Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mathilda
12. únor 2008

zítra snad bude líp.
Ne nás opravdu asi nelze přehlídnout, ale raději si dáme poznávací znamení 😀

bramburka
12. únor 2008

jdete ven jo ženský??? Já pujdu asi nakupovat na chodov, xenuš si vymyslela větší dudel, dělala u flaši hrozný vobštrukce. No a taky došel nutráč.

mathilda
12. únor 2008

já jsem máťě objednala zajíčkový overálek, s ouškama a tak tak se těším 😀 😀 😀 😀 , to jsem si vymyslela sama 😎 , určitě bude nadšená 😎

bramburka
12. únor 2008

no já zajdu do sekáče, atky je nám všechno nejaky maly....

adris69
12. únor 2008

poznávací znamení si dáme,uvidím zítra podle počasí,můžeme bejt taky dost svítivý a konkurovat vám... 😀

adris69
12. únor 2008

na chodov bych taky potřebovala,musím to naplánovat.... 😕

bramburka
12. únor 2008

pojd tzejtra!!!!!

adris69
12. únor 2008

jo zvířátkový overálky teď taky dost využíváme,s tím počasím je to dost peklo,na fusak už to snad není... 😎

adris69
12. únor 2008

pojď...?Tam my musíme károu.... 😒

adris69
12. únor 2008

to by neva,ale vejletovali jsme včera,zítra máme pochoďák,ve čt.poradnu,tam je to taky na vůz,tak je chudák furt v sedajdě.... 😝

mathilda
12. únor 2008

já teda ještě fusak nasazuju 😎
bram.: co máte furt s tím Chodovem, dyk se tam ani nedá projít s kočárem, krám na krámu 😠 , ale počumět pořád líp jak tady v Tescu
holky jsem hotová, jdu spát,
adris: zítra ráno během dopolka, si to potrvdíme, počítám s tím, jenom nevím, jak brzo se dostanu na email, do 11 sto pro a pak až okolo 12.

adris69
12. únor 2008

je čas,se na to vyspěte.... 😀

adris69
12. únor 2008

jo a vy už si jezdíte votevřený,to bych ho taky ještě fusakovala,ale v tý naší plast.vaně z něj pak leje,ale dnes jsem ho tam měla dát,fakt bylo chladno,ale zas jsme nebyli moc dlouho kočárkovat.... 😝

adris69
12. únor 2008

jo a já bych jela vlastně kamkoli,pomalu nemá co na sebe.... 😉

bramburka
13. únor 2008

co mám s chodovem? 5 minut busem! 😀

mathilda
13. únor 2008

tak my yse příště přidáme, ale taky musím vozem

adris: tak jak ? 14, 15 ?

bramburka
13. únor 2008

no tak to je bezva!!!!!!!!!!kdykoliv! skoro.... 😉

mathilda
13. únor 2008

tak někdy příští týden, ale musím si nechat doma peníze 😀 😀

adris69
13. únor 2008

vy jste si snad nařídily budíka.... 😕

adris69
13. únor 2008

v 15h už je zbytečně dost pozdě.... 😉

ronie
13. únor 2008

Ahoj mamči, jsem z červnu-je nás tam celkem velká pražská partička, která se schází. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké místo, kde se sejdete, je tam místo, kam malé děti dát, aby se mohli plazit, lézt atd, kde se vejde spousta kočárků a kde budou ochotný a milí...a pak sem Vás chtěla pozvat-chceme se příště sejít v Solné jeskyni-stojí to 1300 pro lidí na 45 min. Nás je 6 takže potřebujeme dalšího do party..Napište mi kdyžtak ip-nejsme ještě domluvený kdy-nejspí až tak za týdny-Oli je teď nachlazenej.

je to tahle jeskyně:
http://www.jeskyne-solna.cz/

ronie
13. únor 2008

pro 12 lidí tam mělo být

mathilda
13. únor 2008

adris tak ve 14 ?

adris69
13. únor 2008

My jíme tak kolem 12:30h,aspoň doufám,je to podle toho v kolik si vstane,chodí ještě kolem 11h spát,ale vedle předělávaj byt,tak nám to trochu ten reži ruší,ale tak na 14h to stihnem určitě,číslo na tebe asi budu mít ještě v IP,posílala si mi ho,že jo 😉 ,akorát ještě kde se tak potkáme,normálně můžem jít po Novodvorský a pak se někde potkat,to se snad minout nemůžem... 😀 !?!

adris69
13. únor 2008

tak číslo na tebe tam nemám,tak ho raději koukej nakulit do IP.... 😀

adris69
13. únor 2008

no vy si dáváte na čas,hodina do startu a doufám,že to tady zas spadne,už teď trvá celou věčnost než se mi to načte.... 😝

mathilda
13. únor 2008

Adris moc se omouvám, ale teď jsme přikvapili dom, nestíhám, 3 je hodně pozdě ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ?

adris69
13. únor 2008

no tohle.... 😕

adris69
13. únor 2008

copak pozdě snad není,ale my by zas chvátali na sváču,když to hodně natáhnu,tak bychom se zas museli v16h loučit,tak nevím,můžu jít směrem k vám a pak se jen otočíme a budem to mít tak akorát,tak jak chcete... 😝

adris69
13. únor 2008

vy asi baštíte,tak to neva,my už jsme nachystaný,tak už jdem 😎
necháme to asi zas na jindy 😅 ,akorát nevím na kdy,zítra máme očkování,tak to nevím kdyby byla ňáká reakce,i když před měsícem nic a v pá.už zas prdíme ven,tak zatím zas pa... 😉