Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mamamik
10. led 2008

Míška už je čilej co Matyl? jakýho má Katka psa? tady se někomu ztratil Yorkšír fenka a odměna nálezci 5O OOOkč. Byl leták ve schránce.Já bych našeho mazlika hledala do skonání světa . 😎 jsem takovej pejskomil 😀 a když vidím Srstkův pořad chcete mě? No jasně 😉 je mi jich líto ,zavřený a čekaj na lásku 😢
už aby bylo jaro 😀 sluníčko,kytičky,louka zelená................. 😵

mamamik
10. led 2008

tak se tady asi nějak pletu s tou romantickou náladou takhle v lednu 😀

mějtese

mathilda
10. led 2008

Já myslím, že Katka má retrívra, ale minule ho nebrala kvůli mému dobytkovi, ale třeba je už seznámíme.
Cizího psa bych za za 5O.OOO, hledala taky, ale oni jsou moc malí, špatně se hledají 😀 , našeo psa by nám každej vrátil 😎

mamamik
10. led 2008

Co je to ten Olymp jak jsi tuhle něco psala. našeho by nikdo nechytnul je rychlejší než vítr.

mathilda
10. led 2008

a co máte za psa ? závodního chrta 😀 ?
no co s Olympem ? tam se občerstvujeme při jízdě na bicyklu 😉

mamamik
10. led 2008

labradora,ale hyperaktivního 😀

mathilda
10. led 2008

náš Fidel už stárne, nejraděi spí a jí a za kolem už toho taky moc neuběne, šedivý mu tlamička
ale na fenku by si troufal, to je Kaňour 😎

kett
11. led 2008

Ahoj holky.
Nejake narocne dny posledni dobou. Mam vytahane ruce, ten nas drak se ted nejak potrebuje moc chovat. Jen aby si na to nezvykl.

Moni, psa klidne vezmu, myslim, ze by se nemuseli navzajem porafat. Nase Sara ho kdyztak zpacifikuje😉

mamamik
11. led 2008

Ahoj ,nejezdíte někdo do Štěrbohol 😎

kett tak to znám taky,taky 😉 oni rychle poznají co je jim táááááááááák příjemnééééééééé,ale nás z toho bolí packy 😅

mathilda
11. led 2008

Ahoj,

konečně se tu taky někdo objevil.
Mooooooc se těším na ÚT 😎 .
Mama: co je ve Šterboholích ?

Holky já dnes koupila Matyldě nádherný zelený holinky, to je kráááááááááááááááááááááása 😀 😀 😀
A nejde na PC H, špatně 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mamamik
11. led 2008

mat:nákupní centrum.

mathilda
11. led 2008

tam my nejezdíme, dá se říct, že máme jedno před barákem (Novodvorská Plaza), ale mají tam prd 🙄

mamamik
11. led 2008

hmmmmmmmm 🙂

kett
11. led 2008

My se do Sterbohol taky prakticky nedostaneme, ale mame to relativne kousek.

Moni, a Maty je z holinek taky tak nadsena jako ty?😉

mathilda
11. led 2008

neeee, vadí jí, že jsou vysoké, ale ráda by je žužlala, vezmu je v ÚT na sraz, aby jste nám mohli závidět 😀 😀 😀

kett
11. led 2008

jen vezmi🙂
Matej se prave snazi narvat si hraci spendlik az do krku a je mu z toho blbe😉

mathilda
11. led 2008

Matylda když objevila ruce, tak si tam rvala pěstičku až si ublinkla, Zrovna teď má důležitou práci, vyhazuje DVD z police 😵

kett
11. led 2008

no, na to uz se deeesne tesim😉

Mates je nejaky rozmrzely a ma chut se porad chovat, potvora mala. Ruce uz me boli jak cert. Dneska jsem prubla salat na veceri, tak jsem zvedava, jake to bude mit nasledky😉

mathilda
11. led 2008

no to se moc netěš. pár jich nejde spustit, protože se ten můj poklad naučil velice rychle otevírat obaly a skončily v puse. Jsou poškrábaný od zubů 😀

Na ty ruce bych ho nezvykala, Matylda má 13 kg a je to hrůza

nechce spát parchant 😠 🙄 , lomcuje s postelí

kett
11. led 2008

no ja ho zvykat nechci, ale kdyz on se ted kroutil, bolelo ho brisko, tak jsem ho zas nechtela nechat trpet. Ale taky uz mi blika cervena kontrolka.

Matej usnul v pul desate u kojeni. Uvidime, jak bude spat.

Ja jsem to myslela s nadsazkou, ze se tesim🙂. Zatim si fakt libuju v tom, ze kam ho polozim, tam zustane.

mathilda
11. led 2008

hm tak to já někam položím Matyldu, malinko otočím hlavou a už je pryč 😀
dneska se loučím, dobrou 😉

mathilda
14. led 2008

Tak kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ? 😎

bramburka
14. led 2008

já počítám se zítřkem v 13:30, akorát pruda je, že je zvyklá jíst ve 14h, ale je pravda, že v kočáru vydrží dýl. Akorát než dojdem na to kafčo.

lullka30
14. led 2008

Natalka má tiež papať o tom istom čase, takže jej to budem musieť celé nejako posunúť. dúfam, že nebude z toho nervní

mathilda
15. led 2008

Zdravím všechny maminky, co měli být dneska ve 13,30 na srazu 😠 . Ze 4 lidí jsem tam tvrdla sama 🙄 .

kett
15. led 2008

ahoj holky.

Hrozne moc se omlouvam, ale nemohla jsem se sem za boha dostat. Kun proste stavkoval. Manzel ma ¨poradnou chripku, tak jsme s Matejem museli odjet k mamce na Kladno a budeme az do kone tydne. Moni, nezlob se☹ Neposlala bys mi cislo do IP, abychom mohly byt kdyztak v kontaktu?

mathilda
15. led 2008

Proboha jakej kůň ? Já vyhlížela psa né že přijedete na koni ? 😎
Posílám emailovou adresu Nimrichter1@seznam.cz - já si říkala, že asi budu sama, když to tady dlouo nefachčilo 😵

kett
15. led 2008

ja bych dorazila, kdybychom nemuseli vyklidit pole😉 Pristi tyden klidne muzeme jit🙂

mathilda
15. led 2008

my doma chodíme s rouškou (když něco vypukne 😀 )
tak jo, tak příští týden, stejnak bylo bahno, pes zasr...., kočár, auto........................, ale bylo krásně 😎

kett
15. led 2008

Manzel mel pres 39 a pekny chrchlak, tak jsme se oba bali.

Matej se zacal pretacet ze zad na brisko a dela to furt😉