Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

bramburka
30. led 2008

to je debil...¨

no jo v noci odsavam 2x za noc, v 2 ráno a v 5-6 ráno ... 😝

mathilda
30. led 2008

no to teda je DEBIL, na stavební úřadě jsme zjistili, že st. povolení bude tak za 2 až 3 měsíce, tak to asi bydlet v září nebudeme 😠 😠 😠 😠

mamamik
30. led 2008

čauky holky,
mat-třeba to stihnete 😉 postavit.

mathilda
30. led 2008

leda bychom si tam ty cihličky skládali sami ☹

mamamik
30. led 2008

adris69
3. únor 2008

😝 Tak co je s váma,asi není čas 😖 ,tak jen zdravím 😉 !

bramburka
4. únor 2008

já tu jsem furt a nikdo jiný... ☹ 😉

mathilda
4. únor 2008

já jsem tu taky pořád a tady mrtvo, to je fakt pokec 😠
no nic večer jsem na ICQ 😉

adris69
4. únor 2008

brambur:copak ty,tebe vidím všude,to je fakt 😉 !
A mat:už jsem myslela,že opravdu cihličkujete 😀 a jak to jinak vypadá,jak jste dopadli,já tenkrát moc fajn,fronty žádný,pak mi dali ještě něco navíc vyplnit a znovu přinýst,chtěli razítko ze sociálky,páč jsem dělala na ŽL,tím pádem se to zdrželo a nakonec mi pak řekli,že to bylo zbytečný,když už jsem čerpala rovnou rodičák a ani s rozhodováním tý mateřský jsem se vlastně taky nemusela obtěžovat,mám tím pádem totiž tu 4letou,takže bezva,moc to nechápu,ale mohla jsem to nechat napsat na votce,ale to už je pozdě,tak doufám aspoň v to,že nebudem mít jedináčka 😀 !
ICQ mi teď snad nejde,jen skype 😝 ! 🙂

mathilda
4. únor 2008

no je to v prdeli, do slova 😠 😠 😠 😠 😠
chlap se na to vysral a my přišli o 600.000, takže asi opravdu budu muset vzít do ruky lopatu. Díky bezva smlouvě z něj nic nedostaneme. Hlavně jemu stačí položit firmu sro a jako by nic.
Super, budeme bydlet nevím kdy a já už tam chtěla trávit tyhle vánoce.

adris69
4. únor 2008

A sakra,jo jo,vím jak to je s těma s.r.o.,zlatej panelák,určitě nezávidím,jsem sice dítě z baráku,ale fakt mě to vůbec neláká,i když jednu dobu jsme se taky rozhodovali,ale je tam furt co dělat,tak to stačí snad jen o víkendu 😝 !A kterým směrem to máte,nevím jestli se to možná už probíralo,tak ať to nemusím hledat,já to mám ven kousek a naším směrem,tady na Jesenici 😉 !

lullka30
4. únor 2008

Ty vogo, tak to je sviňák!!!

kett
5. únor 2008

ahoj holky,
dlouho jsem se tu neukazala a ted ctu takovou desnou zpravu. Moni, to je mi fakt lito. Asi bych se zblaznila. To snad neni mozny, ze je toho nekdo schopby 😢

mathilda
5. únor 2008

Je to Tetín u Berouna. Řekli jsme mu, že na něj podáme trestní oznámení pro podvod, tak najednou začal spolupracovat, uvidíme jak to dopadne 😒
Jo od včera máme s Matydlou střevní chřipku, mám jí prvně a fakt nechápu, střídáme s Máťou u lavoru 😠 😠 😠 😠 , když se to sere, tak se to sere ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adris69
5. únor 2008

Tak to je mi líto,že se to takhle sere a to do slova 😝 ,ale vím co to je 😖 !
Beroun není taky daleko,ale tam to moc neznám 😕 ,jinak přeju ať kouká spolupracovat,známe pak ty naše soudy 😉 !!!

bramburka
5. únor 2008

ježiš holky co to slyším... to je debil ty jo... tak třeba to ještě dopadne dobře, vy se pekně poblinkáte a z chlapa se taky pobl... no dobře trapný vtípky, ale už mám sirky ve vočích, jsem death, spim spim... ale odsavam, odsavam... 😝

mathilda
6. únor 2008

tak já už jsem celkem v cajku 😎 ,akorát jsem jakoby mě někdo kopnul do hlavy. Matylda mě dneska bez varování ohodila ☹ a manža začal. to je den 🙄
doufám, že si to budeme předávat

adris69
6. únor 2008

Hele,já jsem snad vohozená nonstop,teď už co to máme i barevný,tak začínáme mít snad všechno takový batykovaný 😝 !!!

mathilda
6. únor 2008

😀
jéééééé to znám, Matylda je na Bebě velice často to bylo zelený 😎

adris69
6. únor 2008

My taky měli jen bebu a dokonce tu AR a stejně to je furt šavlovačka,ale zlatý mlíko,teď ta zelenina a ovoce mi fakt s praním dává dooost zabrat a s blitím je to tak prej ještě do roka 😝 !!!

mathilda
7. únor 2008

tak já musím dneska vytepovat koberec, protože ho Máťa ............................ 😅
vůbec nechce jíst a když jí změřím má 36, to je jako podchlazená? jí to měřím v zadnici a to ještě půl stupně odečíst

adris69
7. únor 2008

😀 😖 😀

bramburka
7. únor 2008

Math to vypadá na rozbitej teploměr teda...

mathilda
7. únor 2008

no to právě že nééééééééé, já dokonce koupila nový a zase 36 nechápu, spala 3 hodiny, pak snědla banán teď tady cupuje svetr

adris69
7. únor 2008

Tak to asi nevypadá,že by jí teda něco bylo 😎 !?!

mathilda
7. únor 2008

no krom toho, že nechce jíst, tak tady šmejdí jak blázen 😀

adris69
7. únor 2008

Tak jí dej aspoń snad kulicha.... 😀 !!!

mathilda
7. únor 2008

já už jí rači neměřím, deme koupat, ať jí neopařím 😎

adris69
7. únor 2008

změř spíš sebe nebo jaký máte teplo v bytě,šetříte na dům a škrtíte teplo,co... 😀 😀 😀 ?

mathilda
7. únor 2008

nééééééééééé néééééééééééé, my jsme zatím v paneláku, kde nejsou kohouty, takže máme v ložnici 26-27, spíme polonahý (PROTO TO NECHÁPU, JAK MŮŽE MÍT TAK MÁLO 😀 😀 😀 😀 ), ale až (jestli) se přestěhujem a pojedeme za svý, tak zemřu na šok 😎
co vy jak se máte ?