Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

rova
15. únor 2007

Tady jsem!! 😀

gedren
16. únor 2007

Ono to trochu zilo v Nastavajicich maminkach z Prahy (ktere uz myslim vsechny porodily 🙂)

lazenka
16. únor 2007

Haló haló,je tu někdo?Tady nastávající maminka z Prahy 😀

habrva
16. únor 2007

Ahojky, taky jsme z Pha, jen zatím nemáme založený fotky, a kulíšci sou trošku starší - budoucí školanda a 4letý princ. 🙂

lazenka
16. únor 2007

Jůůůů,tak ty už to máš za sebou a hned dvakrát.Tak to nám tady můžeš rozdávat rady 🙂 šup sem s nějakou.

iza
16. únor 2007

další nastávající maminka z Prahy se hlásí 🙂

angelics
16. únor 2007

Já jsem maminka z Prahy 😉

lazenka
16. únor 2007

No hurá,třeba se tu konečně rozrosteme.Tak šup šup holky,jedeme,ať se trochu seznámíme a můžeme pak udělat nějakej Pražskej mama mejdan 😀

habrva
16. únor 2007

Z jakýho hrníčku by to mělo být?

lazenka
16. únor 2007

A já ti ani nevím 🙂 Já jsem taková hysterická prvorodička,co má ze všeho hrůzu a děsně to prožívám-takže,každá rada drahá.Zrovna dneska jsem trdlo běhala celý den po obchodech,nějak jsem to přepískla,až mi začalo tvrdnout břicho,píchat v podbřišku a mimčo mi kleslo někam ke kolenům,tak doufám,že dnes v noci nepojedu 😨 ještě máme čas!

Jsem hrozně unavená,půjdu si raději dát nohy nahoru 🙂 napíšeme si zítra,jo?Pa pa všem.

sylvar
16. únor 2007

Ahoj, tak já jsem taky z Prahy.Jak je maminkám, které čekají miminko v dubnu, to už je za pár, co? 😝 🙂

lazenka
16. únor 2007

No,jak kdy 🙂 Já mám třeba poslední trimestr nejlepší období,protože začátek těhu byl dost hektickej,svatba a tělo se s tím nějak prazvláštně vyrovnávalo,hlavně po psych.stránce.No a asi tak ve třetím měs.mi začaly šííííííííílené migrény,že jsem myslela,že umřu.Teď už se tělo s hormonama srovnalo a pomalu se připravuje do finále.Ale když to shrnu-je to moje nejkrásnější období v životě.Teď už se ani tak nebojím porodu,jako celá léta,teď už se tak těším na Nellinku,že to chci mít hlavně brzy za sebou.

Tak zítra,dobrou noc všem.

lazenka
17. únor 2007

Ahoj holky-maminky,nastávající a snažilky!

Jak se dnes všechny máte¨?Nad Prahou svítí sluníčko,úplně jak jaro-táhne mě to ven,ale manžel nemá čas a mně se samotné nechce,navíc-není mi po včerejším maratonu úplně nejlíp...

kyri
17. únor 2007

hojda, taky jsem momentálně - a asi ještě pár let budu - pražanda🙂

sylva: mít to za pár je báječný, takže ani hrošíkování není tak hrozný, když má člověk vidinu,že za chvíli to vypukne 🙂

kde v praze bydlíte? (my v braníku)

lienkal
17. únor 2007

ahooooooj, taky se hlásím....tady Libeň..Bulovka

lazenka
17. únor 2007

Ahoj Kyrinko,je nějaké téma,kde nejsi 😀

A my jsme Praha-východ,ale v centru se pohybujeme denně,tak bych řekla-centrum 🙂

kyri
17. únor 2007

laz: no, třeba "vegetariánské pokrmy" nebo "svíčková, jak na ni..?" 😉 😉

lienkal
17. únor 2007

lazenka- hezký fotečky, tak jak se těšíš na miminko a kde plánuješ rodit??

lazenka
17. únor 2007

Kyri-ty seš teda vtipálek 😀 jinak tě ale najdu všude,viď!Koukej mazat tam,kde máš být.A kde máš být,no přeci v DUBNU!

Lienkal-děkuju.Já u toho přetahování fotek šílím.Za a.neumím fotit a za b.neumím s počítačem 😠
rodit budu u Apolináře,protože tam chodím od začátku těhu(k Mudr.Míše Klímkové)jestli ti to něco říká,bývalá přítelkyně Petra Muka.Snad to tam bude ok.Někdo tvrdí,že nejlepší je Podolí a někdo,že Apolinář.Myslím,že spíš záleží na tom,na koho zrovna kápneš a na porodu samotném,než na tom-kde se toprávě děje...
A na miminko se samo těším šííííííííííííííííííííííííííííííleně 😀 !!!
Už ať je tady s námi.

lienkal
17. únor 2007

lazenka- ja jsem rodila Niky u Apolináře, protože tam zrovna pracovala moje známá, tak mě odrodila, ale máš pravdu, je to o lidech, teď jsem rodila na Bulovce a musím říct, že to bylo super...
tak ti držím palečky, ať je vše Ok a miminko je zdravé..

lazenka
17. únor 2007

Lienkal-děkuju! Taky tam mám známou por.asistentku,ale bůh ví,kdy to na mě přijde a kdy bude ona sloužit 🙂 a nepamatuješ si jméno toho,kdo tě rodil?

kyri
17. únor 2007

laz - no vidiš, inspirovalas mě, třeba by tady na koňovi šlo hrát i na babu, anebo na schovku 😉 😀

tedy, ta bulovka mě taky láká, ale je to dalekooo, podolí a krč máme skoro u baráku, tak nevím...

carodkaa
17. únor 2007

Ahoooj taky jsme z Prahy 😉

krejcirice
17. únor 2007

Ahoj taky se k vám hlásím jsem z Prahy 😉

sylvar
17. únor 2007

kyri, já jsem z Hostivic, 6km od Ruzyně 😀

habrva
17. únor 2007

Praha východ - Opatov, tak za dva roky snad Světice.

Lazenka, hlavně si to opravdu užívej , zdravej selskej je nejlepší ( teda pokud nemáte nějaký rizikový, že? ), a klíííííííííííííííííd 😉
Ale na jakoukoli konkrétní ráda odpovím.

krejcirice
18. únor 2007

Já jsem z Prahy východ Odolené vody asi 15km od Prahy.
ahoj KYRI už jsi byla na Bulovce se kouknout?Já tam zítra chci zavolat jak to tam je budu tam už muset začít chodit na kontroly.

lazenka
18. únor 2007

Ahoj holky,
jsem tu nějak dlouho nebyla a nic mo nepřibylo.Kde zase všechny couráte?
Já se byla dnes na hodinu projít v Hostivaři po golfovém hřišti,ale pak mi začalo zase brutálně tvrdnout břicho,tak jsem to raději zabalila.Nacpala jsem se svíčkovou s knedlíkama 😀 mnam mnam,normálně si takhle nedopřávám,ale hubnout budu až po porodu do konce života,tak co.No a teď asi půjdu pomalu prát dětské věci,co jsem si dnes přivezla od našich,protože jsem je doteď nechtěla z pověrčivosti doma.Kočár zůstává i nadále i babičky s dědou 😀

kazu
18. únor 2007

Ahoj holciny,
tak se hlasim do klubu 😉 - jsem z Dejvic.

lelele
19. únor 2007

Ahoj,

taky se hlasim do klubu - bydlím na Proseku a vedle v postýlce se mi usmívá 2-měsíční Anička.