Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mamamik
16. led 2008

Mat kde jsi se zasekla? 😀 jdu vzbudit malýho spinkááááááááááá

mathilda
16. led 2008

já se nezasekla, Matylda se dožadovala svačiny 😎
no přiblížit se vozidlem a pak se může pokračovat našim, ale i tak je to asi dálka co ?
V kolik dáváš poklad spát, kdež spí ještě teď?

mamamik
16. led 2008

aha tak papkejte 😀 můj prďolka chodí spát normálka v osm.Ale odpo bylo škaredý počasí 😠 tak jsme si hrály dom a jsem ho nějak asi unavila 😉 ani v noci tak krásně nespinká.Porát má hlad 😅 žraveček.
Já ti pak písnu 😉 jdu na něj 😀

To ty dáš mat spinkat a bude klídek na konika.Já se juknu 🙂

mathilda
16. led 2008

my jsme byli odpolko taky doma, nechtěla spát v postýlce, pak vytuhla v jídelní židly, ale jenom na 20 minut, spát jí dávám mezi 7-8 a taky nespí až do rána, občas v noci šaškujeme i 2 hodiny
JINAK, žehlila jsem včera, musím vařit, ale to se jenom hodí do trouby tak mám TIME 😀

bramburka
16. led 2008

v pátek nevím ještě...kterej?

mathilda
16. led 2008

asi příští týden, tenhle to je na mě moc rychlý, pojď taky když nevyšlo to PO 😎

mathilda
16. led 2008

bramburko, kde přesně bydlíš ? a že jsi rodila v Krčí ? jsem mrkla do alba 😵

mamamik
16. led 2008

tak užaj tady řádíme,jsme totiž vyspinkaný 😠
ehm -jsme taky porodnice Krč a ty ?

kett
16. led 2008

pristi patek beru. Uz si to pisu🙂
Mates je uz je peknej neposeda. Otaci se ze zad na bricho jak na bezicim pasu. Uz ho nemuzu nikde nechat. Des😉

mathilda
16. led 2008

já to mám tak zapsané, takže kdyby něco napíšem si na email
katko kam ti mám když tak napsat?

mama: já mám Matyldu taky koupenou v Krči 😎

mamamik
16. led 2008

😎 spokojenost 😉

mathilda
16. led 2008

s Krčí ? Jo celkem jo, až na tu posedlost kojením 😀

mamamik
16. led 2008

to jo 😀 já si užila búúúúúú a pak jsme byli na nutr.jináč porod ok. rychlovka 😉 a moc milý.
jakou používáš na mat kosmetiku? Po koupání?My máme citl.poko.tak mě to zajímá.

mathilda
16. led 2008

já to měla v pohodě, rodila jsem všechno všudy 3 hodiny, pak placenta nic moc , ale jináč dobrý
My jsme na Bebě asi od 1, 5
Na Matyldu používám krém Niveu Baby po koupání , na zadek+ šampon+mýdlo Johnson, někdy na zadek Bepathen.
Jinak žádnou pěnu, to taky nemáme rádi

mamamik
16. led 2008

no já byla taky v poho,ale když ani čtvrtej den jsem neměla dost mlíka tak jsem bulila 😢 bylo mi líto Mišičky měl takovej hlad,ale pak to bylo ok.

mathilda
16. led 2008

já jsem z toho taky měla nervy, ale co no, lady neumřela, alespoň jsem si mohla dát víno 😀
Já ze začátku byla v pohodě, ale pak se někde stala chyba, Máťa byla u prsu třeba hodinu a pořád řvala hlady

bramburka
16. led 2008

holky taky bojujem s kojením, to asi všechny jako na potvoru co roděj v Krči co??? Ha ha. Pujdu s vama a pak sjedu k našim na novodvorskou teda.

jo jo v Krči, spoko celkem jo, já jsem si to tam vobulila, malá nepila, žloutenka, nechtěli nás pustit, pak pila, stejnak to vydržela jen měsíc, pak boje do 2. měsíce a ted odsavam a davam jí to z flaši a jsme štastný. Asi je ta masírka laktační ligy velká, protože pořád s tím nekojením nejsem srovnaná, malý se vnucuju, tak pak ječí, kouše a štípe 😀

mathilda
16. led 2008

mě to bylo taky dost líto, měla jsem nervy, zkoušela jsem odsávat, kojit, odsávat, kojit, když to nezabralo najeli jsme na UM. Já si myslela, že jsi byla v Krči podle těch vozítek, já měla taky žlutý 😀
Já si právě myslím, že tě znán od kočáru (možná), já jsem taky z Novodvorský 😎

bramburka
16. led 2008

naši teda bydlí a já taky do nedávna v hodkovičkách, ale já už ted bydlím na hájích

bramburka
16. led 2008

mě prostě štve, že ona po 2 minutách se odpojí a začne ječet jako tur, kdyby tam byla hodinu by mi snad ani nevadilo...

mathilda
16. led 2008

no to by ti vadilo 😎 , pak si pletla čudl s dudlíkem, ani nesála, ale když jsem vstala jekot jako bych jí lámala nohy
takže jsem po týdnu co jsem většinou ležela u ní, nemytá, neučesaná, nenajedená, neustále jsem doma pobíhala s obnaženými prsy jako havajnka řekla DOST 😀

bramburka
16. led 2008

😀

bramburka
16. led 2008

jj. jak ona ječela, tak jsem musela zacpat pusu dudlíkem, vykrknout, pochovat, zase to zkusit takže hodina u nás nebyla vyjímkou, ale ted je to taky podobný... 10 minut cuca, pak krká, pak já pul hodiny odsavam! ale u toho muzu aspon chatovat

mathilda
16. led 2008

ty jo to si pamatuju, to mě zabíjelo, kojit, krkat, odsávat a hned znova, jenže já odsála třeba 60 a na ní už nezbylo prostě nic neteklo 😠

bramburka
16. led 2008

no já taky ze začátku třeba jen 20ml, se nedivim, že řvala, ted uz jsem alůe dospela ke 100 ml z obou prsou...v noci i 150 ml, např. ted po vaně a po pitíuz mam 140 za 45 minut, ale upadavaj mi prsa, tak koncim, jdu spat a pripojim se jeste tak 2-3x az budu v noci odsavat. Zas když mam tak je mi lito ji to nedat a kdyz nezbyde, davam v klidku nutráč...stejnak přibírá jen po něm, tyden jsem ho nedala a moc nepřibrala... tak ted ho davam aspon 1x denne, dneska třebas ne

mathilda
16. led 2008

tak dobrou, já musím s čoklem a pak asi taky zalehnu 😀

bramburka
16. led 2008

už jsem zase tady, no nic... 😀

mamamik
17. led 2008

Kde je kdo 😕 😕
😀
ani mat?

bramburka
17. led 2008

holky nabízím procházku na novodvorský zítra tak oklo poledne. Jedu za našima.

mathilda
17. led 2008

mama: no tak to je doba koupání, pak jíme kaši a teďka čumíme na reklamy 😀
bramburko: ty jsi to tak hezky napsala " nabízím procházku" 😀 , co je okolo poledne ? nešlo by to v 11 ?