Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

bramburka
25. led 2008

ICQ mi nefunguje, kovářova kobyla chodí bosa, mám rozhašenej PC až hrůza, jsem ráda, že vůbec trochu funguje...

mathilda
25. led 2008

já zase platím složenky na servis 24, to je vopruz, fakt čekačka a padá to 😠 😠 😠 😠 😠

bramburka
25. led 2008

jj, s tím mám zkušenost, že vždycky o bvíkendu tam napíšou, že se server zpravuje nebo co. Hruza. zejtra se jedem podivat na další kočárek, tak drž palce, at už mám nějakej, se kterým budu spokojená.

mathilda
25. led 2008

tak jo, tak držím palce, pak napiš nebo pošli fotečku

já jdu žehlit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , nechala jsem to spát a je to hromada ☹

bramburka
25. led 2008

jo a mam novej profil a par fotek v albu, ale zobrazujou se nejak malinký....

kett
25. led 2008

hoj hoj🙂

Moni, o zehleni mi ani nemluv. Uz zehlim jen to nejnutnejsi, jinak to nestiham. Musim jit vyndat jeste pracku, ale vubec se mi do toho nechce.

mathilda
25. led 2008

Holky jak to děláte ? Já peru snad ob den. Taky už spoustu věcí nežehlím. 😖
Bramb: pěknýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

bramburka
26. led 2008

já teda nežehlím vůbec nic, máme sušičku, takže prádlo je horký, vydezinfikovaný, je tam docela super program přímo pro kojence, když to vytáhnu, jen urovnám, a ani záhyb. Nemusí se používat aviváž, protože prádlo je nadýchaný, luxus - navíc filtr je pak plnej prachu, další prach se nenachytá sušenám na vzduchu, nemusíš věšet. nikde to nepřekáží, za 50 minut suchý! Lepší pomocník neexistuje, super investice! Tolik k reklamě na sušičku...

Math, díky. 😀 Budeme mít o víkndu další... se moc těším, kámoš nám nafotil...

mathilda
26. led 2008

nám se po lednici pro změnu pokazila pračka, takže teď vybíráme
slyšela jsem, že sušička bere moc energie 😕 ?

Máťa se nám rozchodila, pořád capká po bytě, to je úžasný 😀 😀 😀 😀

bramburka
26. led 2008

jo to bere, jedno sušení stojí cca 10kč, ale já to klidně za tu pohodu investuju, musela bych se užehlit a navíc nemáme moc velký byt a ještě všude ty sušáky s prádlem....

mathilda
26. led 2008

a jakou máte pračku a kolik stála ?

mathilda
26. led 2008

už máš ICQ OK? 😎

lullka30
26. led 2008

Ahoooj holky, bramburka tie fotky su krásne, ja chcem takýýýýýýýýýýýý 🙂

bramburka
26. led 2008

dohodim ti ho, je levnej, prý 1200,- kč protože je na tom práce na PC + přijede k tobě domů, nebo atelier, ale to je drahý - cca 2,5 tisíce. záleží kolik bys chtěla fotek.

ICQ mi nefunguje, protože jirka ještě nenainstaloval PC, což prý udělá ted, pak se hnedka ozvu

pračku máme šmejdskou z Makra, Benq za 5,5 tisíce, žádný funkce, ale já jsem spokojená, pere, takže dobrý 😀 tehdy jsme nemeli prachy, no to ted uz zase taky ne...

mathilda
26. led 2008

a to je ta se sešičkou ?

já chci taky ty fotky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

lullka30
26. led 2008

ja som bola prváááááááááááááá 😀

ja som bola s Natalkou u jednej fotografky v listopadu, bolo to 6.ks fotiek za tuším 650kč, ale nedostala som ich na CD, ale len hotové fotky do ruky. Takže keď by som ich chcela mať aj na CD, tak by som si to musela doplatiť(za každú fotku 150 kč)
To ju fotila len v nejakých oblečkoch a všade len ležala, lebo ešte nevedela nič iné robiť.
Takže asi počkám, až začne sedieť( možno za také 2.mes!???) a potom by som ju určite dala odfotiť, takže číslo nezahadzuj!!!

bramburka
26. led 2008

neboj on je to náš kamarád, koukněte na www.liviano.cz tam v portretech jsme my a je tam i na něj kontakt. Odkažte se na mě. On myslim ty fotky dava jen na CD, ted by nejak měl dodelat dalsi...je šikovnej.

Math já mám sušičku zvlášt, v předsíni, jinam se nevešla.

lullka30
26. led 2008

Díky za odkaz, fakt hezké fotečky 🙂

mathilda
27. led 2008

AHoj dámy 😀 😀 😀 😀

Katko, zítra to platí ????? 😎

mathilda
27. led 2008

JO ve středu se mám celýýýýýýýýý den, je někdo volný ???? 😎

adris69
29. led 2008

🙂 Co to,co to,já tu mám teď z ničeho nic návštěvu,ale pravidelně nahlížím a tady se vůbec neoperuje a to už jste se viděly,jak jsem pochopila,co se děje 😀 ???

mathilda
29. led 2008

Ahoj, já nevím co se děje, tady všichni spí ☹

adris69
29. led 2008

Jo a zítra se budu snažit dohonit co se dá,musím na sociálku a asi budu trochu bojovat ve frontách,je poslední den a už v po.to byl děs-běs 😖 !!!

mathilda
29. led 2008

my jdeme zítra na katastr a stavební úřad, takže to bude podobné 😠

adris69
29. led 2008

No a kde je teda to volno.... 😀 ,tak ať to taky odsejpá 😝 !

mathilda
29. led 2008

my očekáváme špatné zprávy 😠 , takže budou zase nervy ☹

bramburka
30. led 2008

no čau, ty brdo, tady oprad mrtvo, uz mi jde ICQ, BTW. Proč špatné zprávy???

lullka30
30. led 2008

Ty vogo bramburka, už zase píšeš v noci? To ja našťastie o takom čase spím.
Už začnite premýšlať, že kdy máte příští týden čas, aby sme sa stretli -teda okrem pondelka 😉

mathilda
30. led 2008

protože ten pán co nám má postavit barák, má problém se stavebním povolením a on je docela laxní, všechno děláme za něj, že dneska už asi budu na pána křičet. pořád si vymýšlí výmluvy, mám pocit, že nám dneska řekne, že mu na zahradě přistálo ufo.

lullka30
30. led 2008

držím palce aby sa konečne rozhýbal a čoskoro ste bývali.Práve preto sme my nestavali, to by som mala stále na niekoho nervy