Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mamamik
3. led 2008

No já už vyskakuju z diskuze a mat si přiletěla 😀 ty jedna 😉

mamamik
3. led 2008

No a už zas odletěla 😀 Fakt 😢 😢

Tak dobou 😉 😉

mathilda
3. led 2008

Matylda lítá jak může, ale je to děsně pomalý 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .
Tak zítra páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😎

kett
4. led 2008

holky, ja vas tu proste nestiham😉
Vcera jsem si sla lehnout s Matejem, ale bylo mi to prd platny. V noci jsme vstavali snad co hodinu a rano v 7 jsem to definitivne zabalila. Ted vytuhnul na pohovce. Za pul hodky jedeme na kycle, pak asi prochazka, ale vecer uz sem konecne dorazim. Manzel nebude asi doma, tak doufam, ze Matej usne rychle a ja budu mit konecne chvilku volna.

Taky bych sla na solarko🙂 Dneska jsem nas objednala na cviceni s kojenci🙂. Tak jsem na to zvedava.

mathilda
4. led 2008

Všechny zdravím!
Já bych se chtěla přihlásit na koupání, ale samotný se mi nechce ☹ .
Katko a nejsou to zoubky ?

bramburka
6. led 2008

kam chodíte holky na cvičení nebo plavání a za kolik???dikes

bramburka
6. led 2008

jo a pak jsem se chtělůa zeptat,. chci změnit gynekologa, ten muj je hroznej debil, tehu jsem s nim malem nepřežila. Kam chodíte vy a kolik platíte, díky.

kett
6. led 2008

Moni, nestras, to by bylo desne brzo...

Bramburko, ja chodim na plavani na Chodov, centrum Vydrysek a na cviceni jsem se prihlasila na Cerny most, centrum Ahanita

mathilda
6. led 2008

Ahoj holky, KONEČNĚ 😀 😀 😀 😀 😀 .
Kett:A můžu chodit i jako roční ? Nebo je to rozdělené podle věku ?
Barmburka: Já chodím do Gyncentra do Hloubáku, max. spokojenost 😎 , moje gynekoložka mě vyhodila cca v 36 týdnu, protože jsem měla výhrady, nikde mě nechtěli vzít až v Gyncentru.

bramburka
7. led 2008

já taky do gyncentra - na chodov, ale frkli mě snad k nejstaršímu a nejhoršímu dr. co našli, stěžujou si na něj i sestry...

mathilda
7. led 2008

tak zkus Hloubětín

mamamik
7. led 2008

Ahoooj 😀 všem,teda já tady nebyla ani nepamatuju 😀

Mat-ty chceš chodit plavat ,my taky 😉

Bramburko-mohu doporučit gynekologii na černým mostě na poliklinice "parník"pan doktor Klimeš. Hloubětín je taky dobrý .Záleží kde to máš blíž. 😉

mathilda
7. led 2008

mam: no tím bych se nechlubila 😠 😠 😠 😠 , žes tu dlouho nebyla ☹
kam chcete jt plavat ? já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 , klíďo se přidám

mamamik
7. led 2008

chcem chodit ,ale nevím zatím kam,protože jsem se ještě pořádně nedívla kde je nějaký plavčo. Jsi mobilní ?
Jsem si říkala,až přejde to škaredý počasí 😠 ,aby nám ty naše zlatíčka nenastydla.
Co robíte?

mamamik
7. led 2008

Já dneska objednala sáně samochodky 😀 ,ale ta cena 😖 nu což 😉 .

Mat-já vím 😔 😅 😀

mamamik
7. led 2008

Já jsem tady
😎

mathilda
7. led 2008

to je zase pomalýýýýýýýýýýýýýýýýý 😠
No já taky nevím kde, Kett chodí někam na Chodov a našla jsem něco i na Vyšehradě.
Já jsem Matyldě objednala skákacího oslíka, gumovýho 😀
Jinak my se dopravíme všude, máma na to ráda dupe 😎

krispule
8. led 2008

Ahoj pražské maminky - já jsem teprve těhu a ještě k tomu krátce, ale ráda bych změnila gynekologa. Nejvíce by se mi hodila Praha směrem na východ (bydlím 30km od Prahy ale pracuji v Uhříněvsi) můžete mi prosím pěkně některá poradit? (doposavad jsem byla u Mudr.Fořta, Praha 9)

mamamik
8. led 2008

ahoj 🙂 skákacího oslíka? Jůůů 😀 Dneska jem se s malým vůbec nevyspala 😖 měl neustálý hlad a to každý dvě hodinky.Tobě spí malá celou noc? Tak jsem zvědavá co s tou haldou prádla na žehlení provedu 😒 spala bych a spala a spala..........
😔 😔 😔

mamamik
8. led 2008

Kett chystáš se do anahity?

mathilda
8. led 2008

krispule: jak jsem psala, já jsem v Gyncentru, mám to sice z ruky, ale jsem spokojená 😎
mamamik: jo jo budí, ona je totiž v noci zvyklá pít 😎 , za noc vypije tak láhev a půl, jinak dneska ráno to bylo super, řev od půl 6, porušila jsem zásadu a vzala jí do postele, chrůňali jsme až do 8 😀
ty pořád kojíš ?

mamamik
8. led 2008

mat nekojím.Ale máme malého "žravečka" 😵 v postýlce spí občas .Jen když náhodou nepostřehne,že ho ukládám jinam ,než k nám. Malá ti vypije láhev a půl?Tak to mi vypijeme tak tři 😎 kdy já se vyspím 😔 já vím 😀 ,ale to mi teda prozraď čím ji krmíš k obědu? Já zrovna teď vařím rýžovou kaši 😉 Mathilda sní všechno?Míša tak od všeho něco,ale takový jurášek a banány to milujem 😉 Lipánci a bobíci to nás nebere 😒

Tak koukám jak tam pěkně svítí slunko asi pofrčíme na procházku. Vy taky? Máte taky psa? 🙂

mathilda
8. led 2008

Jo tak někdy v noci dáme taky 2, - 2,5, Máťa mě pak ale pročůrá plínu, takže má na noc dvoje 😀
K obědu jsem jí dřív kupovala hotovky, teďka jí vařím, brambory a zeleninu, rýže, polívky. V podstatě jí dávám všechno, občas mám taky problém do ní to nacpat 😠 . Kaše večeříme. Ovoce a zeleninu dřív moc nechtěla, jedla jenom ve skleničce, teďka se to lepší, miluje hroznový víno a mandarinky 😀 . MILUJE pribiňáčka 😎 .
my jsme venku byli a ten parchant nezahmouřil oči 🙄
Pejska máme, můžu ti poslat nějaký fotky a anebo ti dát odkaz na naše album 😵

susik77
8. led 2008

Ahojte, mozem sa pridat?My byvame v Uhrinevsi.Aj ja hladam gynekologa a zubara 😉
Tiez rozmyslam o Chodove.Kolko sa plati v tom gyncentre?A ako sa vola ten doktor, co s nim nie ste spokojni?
Inak, my sa tiez chystame plavat.Tu blizko, v Petrovicich.Ale zatial len par lekcii vo vani, Zle nam vychadz.mesiace 😎 tam je plav v bazene .od 6 mesiacov, zacina teraz v januari a konci v marci.My mame 6 mesiacov az vo februari.Myslite, ze sa da prihlasit aj uprostred toho cyklu?

mamamik
8. led 2008

Ahoj tak procházka prima,až na ty kaluže vody všude 😠 a co vy? Pošli fota to budu ráda,nebo odkaz. Tak jsem si dala zdravou sváču uheráček 😝

koukám gynda vede 😉

zdravím susik,myslím,že přihlásit se v poho můžete.

teda já mám chutě-jdu si pro čokošku 😀

mathilda
8. led 2008

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=73869
je to pod rodinné fotografie

já už sladký nemůžu, musím sundat zbytek kil 😢

mamamik
8. led 2008

Hezkýýý 😀 a co jaka kila? sundat z půdy? 😀 to by měl Míšaček princezničku 😵 matildičku 😵 jooo stavění ,my jsme ještě nehrábly. Taky stavíte někde za Prahou?

mathilda
8. led 2008

moje kila, chybí mi 3 a jsou tam , kde původně nebyla, mám boky jako selka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Jé Máťa by mu nabančila, ona si hraje s dětma stylem, chci ti urvat hlavu 😎 , ach joooooooooooooění
a stavění ? Dneska volal chlap co staví, měl nám dát projekt a zse to prý nestíhá 🙄 🙄 🙄 🙄 , ještě ani nehráb do základů, přitom tvrdí, že už každý týden srovná zem, mě fakt ser................ My stavíme Tetín u Berouna, co vy ?

krispule
8. led 2008

Ahoj susik a spol. děkuji byť za jednu odpověď - vypadá to jakoby tunikdo na gyndu nechodil 😀
Bojím se založit diskuzi - zase dostanu sprdunk jako na beremese 😀 ale podle zkušenosti je to nejlepší způsob jak získat kýženou odpověď.

Susík, také mě zajímá gyncentrum Opatov, ale taky mi zítra dostanu kontakt a reference od kolegy v práci 🙂
Prý jeho manželka chodí do Říčan a je spokojená - tak napíšu.

páčko

mathilda
8. led 2008

krsipule: podívej se výš, už se to tu řešilo, já ti víc neporadím 😎 . Chodím do Gyncentra, primář Pícha (to je ten co je vždycky v telce, když je v babyboxu mimčo). 😀 naprostá spokojenost, jednou ročně se platí poplatek podle služby, kterou si vybereš.