Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

katerinaj
12. čer 2007

Ahoj maminky z Prahy,
tady se hlásí jedna z Vokovic (Praha6). Co vaši cvrčci? Kam s nimi chodíte v těhle vedrech? My máme naštěstí na zahradě bazén. Jinak v pondělí cvičení pro děti a rodiče na Zličíně a ve středu kurz plavání pro batolata. 🙂 A jak jsme veliký? Zanedlouho nám bude 10 měsíců, už bez problémů sedíme i stojíme. Pokoušíme se stát bez držení a první krůčky na sebe nenechají dlouho čekat! Toť o nás.

barke
9. črc 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, za jak dlouho Vám přišlo porodné ?
Dík 🙂

ipca
26. črc 2007

Ahoj holky najde se tady nějaká mamina,která bydlí na Lukách (Praha 13).Mám ročního kluka Davida.Někdy nemáme ským jít ven. 🙂

ronie
27. črc 2007

Ahojky maminy já jsem z Prahy 5-Smíchov-Anděl. Našemu prckovi je 6 týdnů a pěkně začal zlobit u kojení-odtahuje se hlavně od levýho prsu(co se mu na něm nelíbí nechápu🙂sem z toho docela unavená hlavně v noci s ním bojovat je na čočku:(Nejhorší je, že to je začarovanej kruh, protože se tam začíná dělat míň mlíčka a tak někdy dávám ještě z pravýho a to levý se tím pádem víc fláká🙂 A taky začal zlobit s tím, že se po přisátí ,,odsosává,,🙂takže je to slyšet jak se uvolní podtlak a pak musí znovu nasosnout🙂 ach jo no jinak přibíráme velmi dobře-kolem 400g/týden🙂

Jana.1-doktorka je dobrá v ženských domovech-Burešová, myslim, že je celkem ok já ji mám přes kamaráda mamky, takže to je trochu jiný, ale je to dobrá dr.a můžeš ji volat kdykoliv..

nikka.vo
27. črc 2007

Ahoj Ronie, já měla to samé, že se odtahoval a plakal, protože skoro nic neteklo 😒 a do týdne jsem ztratila mlíko. Teda ne ještě úplně, ale stačí mi na nakojení jednou za den 😖

ronie
27. črc 2007

On teda nepláče-většinou tlačí(což dělá skoro pořád když nespí je to takovej citlivka na bolení bříška🙂 a mlíko zatim teče hodně dokonce dost čast samo od sebe,ale přeci jen je ho v tom levym míň. No nehorší je, že sem u toho trochu vzteklá,taky protože málo otvírá pusinku a pak to bolí no prostě samý zlozvyky a odnaučit to jde těžko..

nikka.vo
27. črc 2007

Aha...mě holky radily rozkojit-kojit často a z obou 😉

Já to nezkoušela, kojit sem chtěla přestat, ale vim, že to někou pomohlo.

romana
21. zář 2007

ahojky, nenašla by se tady nějaká maminka z malešic či případně strašnic s podobně starým mimčem jako ondra? zvládli bychom i vršovice, zahraďák, vinohrady (okolí flory) nebo žižkov. hledáme parťáky na procházku, na cvičení či jen tak na pokec 🙂

kamus77
21. lis 2007

Ahojda holky, já jsem z Prahy 6 (Střešovice), jsme tu teprve měsíc, tak hledám taky nové maminy, se kterýma bych mohla občas na společnou procházku. Budu ráda když se některá ozvete 😉. Okolí Prahy 6 je taky v pohodě, s jedním mimčem cestování celkem zvládám 🙂

mathilda
12. pro 2007

Ahoj holky,
kde jste ? Hlásím se do klubu. Tady Praha 4. Taky bych potřebovala nějakou parťačku ke kočáru. Jinak jsme mobilní, takže přesuny jsou bez problémů. 😎

anatanka
15. pro 2007

Ahoj Mathi,

mrkni na srazy a akce, tam jsou prazske maminky s detma podobneho veku, jako je to tvoje a poradaji srazy...

berdicek
15. pro 2007

Ahoj Mathildo, jsem taky z Prahy 4, ze Spořilova, odkud Ty? Taky by se hodila partačka, ale jsme pro Tebe asi jeste mali vid 😉 ?

mathilda
15. pro 2007

Ahoj holky,
anatanka/ dík za tip, koukala jsem, ale zatím to trochu flákaj 🙄 , no jo vánoce 😎

berdicek / a dyk to máš jedno 😀 , půl rok sem nebo tam, oni si pokecat nepotřebujou 😉

kett
15. pro 2007

ahoj holky,

mathildo, pojd korzovat. budeme tri, bude nas vic, nebudeme se bat vlka nic😉

mathilda
16. pro 2007

Dobré ráno,
Kett: jasný, na srazek je mrtvo, tak se spojíme tady a vyrazíme s kočárama 😉
Odkud vy ?

kett
16. pro 2007

bezva, beru. Ja jsem taky ze Sporilova

mathilda
17. pro 2007

Tak to je super, samá 4. My jme mobilní 😉 . Jenom vymyslet kdy a kde. 😎

kett
17. pro 2007

mathilda, a odkud konkretne z Prahy 4 jsi?

mathilda
17. pro 2007

Já jsem z Braniku, jinak přímo naproti Novodvorská Plaza . Že bychom si "zašopovali" ? 🙂

kett
17. pro 2007

No tak to bychom mohly jit nekdy do Krcskeho lesa, co ty na to? To by pro tebe nebylo zas tak daleko, ne? No a na kafe do Plazy klidne muzeme🙂

mathilda
17. pro 2007

ano ano, Krčák je OK, to bych mohla vzít i čikla (jestli se ho nebudeš bát) 😉
Omlouvám se za pozdní odpovědi, ale pořád mi padá net 😠 .

kett
17. pro 2007

v pohode, ja sem taky nakouknu po nejake dobe.
Psi jsou vitani, my mame retrivra🙂

mathilda
17. pro 2007

Tak to nevím, toho raději nechám doma, my máme pitbulla (hodnýho), ale nevím jestli by se kamarádili 😲 . ALe to neva, s nebo bez, hlavně že bude nějaká drbárna 😉

kett
17. pro 2007

tak se budeme stridat, kdo ho vezme😉

kett
17. pro 2007

stihas jeste tenhle tyden, nebo po Vanocich? Ja bych asi mohla v patek

mathilda
17. pro 2007

Super, tenhle pátek je to v pohodě, čikly vystřídáme 😉.
Čas je mi v podstatě jedno, ale po 14 ideální. Vy se dopravíte vozidlem ?

kett
17. pro 2007

tak klidne ve dve, nebo pul treti, jak chces. my dojdeme peso.
a kde dame sraz? co takhle u benzinky shell, co tam kousek od nemocnice je? Tam bychom se mohly najit

mathilda
17. pro 2007

Na proti Shellce je zastávka, není ? Myslím, že je tam i rybníček. Tak není ta strana pro vás lepší, že by jste nemuseli přecházet, já to zaparkuju stejně asi u Labutě. A druhá hod. je OK. Ty máš fenku?

kett
17. pro 2007

bezva, to je urcite lepsi. tak na te zastavce ve 2, at se nenahanime kolem rybniku🙂 Ano, mam fenku. Je to dobrak.ale nemusim ji brat hned ted, klidne pozdeji.

mathilda
17. pro 2007

Těšíme se. Měli bychom na sebe natrefit, tolik mamin tam zase nebude. Já tedy vezmu i toho černýho dobytka 😉