Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

adris69
24. led 2008

jo tak,to já tam psala na konci roku,pak si říkám,že jim ještě zavolám,jestli to vůbec došlo a zrovna volali,ale každej co byl,když jsem se ptala,tak všichni to měli hned po šestinedělí....

adris69
24. led 2008

Holky zas dobrou,zítřek vám závidím,tak ať vyjde počasí 😎 !Dejte si kolečko i za nás,my se připojíme snad až příště 😉 !

lullka30
25. led 2008

Ahoj baby, Natalka má horečku, takže radšej sa s ňou nebude motať po vonku, takže zase s vami dnes nikde nejdeme! ☹ Tak dúfam, že na 3x to už vyjde!!! Si to užijte, je tam krásne...

bramburka
25. led 2008

Math, jestli jdeme jenom my dvě, nemohly bychom se sejit spis pred Tescem na novodvorský ve 13:30, protože já podle propočtů bych měla být tak v 15h nejozdějc v hodkovičkách, záleží, jestli se holka nají ještě v poledne nebo bude jíst naposledy v 10h. Ona pak vždycky usne jak dřevo, tak nevim no. Hrůza. Autobus mi jede v 13:06, takže v pul bych byla pred Tescem. Jestli jde ale jeste nekdo, tak prijedu v 13:24 na zastávku Michelský Les.

mathilda
25. led 2008

AHoj, dělá se tam krásně, no já zase musím být nejpozději ve 3 na Libuši, vyzvednout auto ze servisu.
Já napišu Katce SMS, ať se připojí na Koníka - jestli by jí nevadilo sraz před Tescem nebo mám čas v PO 😀

mathilda
25. led 2008

tak nenapíšu, nemám phone ☹ , jenom email, z ☹ zkusím jí odchytit 😀

bramburka
25. led 2008

Bezva, já bych brala to Tesco, víš co, kdyby malá začala ječet, tak já musím nejpozdějc do 15 minut krmit nebo mě ukamenuje, vezmu sebou termosku a nutráč pro jistotu, aby se to dalo namíchat kdekoliv.

mathilda
25. led 2008

jo taky jsem to taky řešila termoska a alchymie v přírodě,
napsala jsem Katce email, nevím jestli by mělo smysl aby se táhla k Tescu, na tu chvilku. Snad se ozve 🙄

lullka30
25. led 2008

Holky, ja uvidím, že ako na tom bude malá, keď sa zobudí...u Tecsa by to pre nás bolo lepšie

mathilda
25. led 2008

zatím to tak vypadá

lullka30
25. led 2008

Kett písala na Tehulkách P4, že dnes niečo už má, ale neviem, že či to myslela a nami, alebo niekym iným 😲

kett
25. led 2008

ahoj devcatka. ja jsem pro to pondeli, to mam pro vas cely den! co vy na to? alespon by nas konecne bylo vic

mathilda
25. led 2008

ahoj paní, tak v PO
ostatní to platí dneska ? před Tescem ?

kett
25. led 2008

a v pondeli se omluva proste neprijima!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lullka30
25. led 2008

za chvílu sa malá zobudí, takže ak bude OK budeme o 13.30h pred Tescom, alebo vnútri na lavičke pred botami Deichm.bude papať předsnídavku 🙂

mathilda
25. led 2008

já mám v Po celé volné 😀

kett
25. led 2008

no tak bezva, muzete prijet na navstevu🙂

adris69
25. led 2008

a tohle to je zase co,co mi to děláte,někdo tady tenkrá psal,myslím lullka,že krom pondělí může vždy,tak už jsem si dávno něco domluvila právě na to pondělí 😖 😒 😖

adris69
25. led 2008

teď už se jdem nachystat a na víkend jedem ven,možná že se zítra už večer vrátím,tak se zatím tady mějte,pa 😉

lullka30
25. led 2008

Adris 🙂 keď je nás tak hodne, tak je ťažké sa dohovoriť,aby to každému vyhovovalo
Natal už spí nejako dlho, inokedy zvykne presne 30.min, tak mi je to podozrivé...

adris69
25. led 2008

mě je to jasný,taky s každým věkem je to jinak,to já jen na vysvětlenou.... 😀

adris69
25. led 2008

za chvíli bude už snad fakt teplo a s jídlem nebude problém udělat si piknik v Kunratičáku..... 😀

lullka30
25. led 2008

Už sa teším na sluníčko a teplo, to sa budeme stále trajdať po venku
Adris, hezký víkend 😉

kett
25. led 2008

ja pristi tyden muzu celkem dost, tak muzeme domluvit klidne dalsi vychazku🙂

mamamik
25. led 2008

tady to žije a od nás se nikdo nehlásí ........ ☹

bramburka
25. led 2008

tak fajn, já počítám s 13:30 přwed tescem, v pondeli mam pocit neco mam ale nevim ted co jsem komu slibila... 😉

mathilda
25. led 2008

já mám pondělí volné, ale teď byc to neřešila, no se to zase 100x přemění 😎
budu ve 13,3O před TEscem, prosím když tak počkajte, dovnitř Lullko nemohu, beru psa 😀

lullka30
25. led 2008

malá bude jesť až o 14.30hod, takže budeme aj my venku

bramburka
25. led 2008

Holky prochajda dobrá, ale nějak jsme si to nestačily všechno říct 😀 😀 😀

mathilda
25. led 2008

no ne no 😉