Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mathilda
22. led 2008

já trpím spíše namigrény a aurama (blikání), ty záda jsem měla jako malá, pak nic až teď po porodu, já hlavně přibrala 25kg, teď musím sundat ještě 3, ale to nošení Matyldy je děs

mamamik
22. led 2008

ahoj 😵 zdravíme holky z Novodvorský a okolí.Jak se daří? A koukám ty jsi koupila golfky mat.Taky sháním.

adris69
22. led 2008

Myslíš asi zvracení 😀 ?

adris69
22. led 2008

Ahoj mamamik 🙂 !

mamamik
22. led 2008

ahoj adris 😉

adris69
22. led 2008

Jo tak to já jen 2O,ale taky ještě něco mám,na váhu už ani nelezu,počkám na ty brusle,ale hlavně už se vejdu do oblečení,vypadalo to dlouho,že se s tím starým budu muset rozloučit a pořídit fungl nové 😝 !Na víc už mám taky asi max.jen3kg 😅 !

mathilda
22. led 2008

mama: kde jsi byla tak dlouho ? ☹
jo golfky nemůžu si na ně stěžovat a to už jsem tam ohla páčku u brzd, bych si nafackovala 😠

adris69
22. led 2008

Golfky a mají ruční brzdu 😕 ?

mathilda
22. led 2008

neee jenom zadní kolečka, a v návodu jasně píšou že nejsou určeny pro brusle 😎
ten původní byl na brusle v poho, ale já o chci střelit

bramburka
23. led 2008

Math jsem na ty tvoje golfky mrkla v krámě, pěkný... jen na mě hrozně nízký rukojeti, by mě upadly záda. Měřím 176 cm...

mamamik
23. led 2008

ahoj jsem včera usnula a dobrá zpráva předpovědi počasíííí má být slunečno 🙂 tak už se těšíme .

bramburko maj nízkou rukojeť? Já zrovna taky nejsem nejmenší 😉
to nejde nastavit?
Mat čekáme na výsledky z alergolog.

mamamik
23. led 2008

adris hezká fotka 😉

mamamik
23. led 2008

musím našeho psího mazlika taky vyblejsknout 😉

mathilda
23. led 2008

Ahoj děvčata 😀 ,

no já nevím, mě ta rukojeť vyhovuje, já mám 174 a dost často nosím podpatky. Je teda pravda, že s podpatkama, nejsem úplně rovně, ale zase se do nich můžu pořádně opřít. Manžel má okolo 190 a taky tlačí jako divej 😎 .
Dneska má bžt slunečno.

mama: co máte s alerigíí ? Na psa či co : Matylda, když byla malá, pořád kýchala, třeba 5x do minuty. Pak to přešlo . Mě teď našli hraniční alergii na psa, sice mám rýmu celý rok (jakože 5x denně smrknu), ale přece ho nedám pryč. By zešílel ☹ .

A POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Můj malý obřík to včera konečně rozjel a na 2x přešel obývák 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamamik
23. led 2008

Tak já na ně mrknu.
Doufám,že alergie žádná nebude.musela jsem na odběry s andělem,protože se mu udělala vyrážka na tvářičkách a na kožním nám mudr.řekl,že je to na padesát procent atop.ekzem,protože si to škrábal.Už to má ztracený,ale přesto čekáme na výsledky z alergolo. Na psa si myslím to nemá.Ten je s náma v bytě od narození.Musela jsem mu to mazat mastičkou s kortikoidama 😢 stačilo tři dny.

S tou rýmou jsem na tom podobně jako ty ☹

Tak to máš zábavičku ,když už ti cape 🙂 malej tady stojí b botičkách a obchází stolek to je jeho 🙂 občas pád na bradu ,už má modřinu,ale je to pašák 😵 když ho máma zachrání 😉
Taky je Matylda uvztekaná ?Já někdy žasnu jak to ten prcek už dovede se mnou sehrát.No někdy i v jeho prospěch a já jen zírám 😎

mathilda
23. led 2008

ty jo ta se vzteká, že mi občas jenom klesne brada. Tuhle jsem jí pocákala studenou vodou a ona to rozjela ještě víc. Občas jí jednu lísknu přes prdel a pomůže to. Poslední dobou se po mě sápe, jenže já jsem jako kámen dokud se neuklidní, načež ona si lehne na břicho jako v posledním tažení a vzteká se. Občas zvedne hlavu, kde jako sem, jestli se dívám 😎 , mám co dělat, abych se netlemila
atop. ekzém je lupenka ne ? to je od narození a dědičný.

mamamik
23. led 2008

Se mi to odpojuje už jsem toho napsala a nechce to odeslat
TAK POKUS..................................................................

mamamik
23. led 2008

Tak ,že by? Půjdu uspávat tak v rychlosti atop.není lupénka tj.dvojí. Napíšu víc,ale malej mě tady tluče vařečkou tou největší co doma máme.Musím končit,nebo se mi něco stane.........

adris69
23. led 2008

Teda tady to žije 😀 ,vy jste se koukám rozjely,tady se kolem 9h vstává,baští a teď půjdem ven,ale je tam fakt hezky nebo svítí to teda tady na nás 😎 ,tak uvidíme.Musím dojet něco koupit,koukám že teď jsou akce snad na všechny plenky,nevím co používáte,ale i ty firmy co měli jen ta malá balení,tak mají už taky ty megabalíky,chtěla jsem se trochu zásobit a máme to teď hraniční,tak nevím co pořádně koupit za velikost 😖 !Taky máme fakt obrbyt,tak se toho sem zas moc nevejde 😝 !

adris69
23. led 2008

mama:fota mám jinde,vždy jse něco přihodila jen když jsme se někde o něčem bavily,zkouším to přesouvat,ale vzhledem,že máme novej notes,tak mi to moc nejde ještě operovat a ani jsem tady neměla taky fotky a nechci to tam dávat na přeskáčku,pěkně jak šel čas😉

mamamik
23. led 2008

Tak jsme byli venku krásně 🙂
adris:já kupuju někdy hugees(teda teď fakt nevím jak se to přesně píše,ale rozumíme si 😉 )a doposavad měl pampers a taky dobrý.no a někdy úplně obyčejný a ty jsou z makra.

mamamik
23. led 2008

Holky já ujíždím na čokoládě a vy tady o dietě to mi nedělejte 😅

Já vím pavková sezonka se pomalu,ale jistě blíží 😖 tak co s tím????chtělo by to někakýho "tukožrouta"neznáte? 😎

mamamik
23. led 2008

"Plavková!" 😀
Byla jste už některá v palladiu nakupovat?Zajímalo by mě jaký to tam bylo.Jestli se tam mám vypravit nebo néé.

mathilda
23. led 2008

V Palladiu se někdo zastřelil v garážích, možná protože v krámech nic neměli 😎 , no dost černého humoru
já jsem sem dneska psala už 5x a pokaždý se to vymazalo, a to : to bylo dneska krásně co ?

o plavkých mi nemluv já mám starý miniaturní, a já jsem pořád hroší ☹

kett
23. led 2008

ahoj holky.
Jo mamamik, o sladkem mi nemluv. Ted jsem po nem jak silena. Jeste ze porad kojim, ale nevim, co budu delat, az prestanu😉
V Palladiu jsem byla jen na skok v jednom patre a kramu tam je nepreberne. Celkem se mi to tym i libi, ale pry je to tam spatne resene pro kocarky. Ale nevim

mamamik
23. led 2008

Já si porát říkám od zítra hubnu ha! 😀

adris69
23. led 2008

Ahooooj,
dnes to bylo teda peklo,furt to padalo,jsem se rozepsala a nic,žádnej příspěvek mi to nevzalo,ale bylo krásně 😎 !

adris69
23. led 2008

Holky do léta je to ještě kus,nemá cenu teď začínat,tělo si tuk bude ještě chtít nechat 😀 !

adris69
23. led 2008

mama:nám jsou taky nejlíp ty huggiesky,pampersky jsem zkoušela hned ty pidi,ale byly na nás moc dlouhý,pak jsem je ještě párkrát koupila,když byla akce,ale ňák mě furt neoslovily,až teď a to ty sleep§play s heřmánkem,sice jsou stejný akorát voní a to chudák má smůlu,není poznat ani když je tam pak už ňákej poklad 😝 !Taky se mi zdály bezva ty happy,tam bylo sympatický,že k tomu dávaj i igeliťáky a teď právě maj už megabalení,to dřív nebylo,teď se snad všichni předháněj,byla jsem v tescu a je tam to 2+1,asi vyjdou na hodně málo,ty ještě neznám,ale tady ty heřmánkový měl rossmann za 239kč a v naší ještě trojce vel.jich tam je78ks!Takže to bylo dobrý 😉 !

adris69
23. led 2008

Jo palladium bezva,asi tak jen hod.jsem trávila hledáním vejtahu,jiný jsou z garáží ouplně nahoru,pak jsou vidět už jen takový krátký eskalátory a to já s trojkolkou absolvovala jen jednou a fakt už nemusím 😖 a kde jsou věděla až jedna matka,jinak ani personál,ale je tam asi fakt všechno,akorát malé uličky na těch ochozech,my tam dali jen kávu a zaplatili asi dvě kila za parking,bylo to před svátky,tak to jsem do těch uliček bojovat nešla,to se nedalo 😒 !