Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

bramburka
15. bře 2008

Moni, no moje dite se asi taky neda hldat, tu na jiznaku je dobrej spinning za kulčo, jenže já nemam sanci se tam dostat kdyz je MM v pryci furt kurňa....dneska tu byla kamaradka s kamaradem a u nej v pohode a u kamosky hysteráky, normálne se ji bála, ona to má ted na vsechny zenský! co s tim????

mathilda
16. bře 2008

bram: hele u nás je to samý 😀 , Matylda je na chlapy to je děs 😎 . tuhle u doktora v čekárně přišla k pánovi a položila mu hlavu do klína 😀

lenerka
16. bře 2008

Ahoj bramburko

no sice Ládví je od nás kousek,ale o tom sekáči fakt nevím je mi líto ☹

bramburka
16. bře 2008

neva Len, to je jen tak naokraj, stejně mám hafo věcí.

Moni, no tak to jo, to je hustý, no to na tohohle kamoše házela usměvy, mrška jedna a jeho holku nepokrytě odvrhla 😀

mathilda
16. bře 2008

a tuhle v Bille přikráčela k těm co tam jako nakupují a přitom hledají zloděje a začala mu ukazovat na poklopec, no chlap byl mimo 😀 😀 😀 😀 (v tu chvíli bych pronesla celej regál 😎 )

adris69
18. bře 2008

já na vás koukám nemám nikdy štěstí.... 😕

blazena
20. bře 2008

Ahojky maminky, není zde nějaká s cca 14měsíčním potomkem. která by se ráda sešla aby se děti zabavili.

mathilda
20. bře 2008

Ahoj Blaženo, my jsme skoro 16m 😀

blazena
21. bře 2008

tak to je super, tak pokud chceš tak se můžeme domluvit a sejít a uvidíme. nejlepší je se domlouvat na emailu blaziusova@belmond.cz, už se těšíme Alice a Andrea

adris69
25. bře 2008

tak se to tady někdy rozjede nebo už snad rozjelo.... 😉 😀 😉

blazena
10. dub 2008

Ahojky sportovní maminky,
konečně se nám podařilo od příštího týdne otevřít půjčovnu a prodejnu vozíků za kolo ( na in - line, běh, na tůry do terénu a do lesa)značek croozer a chariot.
Kočár pobere až 80l krámů důležitých pro vaše prdelky.
Aderesa: Belmond, Bavorská 856, Praha 5
nebo i od příštího týdne : www.belmond.cz
nebo piště na můj email a nebo tel 777344335

lenerka
11. dub 2008

Ahoj Blaženo,
naší Kačce je 15měs.taky stále scháníme nějaké duše na písek,procházky,pokec 🙂
už mě moc nebaví jezdit s kočárem samotnou
a Kačka by chtěla už k sobě parťáka nebo parťačku 😅
jsme z Prahy Proseka

aji81
25. lis 2008

Ahoj holky, jak se daří se k Vám vtírnu, můžu?🙂. Bydlím na Barrandově, je tu některá odtud?. Mám dvouměsíční holčičku a plno "vážných" problému, které musím probrat!!! 😀

lenerka
8. pro 2008

ahoj

koukám,že tato diskusese nějak zamrzla
Aji pojď k nám na pokec
na Hledám kamrádku v Praze 🙂

moravanda
4. kvě 2009

Ahoj maminky tak to tady nějak uslo koukám. Tak že my jsme také z Prahy Já maminka Martina a dvě moje princezny Miriam 2,7 a Kristýnka 5 měsíců. 🙂

misasch
4. kvě 2009

Ahojky je mezi Vámi nějaká maminka z hostivic? Chtěla bych nějakou kamarádku

sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nefertiti001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulapl
13. lis 2013

ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka 🙂 a nejake fajn maminky pro me 🙂

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet 🙂