Maminky, zakládaly jste dětem nějaké spoření? Jaké?

vm72
15. zář 2010

Ahojky!
Mám skoro roční holčičku a chtěla bych jí založit nějaké spoření - pojištění.Vůbec ale nevím co a od jaké společnosti.Máte nějaké dobré typy? Moc děkuju,Věra.

editah222
15. zář 2010

Já jsem naši malé založila stavební spoření u "Lišky". Byla tam akce, že když se tam vložila určitá částka tak se neplatil vstupní poplatek. Ještě má životní pojištění u Ceské pojištovny, ale to jen takové drobnoučké, dostala ho od prarodičů. Myslím si, že spořit se v dnešní době vyplatí nejen na bydlení, ale třeba i na studia nebo cestování. Netuším kam jednou naše děti vítr zavane 🙂

jakoubka
15. zář 2010

Malý má stavebko,pojištění Junior (u ČS) a Sluníčko (u ČP)

kacafoj
15. zář 2010

Nejvíce se vyplatí to, kde dává stát něco navíc, takže stavební a důchodový spoření. Máme taky na malého stavebko, i když to ted snížili, stále je to jedno z mála kam stát přispívá.

monas007
15. zář 2010

ahoj, rodiče nám založili stavebko, my jsme dali pojištění sluníčko u ČP a taky jsme založili Martínkovi dětský účet u KB, kde každý měsíc posíláme 300 kč. byl na to kupónek v boxu z porodnice a při prvním vkladu 1000 kč, dostal od banky automaticky 300 kč navíc 🙂 jinak je účet veden zdarma a můžeš z něj i kdykoli podle potřeby vybírat. od 8 let je k tomu i bankovní karta a účet je veden do 15 let dítěte zdarma 🙂 a taky je výhodně úročen 🙂 už teď má na kontě víc penízků než já 🙂 🙂 🙂

trpaslikg
15. zář 2010

my máme tohle a jsem tam já a holky platim 882 kc
http://www.csas.cz/banka/menu/cs/lide/nav00001_...

fifa79
15. zář 2010

stavební spoření u Lišky a pojištění Sluníčko

marinka
15. zář 2010

My máme pro holky stavebko od Lišky..

aguaverde
15. zář 2010

máme pro Chár pojištění u ČS kde se ta částka i spoří....zvlášť spoření jí zatím zakládat nebudeme 😉

shaula
15. zář 2010

Máme stavební spoření, to je podle mého názoru jeden z nejlepších finančních produktů (tedy alespoň dokud vláda nezruší státní podporu 😀 ).
Životní pojištění pro dítě nemá smysl, pojištění má naprosto jiný důvod a účel, než je spoření - a tak i když má spořící složku, nikdy nenaspoříte tolik jako na nějakém spořícím produktu 😉

draga
15. zář 2010

my máme stavebko, pak pojištění sluníčko a ještě účet (beruška) u KB

kristi
15. zář 2010

my nemáme nic

xkacatkox
15. zář 2010

souhlasím se shaulou, též máme stavebko od Lišky 🙂

marselina
15. zář 2010

pro oba broučky máme stavebko od lišky a kubík navíc od prarodičů sluníčko

katchi
15. zář 2010

Zakladat sporeni pro miminko teprve budeme, podle toho, co nam poradi financni poradkyne. \ale co vim jiste, tak CP a CS maj nejhorsi produkty ze vsech, tze od nich rozhodne nic 😝

zlatouch
17. zář 2010

Nas zaujalo tohle: http://www.ceskapojistovna.cz/zivotni-pojisteni... Jako pojisteni se to asi nejak zvlast nevyplati, ale na sporeni to ma velmi dobry vynos 😉 Jen to chce jednorazove vlozit min.30t, na 4roky.
Ty detske produkty me moc neberou, nejvetsi prinos podle me je naka pitoma plysova hracka, kterou dostanes pri sjednani 😒

ardila
17. zář 2010

My máme Talisman od Avivy. Platíme něco přes 600 Kč měsíčně, z toho je něco přes 200 Kč pojištění, 400 Kč spoření, je pojištěný na 1200000 Kč na trvalé následky, 1200000 Kč na závažná onemocnění, 300000 Kč následky úrazu, 300 Kč/den při hospitalizaci, kdyby přišel o rodiče, bude dostávat 12000 Kč měsíčně do 18let a předpokládaná naspořená částka v 25 letech je asi 370000 Kč. Tak mi to nepřijde špatný.