 .
Jinak bohužel mě zítra přijede na návtěvu tchýně a ve středu moje mamka, tak se asi tyhle dny sama ven nedostanu. Na čtvrtek nic nemáme, tak kdyžtak si písnem...

petka152
27. říj 2008

ahoj holky,

verja - my chodime k Dr.Maskove a je skvela, skoda ze vas nevzala. ja mam gynekologycku v bioregene

domina
27. říj 2008

Ahoj Adu, vy se stěhujete?To jsou mi změny.Verjo, my chodíme na Parník k Bubákové.Jsme tam spokojeni.

adua
27. říj 2008

Verjo, my čekali taky na léto, aby to byl ten půlrok a hotovo. Neměla jsem zájem se tam dýl s ní rozčilovat. Ještě chvíli vydrž a zatim hledej. 🙂 Určitě najdeš lepší. Držim palce.
Já si vůbec neuvědomila, že je zítra svátek, takže budem konat výlet do Vojenskýho muzea ve Kbelích. 🙂
Na čtvrtek už mám v plánu projít se po Proseku za holkama z Proseka a Letňan, takže to nepůjde, ale v pátek volno zase máme. 😉 To se nějak dohodnem.

Domi, jojo, vypadá to tak. Ale ještě to neni jistý, dokud nebudu mít na papíře, tak tomu neuvěřim. 🙂

verja
autor
31. říj 2008

Petka, tak až budete mit naladu někam vyrazit, tak dejte vědět, muzeme se srazit třeba někde na pul cesty...

adua
31. říj 2008

Věrko, co jsem ti to slíbila poslat e-mailem? Nějak si nemůžu vzpomenout... to je fakt hrozná mateřská demence. 😔 😅 ☹ 😅

verja
autor
4. lis 2008

ahoj Aduo, co děláte v pátek, neměli by jste zase chuť na procházku?

adua
5. lis 2008

Veruš, no samozřejmě. Rády. 🙂
Určitě by se přidala i Iva, jak jsem ti o ní psala. 😉

verja
autor
5. lis 2008

Ok. to bude fajn. Doufám, že vyjde nějak počasí 🙂

adua
5. lis 2008

Musí. Už mě ta mlha celkem štve 😀

marge
9. led 2009

Ahoj holky, taky jsem z Černého Mostu a aduu občas na procházkách potkávám 🙂
Koukám, že dr. Svobodová nezklamala jenom mě, taky jsem chtěla přejít k dr. Maškové a taky mě nevzala, takže zatím bojuju se Svobodovou. 😒

marge
13. led 2009

Ahoj holky, koukám, že sem moc nechodíte, ale mám pro všechny maminky z Černého Mostu radostnout zprávu!!!
Mudr. Svobodová odešla do důchodu a v ordinaci ji nahradila mladá a příjemná doktorka Trousilová.Dneska jsme tam s Kubíčkem byli jelikož je nachlazený a byli jsme příjemně překvapení!!!!Hned to tam vypadá jako u dětské lékařky, čekárna a ordinace je vyzdobená, plná hraček a paní doktorka je opravdu velmi příjemná!!! 😉

adua
13. led 2009

Marge, co blázníš... ty nás potkáváš a neohlásíš se... TO musíš. Já lidi moc nepozoruju, takže jsem tě opravdu nemohla poznat, ale možná jsme se viděly. 🙂
Takže pro příště - HEZKY SE MI NAHLÁSÍŠ JASNÝ? 😀 😀 😉

marge
13. led 2009

Ok, tak já se Ti příště nahlásím 😉

adua
13. led 2009

Marge. zítra jdeme sáňkovat kousek od pole jak je skatepark na kopeček. Tak se kdyžtak můžem potkat plánovaně. 😀 Vidim to po 10 hodině dopoledne. Co ty na to? 😉

marge
13. led 2009

Adu, myslíš v tom sídlišti? Jestli jo, tak mi vás budeme sondovat z okna, jelikož máme rýmu a kašel...tak snad někdy jindy 😉