Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

adris69
24. led 2008

Měnit určitě nebudu,ani nás sem neposlala,že by to bylo potřeba díky špatnému držení těla,spíš díky sval.napětí,nechtěl se moc nechat měřit nebo na krvi nechtěl povolit ruku,takže mu prej tohle pomůže,od tý doby je to asi lepší,ale nejsem úplně přesvědčená,že tam patříme,takže to dost flákám a ona nás dává za vzor i starším dětem jak je vidět,že cvičíme.Většinou všichni pláčou a dnes mi něco ukazovala,čím bych ho měla jako spíš začít brzdit,aby nebyl napřed svému věku,dost bojovali,takže až půjdem příště možná už začne řvát ještě před vchodem,bych to tak šácla 😝 !Takhle nikdy nevyváděl a vůbec nejsem zvyklá,že by brečel,o to je to pak asi horší,sakra 😖 !

adris69
24. led 2008

Jo a já si ho taky brala jen spíš jak píše lulka,z pohodlnosti do postele,přitom to mám k němu krok,ale pak jsme byli postupně nemocný a už to nešlo,ale zas jemu je to asi šumák,kde je 😒 !

mamamik
24. led 2008

My jsme cvičily pár cviků doma,no taky brečel,ale pomohlo mu to na jeho půl roce už jsme byli ok 😉
tak aj se daří 🙂

lullka30
24. led 2008

a čo zajtra, v kolik a kde?

mathilda
24. led 2008

zítra 13:30 rybník naproti Shellce pod FTN. Kdo nemůže ať to napíše, jestli tam zase budu stát sama - přijedu si pro vás 😎 .

mama: co ty, přijedeš ?

adris69
24. led 2008

my s váma zítra nemůžem,máme to vítání,škoda 😖

mamamik
24. led 2008

mat klidně přijeď budem rádi 😀 a jinak vážně zítra nepřijedu,ale moc ráda bych někdy i s míšákem zavítáme 🙂
máme to v plánu.
koukala jsem do vyhledavače a píše mi to půl hodinky jízdy.Zřejmě bez ucpávek.No? 😖 to asi jo,hm 😖 až tam někdy vyrazíme 😎 😎 tak mě budeš hlásit info dopravu na tý vaší novodvorský.

bramburka
24. led 2008

Já se budu opravdu snažit, potřebuju ale na tebe Math radsi telefon, kdyby něco ty brdo...

bramburka
24. led 2008

blbnu dyt ho mam, takze my tam budem, ale v 14:30 musim bejt zase v hodkovičkách, ona dyl nevydrží, chodí spát totiž tak v 11...

mathilda
24. led 2008

Ok těším se na všechny 😀

mamamik
24. led 2008

holky nevíte o nějakým dobrým kadeř.salonu v Praze?

adris69
24. led 2008

Ti můžu doporučit svou kolegyni,když jsem teď na tý dovolený,zůstala tam skoro celá moje klientela 😀 😀 😀 !

mathilda
24. led 2008

ano ano ale pro tebe zase z ruky na Arbesáku, sice platím za stříhání okolo 1000, ale jsem fakt max. spokojená a střih vydrží dlouho 😀

lullka30
24. led 2008

ja chodím k tejto kaderníčke a som spokojná

http://www.helenajirsova.cz/

adris69
24. led 2008

To máte teda holky celkem z ruky 😝 !?!

lullka30
24. led 2008

ona robila na Pražského povstání, ale min.rok mi zmizla na Luku, ale nemám to až tak ďaleko, max 3o.min sockou. teraz ma napadlo, Natalka má už 7.mes a nikdo ju nepozval na nijeké vítání občánku 😠

adris69
24. led 2008

Se mi to smazalo sakra 😖 !

mamamik
24. led 2008

Holčiny jste zlatíčka děkuju 🙂

adris69
24. led 2008

Žádat můžeš do jejího roku a my dostali dotazník,když jsem vyřizovala porodný,jinak nikoho jen tak nezvou,o všechno si člověk musí říct,ale tady je to taková formalita,spíš díky našim,je to fakt na rychlo,ani votce tam mít možná jako jedinný nebudem a už patříme pod Prahu12 😖 !

adris69
24. led 2008

Jo a já nabízím Žižkov/Zahraďák a kvalitu za rozumnou cenu,za cenu střihu u Mat,ti tady daj na vlasy i chemii 😀 !Jen pro představu,ale nikoho fakt nevábím 😉 !!!

berruna
24. led 2008

nazdárek vespolek..zdravíme z Prahy 13 ze Stodůlek 😉 můžu se přidat? 😉

mathilda
24. led 2008

no tak něco mi na tu hlavu taky napatlali a tuším to bylo i ze zábalem 😎
Lullka, jestli jsi ze 4, my se museli přihlásit na vítání sami, a šli jsme asi v 8 měsících

mamamik
24. led 2008

ahoj berruna 😉

adris na Žižkov jezdím a s jakou vlas.kos.pracují? Wella,matrix...?

mamamik
24. led 2008

konec ordinace a tygr malej tady řádí 😠 spánek v nedohlednu................................................................... 😔

adris69
24. led 2008

Podle toho co bys ráda,jestli přeliv nebo barvu,tak Londou a melír Lorealem,jinak mají ještě něco italskýho,což nedoporučuju,ale je to tak na stejno jak matrix a Londa je zas stejná složením jak Wella 😉 !
Ahoj berunna 🙂

mamamik
24. led 2008

Asi melír...nějakou změnu .

adris69
24. led 2008

To je jasný,to se musí měnit,jaro je za dveřma 😎 !

adris69
24. led 2008

Nojo tebe taky v albumu není vidět 😠 !

adris69
24. led 2008

Vy jste šli až takhle pozdě se nechat přivítat Mat,tak to máme ještě dobrý,každej se mi divý,že je mu už moc 😲 !

mathilda
24. led 2008

my se hlásili brzo, ale oni si tě pozvou jak chtějí, takže přišla pozvánka až tak no