Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mamamik
17. led 2008

A já ruším? S tebou se tady dalo docela kecat................čauky 😵

mathilda
17. led 2008

no neruším, jenom ti osvětluji, proč jsme byla mimo
nechce chrápat parchant 😠 , skáče tam v posteli jako opice

mathilda
17. led 2008

no kde seš ty ? kde to jako vááááááááááááááááááááááááázne!!!!!!!!!!!!!

bramburka
17. led 2008

hele nevim, ona jí tak mezo 10-11, kdyby jedla v 10, tak bysme to stihli jinak ne, pisni mi tve číslo do IP a já ti napíšu a dáme sraz treba pred prednim vchodem do tesca.

mathilda
17. led 2008

my máme mezi 12-13 teplý oběd, nevím co by nastalo kdyby ho nedostala 😖 (bojim, bojim)
ale tak na kdybych jí protáhla svačinu na velký jogurt, nevím jak se domluvit - my chodíme ven tak okolo 10, tak jestli bys mi stihla napsat okolo 10 😎

bramburka
17. led 2008

zkusim to, ale myslim, že max. mezi 11-12, dřív asi ne. Tak pujdem jen na hodku, pak se odpojíte a my dojdem do hodkoviček

mathilda
17. led 2008

na tu "okolo" 11 je to ideál, hele tak já ti pošlu tel. a napiš SMS kdybys mohla být přes Tescem ?

bramburka
17. led 2008

přesně tak, uvidím, ona jí tak okolo 8-9h pak potřebuje za 2 hodky znova a pak uz ma v klidku pauzu i 4 hodiny. No poděs. Uvidime.

mathilda
17. led 2008

no my okolo 10 vypadneme ven, tak napiš SMS a prostě se někde sejdem 😎
jo a nebude ti vadit pejsek ?

bramburka
17. led 2008

ne to víš že ne, taky jednoho mám u našich 🙂 máš holku nebo kluka pejska?

mathilda
17. led 2008

pejska , mooooooooc přítulnýho 😎

bramburka
17. led 2008

hm, tak to spolu se psama nemůžem, ten náš ty přítulný právě žere. Kámoší se jenom s fenkama.

adris69
17. led 2008

Zdravím maminky v našem okolí,nevím jak to tu u vás chodí,zkusím dočíst,ale taky se ráda připojím,nevím jestli teď,ale určitě někdy 😝 !?!

adris69
17. led 2008

Snad se sem ještě dostanu později,zatím dobrou 😉 !

mathilda
17. led 2008

no on je přítulný taky jenom k fenám , to se neboj 😎

Adris: vítej, odkud jsi ?

adris69
17. led 2008

🙂 Právě z Novodvorský,ale z opačnýho konce 😀 !

adris69
17. led 2008

Tak bych zítra vlastně taky mohla,jestli jsem to dobře pochopila,ale mrknu se sem asi až ráno,něco tu mám 😖 ,ale jinak sice podle toho jak se u nás vstane,tak taky mezi 12-13h probíhá oběd 😝 !

adris69
17. led 2008

Koukám maminky Praha a až na pár vyjímek,spíš všichni tady z okolí a mě nenapadlo se sem sakra mrknout 😕 !

adris69
17. led 2008

Tak fajn,zatím dobrou 🙂 !

mathilda
17. led 2008

já taky končím holky mám Grissoma a pak jdu s čiklem.
Dobrou 😀

bramburka
17. led 2008

tak jo Adris, když já nevím, jak to budu stíhat, tak mi třebas taky napiš tel a já ti napíšu v kolik budu před tescem

bramburka
18. led 2008

tak celekj tejden se budí v 7:30 a dnes, je jí právě 11 týdnů, se vzbudila v 9:15, takže můžem vyrazit nejdriv ve 12☹

adris69
18. led 2008

Tak to nevím,my jsme právě po svačině a můžem vyrazit tak po tý desatý,ale do 13h bychom zas museli asi být zpět,tak to neva,třeba jindy,jinak se tím směrem budem poflakovat,kdyby se něco změnilo,tf.máte IP,zatím se mějte,pa 😉 !

bramburka
18. led 2008

Já dneska pujdu k těm našim dřív, máme kvůli tomu jde dřív z práce, ale ten příští pátek beru ten srazík u Krčáku a pak sjedu k našim. No a ve středu jdem do tý Vesmírny, přidáte se?

mathilda
18. led 2008

Ahoj,

nejedete někdo vozidlem do Vesmírny ? 😀 Počítám též s pátkem.
Holky ze 4 pojďte některá cvičit. 😠

adris69
18. led 2008

Taky zdravím,ale Vesmírnu si nedám a cvíčo taky fakt ne,čekám tak max.až se oteplí a pak dolů k Vltavě na brusle,to jo,to se i těším! 😎

kett
18. led 2008

ahoj holky🙂

Tak se zitra konecne vracime domu🙂 Manzel uz je na tom celkem dobre. Ale ze jsem si to u babicky uzila🙂

Nemate nekdo cas a chut jit ven v utery nebo ve ctvrtek? Patek se nejak kaboni☹ Moni, jak jsi na tom?

Do vesmirny pojedu mhd, nejak se mi nechce na Vaclavaku hledat misto na parking. Nebo se muzes priblizit k nam a pak muzeme jet spolu busem a ja ti pomuzu s kocarkem🙂

kett
18. led 2008

Andris ahoj🙂 Odkud jsi?

mathilda
18. led 2008

Kett: No já ještě rozmyslím s tou vesmírnou, abych byla upřimná já ještě MHD nejela. Jinak mám volno, PO, ST, Pá - 😵

terrezka
18. led 2008

ahooj holky můžu se přidat??? já jse taky z Prahy prosím 😔
kett - já si nevšimla že si pražanda 😉
a vy se jako i scházíte asi co. to je hezký. no já teda nebejt koňara tak sem v háji asi zeleným teda 😀