Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

veru2
autor
28. únor 2007

Martam ty jsi ještě celá? Miminku se ven nechce? 🙂

stovinda
1. bře 2007

Ahoj holky, já jsem taky z Prahy - z Modřan. 🙂

Kyri - a nechceš porodit až 28.3.? to jsem se totiž narodila já a je to skvělé datum 😉 hihi... 😀

petramina
5. bře 2007

Ahojky,
prcek mi zrovna usnul, tak mám chvilinku přidat se k "Maminkám Praha". 😵

Já a Šimonek jsme z Vinohrad.

mapris
5. bře 2007

Ahojte "už" maminy a nebo ty nastávající,
přidávám se k vám, ale nebaví mně číst celou diskuzi od začátku, nějak nemám moc času ..

veru2,
tady v regionech jsou založena dvě témata: "Maminky z Prahy" a "nastávající maminky z Prahy" - to druhé téma bylo založené mnou, ale pak jsem skončila mezi "listopadem 2006", kde jsme převážně holky z Prahy a už jsme měli dva srázky - můžeš se podívat do alba.
Jinak já jsem z Kobylis.

mapris
7. bře 2007

veru2,
snad jsem tady někoho neurazila ... To by mně mrzelo ..

veru2
autor
7. bře 2007

Ahoj Mapris,

já tedy určitě uražená nejsem 🙂

Pořád čekám, jestli se neobjeví někdo z našeho okolí a zatím jsou všechny maminky dost daleko...

mapris
7. bře 2007

asi sem nemají čas chodit všechny maminy . 😉

kyri
9. bře 2007

už jsem tu nebyla dlouho 😕

tak ani nevim, že masacek je taky z braníka 🙂 (odkud? já bydlim na kopci, pod zemankou)

kyri
9. bře 2007

stovinda: 😀 vtipálku 😀 se nemůžu dočkat ani toho 27. 😵

lullka30
13. bře 2007

Halo halo, aj ja sa hlásim k maminkám, teda budúcim maminkám z Prahy-bývam v Braníku...
Stovindu už poznám v červnovek 🙂

kyri
18. bře 2007

jé, to je nás z braníka už docela dost... 🙂

se budem potkávat na dobešce nebo na hřištích (nahoře nebo dole, já určitě časem obejdu všechny... 😉)

hezký bříškatění, holky červnovky, to máte hezký takhle na léto 🙂

zuzka_majko
20. bře 2007

jejo mamicky z prahy ja som zo slovenska ale malicka sa nam narodi v prahe 🙂

kebertova
26. bře 2007

Ahoj Kazu.Jsem Lenka a mám 5 měsíčního chlapečka Martínka taky bydlím v Dejvicích kousek pod kulaťákem směr Suchdol.A ty?

bramburka
26. bře 2007

Ahoj holky, já jsem z jižňáku. Nemáte nějaké dobré tipy ohledně porodnice, cvičení nebo poradny?

kyri
26. bře 2007

ahoj, já chodim do podolí, chci tam i rodit, dobrý jsou taky bulovka a krč - na porod.

cvičit jsem nechodila, ale byla jsem párkrát na úžasným těhu-plavání koukni na
http://www.gympo.cz/index.php?option=com_conten...

bramburka
26. bře 2007

pořád nevím, blíž to mám do Krče, ale slyšela jsem nějaký špatný reference, ale Podolí nemám daleko autem, ale MHD, nevim...

kebulka
28. bře 2007

Bramburka, super cvičení a kurzy zároveň je www.studioprozeny.cz. Chodila jsem tam od čtvrtého měsíce až do porodu a chválím je, kudy chodím, nemělo to chybu!!!

stovinda
29. bře 2007

ahoj holky. já jsem slyšela dobré reference jak na Krč tak na Podolí. a to tam obě "reference" rodily už 2x, naposledy na podzim. Je to opravdu o subjektivním pocitu, na koho narazíte. Já jsem se rozhodla pro Krč.
Jedna známá zas nebyla moc nadšená u Apolináře, ale ne kvůli doktorům, ale jak je to tam jak na běžícím páse atd. atd.

kebertova
29. bře 2007

Ahojky.Já jsem další mamina z Prahy.Jak se ženský máte?Já jsem akorád uspala toho našeho drobečka kterému bude 20.4. už 6 měsíců.V noci toho moc nenaspíme,protože se nám klubou 2 zoubky.A co vy jak jste na tom ze zoubkama? 😉 😀 😵 😅

petramina
12. dub 2007

Ahoj, tak to našemu Šimonkovi vyrostl 1. zoubek až v 10 měsících, už jsme měli strach, jestli se mu vůbec nějaký zoubky vyklubou 🙂. Za pár dní už mu bude 11 měsíců a vypadá to, že mu kažkou chvílí vyroste druhý. Pár dní nám v noci prokňoural, ale už je to dobrý a Šimi prospí v klidu celou noc. Jinak Bramburko, odkud jsi z Jižňáku? Já jsem tak částečně z Chodova a z Vinohrad. Ještě k tý porodnici. Já jsem rodila skoro před rokem v Krči a byla jsem tam moc spokojená.

kyri
28. dub 2007

stovinda: tak nakonec ani toho 28.3. jsme nerodili - ale až 10.4. 😀

rova
2. kvě 2007

Ahoj holky, nebyli jste některá náhodou s rodinou na čáry na Hajdulafestu? 🙂

berdicek
4. kvě 2007

Ahojky, hlasim se k nastavajicim maminkam z Prahy, bydlim na Sporilove a nas drobecek ma prijit na svet koncem cervence. Preji vam vsem hezky vikend!

baboj
4. kvě 2007

ahoj holky 🙂 ja a miminko jsme z Zizkova.hezky den 😅

andreyka
28. kvě 2007

Ahoj holky, zalozili jsem si s par maminkama diskuzi o detech ale nejen o nich..tak jestli se nekdo chcete seznamit, popovidat, pridejte se http://www.prosincovky2006.freeforums.org chodi tam maminky nejen prosincovych deti

andreyka
29. kvě 2007

Joo holky neni tu nahodou maminka z Proseka nebo Letnan???

bramburka
29. kvě 2007

Holky, v jaké budete rodit porodnici, já furt nevím a musím se rozhodnout, Krč máme blízko, ale ne všechny reference byli OK, Podolí je továrna naděti, dlouhé čekací doby, ne celou dobu může být s váma partner, jinak nevím. Bojím se, že tak hodinu pojdem přes všechny zácpy a bude průšvih.

jana.1
5. čer 2007

ahoj holky, jsem z prahy 5 z chuchle. Zrovna hledám dětského dr., nejlépe nějakého šikovného a hodného k dětem - ne žádnýho bručouna - odborníka. Na tom internetu se to těžko zjišťuje. Nevíte o někom nejlépe kolem Podolí, na Andělu, Barrandově, Zbraslavi, Radotíně, Zličíně, příp. Krči..? (snažím se udělat kružnici 😀 ) Nebo prostě o někom, koho jste vyzkoušely.. Moc děkuju 🙂

miliska
11. čer 2007

ahoj,tak jak se máte?Maminky z Prahy? Tady jedna píše a nikdo tady není.Rodila jsem v Krči v lednu kluka jako buka 🙂 🙂 🙂 tak nám napište 😉 ahooooj

sylvar
12. čer 2007

bramburko, já bych doporučila Apolináře.
milisko, ahoj,jsme 5km od Prahy 6