Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

lazenka
19. únor 2007

Ahoj holky,
tam je dneska ošklivo,co?Tak zalézt do pelíšku a vylézt na jaře.Právě jsem se vrátila z ultrazvuku,vše ok,tak mám radost.Tam bylo lidíííííííííí!Celá Praha snad bude rodit u Apolináře.Nevím,jak to vypadá jinde,ale tohle je fakt síla.Plné čekárny a ordinece,chodby i záchody,prostě všude samá těhule.To snad řádil nějakej oplodňovací virus.Aby na mě zbyla postel 😕

sorathia
19. únor 2007

laz: ja jsem byla ve 20tt na utz v podoli a to dokonce 2x a cekaci doba 4 hodiny je bezna vec... jsem zvedava jak to bude vypadat s cekanim v Krci...ale cekani mne naprosto niciiii

isacek
19. únor 2007

Kazu,
já jsem taky z Dejvic 🙂 !A kde přímo bydliš?

lazenka
19. únor 2007

No,myslím,že Krč tak narvaná nebude.Kdy jdeš na UTZ,vždyť seš taky 32.tt?
Musím říct,že jsem ale byla objednaná na 10,45 a 10,55 jsem šla na řadu,takže pohoda.Jinak mi čekání taky poslední dobou způsobuje divný stavy.Jsem mírně hyster.a jdou na mě mrákoty.Třeba v Hypernově u kasy.A nikdo tě nepustí,všichni dělaj,že neviděj 😠
Uvidíme,jak tam zkejsnu zítra,jdu do poradny.

jezinka
19. únor 2007

Ahoj, taky se hlasim. Bydlime na Ladvi.

kazu
19. únor 2007

Ahoj Isacku,
jsem primo z Dejvicke ulice 😀 a ty?

isacek
19. únor 2007

kazu,
my bydlíme kousek pod Dejvickou v Českomalínský 🙂 !Na Dejvickou chodíme k doktorce!

lazenka
19. únor 2007

Teda,vy se tady pěkně párujete.Do Dejvic to mám na procházku trochu daleko.Potřebuje najít nějakou maminu z Říčan,Jesenice,Průhonic,Velkých Popovic,no holky,kde jste??Ať má Nellinka nějakou kámošku,nebo ženicha z okolí 😀

lucias1
19. únor 2007

Ahojky....tak já se hlásím taky..Praha-východ...Říčany 🙂

Ale tohle info...už Lazenko od nás znáš 🙂

lazenka
19. únor 2007

Já vím,Luci.S tebou už na ty procházky po okolí počítám 😀

lucias1
19. únor 2007

Tak to jsem ráda....někdy si připadám jako jehla v kupce sena 😀

kazu
19. únor 2007

isacku,tak to asi chodite ke Spejblovi,vid? 🙂 Tak az budu doma,tak te budu vyhlizet-doufam,ze zrovna nepujdete k doktorce,ale jen tak na prochajdu 😅

isacek
19. únor 2007

kazu,
jo jo ke spejblovi 😀 !Zrovna ve středu tam jdem na druhé očkování 😒 !

kazu
20. únor 2007

isacku,jestli pojedete az kolem 16:30,tak se uvidime 😀 . A k jake doktorce chodis? Premyslim,zda uz ted mam jit k doktorce nebo az se maly narodi-co myslis?

berruna
20. únor 2007

nazdárek holky.
hlásí se Stodůlky.. 😉

isacek
20. únor 2007

kazu,
tak to jde dřív už kolem desáté 🙂 .
Chodíme k Duškové, je celkem dobrá, ale vždycky tam strašně dlouho čekáme 😒 .Já ji volala pár dní před porodem a domluvily jsme se, že ji zavolám až se malá narodí.A pak jsem ji volala a hned ten den ještě přišla 🙂 !Ale jestli Ti můžu poradit tak zkus raději Roubínkovou, je hned naproti!

marie_m
20. únor 2007

ahojky, tady Prosek 🙂
lelele, kde presne bydlite?

lelele
20. únor 2007

marie_m

ahoj, bydlíme na Zárybské ulici. A v šiřším okolí kroužíme na procházkách. A kde vy?

marie_m
20. únor 2007

lelele, my bydlime na druhy strane, v litvinovsky, ale tam k vam obcas zavitame na prochajdu, prosek je tak malej 🙂

kazu
20. únor 2007

Dekuji Isacku,
me uz Roubinkovou doporuckoval jeden doktor z ortopedie.
No uvidime,zda bude mit jeste volno.
Vcera jsem ti psala do IP 😉

isacek
20. únor 2007

kazu,
jo jo už jsem odepsala 😉 !!

lelele
20. únor 2007

marie_m, tou vasi ulici jsem uz urcite taky parkrat projizdela. Prosek je fakt malej a zatim jsem nemela moc odvahu s Anickou podnikat dlouhy prochazky do jinych casti Prahy, tak krouzim po okoli. Ale minuly vikend nas pritel vyvezl do Sarky, bylo to super, ale tlacit tam kocar byl fakt zahul.

veru2
autor
21. únor 2007

Ahoj těhulky a maminky,
my jsme z Prahy 5. 🙂

martam
25. únor 2007

Ahoj holky.Já jsem z Nových Butovic.Ve 40 tt takže to mám opravdu za pár
a každý den plaším celou rodinu,že budu rodit. 🙂 Máme totiž ještě 2,5 roku
Lukáška kterého musí někdo pohlídat.Ale mimču se asi v bříšku moc líbí. Budu rodit v Motole. Rodil tam někdo z vás?

majmuna
26. únor 2007

Ahojky ja jsem sice cerstva tehule ale hlasim se aby se o me vedelo... 😀 Treba az budu taky kocarkovat...Jsem z Proseka!

masacek
26. únor 2007

Ahoj maminy,jsem z Bráníka a těhu jen krátce tak se hlásím mezi bodoucí mamky z Prahy.

rova
26. únor 2007

Tady Zahradní Město.. 🙂

veru2
autor
27. únor 2007

Ahoj Martam,
přeju ti rychlý porod 🙂 Já jsem rodila v Motole vloni v březnu a nemůžu si na nic stěžovat, všechno proběhlo jak má a nesetkala jsem se s ničím negativním. Možná jen že jako prvorodička jsem byla dost vyplašená a každá sestřička mi radila něco jiného. A jídlo je tam fakt hnusný 😝

betany
27. únor 2007

Ahoj,bydlim kousek od Zlicina a taky se rada sverim s Beatcinyma trampotama.Je ji 5.mesicu a me 21.let.Je to pekny zlobidlo.Jsem rada,ze mame zacatky za sebou,uz mame 1.zoubek.Rada se nekdy sejdu s jinejma maminama.Pa Misa.

martam
27. únor 2007

AhojVeru2. Dík za přání. 🙂