Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

kett
19. pro 2007

dobrou noc🙂 zatim pa

mathilda
20. pro 2007

Ahoj holky,
jaká byla procházka ?

kett
20. pro 2007

Ahoj Moni,
bylo mrazivo, ale hezky jsme se prosly a kluci spali jak dudci😉. Ale jsem vzdycky totalne zmrzla

mathilda
20. pro 2007

Tak kdyby se něco změnilo na zítra napište. Jinak mám pár dárkůůůůůůů a právě jsem je dobalila, ještě zítra musím dokoupit a HOTOVO

kett
20. pro 2007

zitra s tim pocitame. ja jeste zabaleno nemam, nemam ani balici papir.

kett
20. pro 2007

loucim se, jdu dneska spat driv. tak zitra se tesim.

mathilda
20. pro 2007

dobrou noc 😉

mathilda
21. pro 2007

Ahooj,

je tu někdo ? 😉

mamamik
21. pro 2007

Ahooj ,my jsme tady 😉

mathilda
21. pro 2007

Co pak děláte takhle po ránu ?

mamamik
21. pro 2007

My? Vařím,protože včera jsme byli na skleničkách bleee 😒 a malej spinká tak máma má chviličku pro sebe.A co vy? Máte sraz holky? 🙂

mathilda
21. pro 2007

přidej se, dneska ve 2 😉

mamamik
21. pro 2007

Ráda,ale razím na poslední nákupy dárků . Nevíš kam zmizely "srazy a akce maminky z Prahy?" Ty jsi tam dřív taky byla a já koukám a nikde to nevidím je to možný? 😉 😉 Tak a nezmrzněte hlavně nikde hojky a kluky 😉

mathilda
21. pro 2007

Já razím teď, a dorazím večer, klidně pojď vzhledem k teplotě to nebude na celý odpoledne.
Taky nevím kam zmizela ta diskuse, já jí taky hledala, už jsem si myslela, že jsme blázen 😎 .
Škoda, že nejsi z Bráníka, já jdu teď razit do Plazy.

kett
21. pro 2007

ahoj holky. tak jsem totalne zmrzla, jeste ted rozmrzam - zacina to byt na dennim poradku😉 Udelala jsem si kotel caje, tak alespon to trochu pomaha. Matej lezi na hraci dece a pokrikuje na hracky z plnych plic😉

mathilda
21. pro 2007

Tak to je asi nějaká nákaza 😉 , Matylda taky ječí. Rozmrzám nohy......

kett
21. pro 2007

nastesti je to dpokojeny krikot. ale zastavila jsem se po ceste jeste pro stacene vino a chvilku jsem ho nechala venku a to byl hned jekot😉. Ja musela rozmrznout ruce. Jela jsi nakonec pro ten nocnik?

mathilda
21. pro 2007

No nakonec ne, od Nemocnice nahoru stála kolona, Matylda ječela, pes vyl, měla jsem toho plný zuby.
Zítra se zkusím podívat třeba do Průhonic, to je celkem blízko. Bez tak mi ještě chybí tchyně.

kett
21. pro 2007

tak to bych taky nemela nervy. my zitra budeme taky trajdat jeste asi dost. musim jed vyzvednout jeden darek na Haje, stromecek dneska asi nestihnu, takze zitra

mathilda
21. pro 2007

Já už zjistila, kde mají nočníky a mají zítra otevřeno, hurááááááááááááá 😉 .
Mrkla jsme do alba, pěkný klučík 😎 .
Jo Matylda si vylezla na sedačku, lezla lezla a byla na zemi, snad nic. 😕

mamamik
21. pro 2007

Ahoj tady je jedna zmrzlina brrrr 😉 ,ale už je mi líp dám si svařáček .Mati nemáš ani jednu foto tvojí princezničky? 🙂

mathilda
21. pro 2007

No jasně, že mám , co bych to byla za matku 😀 .
Jenom mám založený album jinde, tak ti buď můžu poslat odkaz nebo poslat fotky do mejlu, nevím jestli se to dá nějak zkopčit sem. Z jaký jsi Prahy ?

mamamik
21. pro 2007

Jak je černej most 😉

mathilda
21. pro 2007

tam má manžel rodiče HP

mamamik
21. pro 2007

Jééé tak to tam určo znáš.

mathilda
21. pro 2007

jasnýýýýýýýýýýýýýýýý 😀

mamamik
21. pro 2007

TAk někdy dáme kávu 😉 koukám na telku na komnatu ☹ a těším se na Krause... 😀 zlatíčko spinkáááá 😵 😵

iza
21. pro 2007

ahoj holky..tak se hlásím..praha1

mathilda
21. pro 2007

Můj poklad taky spinká 😀 😀 😀 😀 . Balila jsem dárky (s Rulandským šedým ňááááám), v telce nic moc. Komnata jako vždy ☹ . To už skončili četníci ?

AHoj Izo.

mamamik
21. pro 2007

Tak dárky mám ještě nezabalený hmmmmm 😒 musím už začít něco dělat 😉 máma mi volala,že už svítí stromečkem 😉 četníci už skončili,myslím....a já piju frankovku ňaaaam. 😝

Ahoooj Izo 🙂