Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

tanuki
4. bře 2010

no my jsme taky v pytli s prací, zas je v možnostech zahraničí 😔

betina
4. bře 2010

lestep, velká gratulace k srdíčku, mám radost!!!! jen tak dál. nás čeká srdíčko příští úterý,tak se trochu bojím, tak uvidíme.

spetri, je mi to moc líto, at se vaše situace vyřeší co nejdříce, ale blbý je, jestli by jsi na vše zůstala sama, zvládla bys to, ale bylo by to hodně náročné.

tanu, prosím tě, už jsem se několikrát chtěla zeptat a vždycky jsem zapomněla, jestli to dobře chápu, tak jste s Tm oba studenti, jak to zvládátě finančně?

spetra
4. bře 2010

lestep: ze začátku těhotenství jsem T. tahala opravdu co nejmíň.... . (především, když jsem měla hematom) jen do židle na jídlo a do kočárku (to jsem jezdila jen jednou denně) jinak měl prostě smůlu, teď už ho zvedám norálně ale nenosím se s ním.. max. pár kroků... T. naštěstí i s oblečením má snad do 11 kg...

jajdaelda
autor
4. bře 2010

ahojky,tak my byli na kontrole na chirurgii,vše je oki,jen budu chytat střední proud ranní moči do zkumavky 😀 😀 na to se fakt těším 😀 ,aby zjistili,že ledvina funguje ok... jo a zase mu natvrdo přetáhla předkožku 😠..ještěže trénujeme..
spetra...já si to dám do profilu,příští čtvrtek, po kontrole 😉
jinak já mám břuch jak při Kubovi v 5.měsíci 😅 už jsem dneska měla těhu kalhoty 😒
Kuba má 14kg,takže taky pěkná váha,dneska jsem se s ním nalítala po nákupech,až to hezký nebylo - z auta do vozíku,z vozíku do auta... 😔 ..jenže ono to jinak bohužel moc nejde...

ilci
5. bře 2010

MM sice zkouší předkožku přetáhnout, ale nejde mu to, uvidím za měsíc na kontrole

spetra
5. bře 2010

jajda: ani se nezeptá jestli může přetáhnout? ☹
taky mi břicho začalo růst o dost dřív.... ☹
my stahujeme už přes půl roku, ale uplně zdaleka nejde...

jajdaelda
autor
5. bře 2010

spetra...ne ne,nezeptala, jen řekla,že se ještě podívá na to, jak je na tom s pindíkem a přetáhla,než jsem stačila zareagovat 😠 ..naštěstí Kubovi jde celkem dobře,i když mi přišlo,že tam měl zrovna nějakou prasklou žilku....prý máme zkoušet, mýt a mazat 😔

tanuki
5. bře 2010

Tak muž jde v pondělí na první pohovor 😅
Beti, zvládáme to skvěle, z peněz od rodičů platíme byt.. pak nám zbývá rodičák a stipka.. Takže když člověk nesplácí hypotéku, je to pohoda. Akorát absoloventům dávají s oblibou menší úvazky s tím, že tam jedou na 120% takže sjme zvedavá, jak to dopadne..a kdyby to bylo moc blbé, tak vypadneme za humna 😔

radus78
5. bře 2010

to je hrůza když se chystám s malou zítra na výlet tak ona má 38,3 ☹ Asi reakce na očko. Snad jí to do zítra přejde

jajdaelda
autor
6. bře 2010

radu,tak to držím pěsti,ať je to rychle za vámi 😉

lestep
6. bře 2010

radu- tak ať je malá brzy fit.

tanu- držíme pěsti, ať to manžovi vyjde. 😉
Ondráškovi také stahuji předkožku, ale jen trochu, měl to zúžené, tak aby mu to nepopraskalo.

Já malýho nenosím,a le jen to zvedání na přebalovák a do jídelní židličky je docela dostkrát za den. Když to jde, tak mě ho podá manža.

Jaja- tak to je dobře, že jste dopadly úspěšně na kontrole u dr. Tak jak, říkaly jste tu radostnou novinu mamince?

betina
7. bře 2010

ahoj holky,

radus,tak at to brzo přejde,jestli je to po očko, tak aby to brzo přešlo, což by mělo.
u mě holky hrůza ☹ jsem si nemyslela,že mi bude taak blbě. v noci permanentně průjmy a to si tak 3-4x běhám na záchod, průjmy mám i přes den a od žaludku blbě ani nemluvím, včera jsem snědla za celý den 2 rohlíky, banán a jogurt. a samo že nic nepomáhá, jen ta Coca-Cola na chvilku. holky, já nevím, už z toho chytám i depku a starat se u toho o Veru je výkon. ráno jezdíme do obchodu a to se jen modlím, abych jim tam nenahodila regály 😒 ach jo. jak je vám?

radus78
7. bře 2010

ahojky, tak včera ráno Anička vypadala že jí nic není,tak jsme se vydaly směr Přerov. Potkaly jsme tetu Ilču, ale opravdu jen letem světem. Příště to musíme napravit 😉 O půl čtvrté jsem zjistila, že Anik zase hicuje,tak jsme valily zase domů. Ještě furt má teploty, ale snad ji to brzo přejde. Už má jen 37,4.

Beti a co zázvorové lízátka? nebo i žvýkat zázvor,ale to jen ten komu to chutná

jajdaelda
autor
7. bře 2010

ahojky,
Tomáškovi vše nej nej k svátku 🙂
beti, u mě pocit blivna pomalu přestává,ale dneska jsem smažila vepřovou panenku a ta "vůně" mi fakt nedělá dobře 😖 ani jsem si moc nepochutnala :( Jinak taky toho moc nesním
Věřím,že s Veru to je záhul,škoda,že nemáte nikoho na hlídání...bohužel to budeme muset přetrpět 😔

lesti...jj,dali jsme to mamině k svátku,stejně jako před 2rokama a byla šťastná...říkala,že si myslela,že kvůli tomu, s čím jsme si prošli s Kubčou,že už druhé chtít nebudeme....hned to řekla tetě,tak teď ještě tchýni a ve čtvrtek srdíčko a bude to super 🙂

lestep
7. bře 2010

Beti- drž se. je to mazec. Jak dlouho už máš ty průjmy? přece jen abys nebyla dehydratovaná. Věřím, že jsi z toho špatná a máš depku. Mě je tak nějak střídavě oblačno. Řekla bych, že ej to horší psychicky. Už se těším, až bude pěkně a budu moci vyrazit někam ven, pokecat. jsem pořád zalezlá doma. Ještě k tomu u nás skoro všechny dítka mají ve vesnici neštovice, takže není kam jít a jsem z toho špatná, pořád zavřená doma. Aspoń jsme byli v pátek plavat s malým, tak to bylo fajn. Jinak u nás pěkně mrzne a konečně už přestalo sněžit, takže jaro se v nejbližší době asi nekoná. 😲 😠 pachy mě taky vadí a všechno mě nadýmá, ale naštěstí mám pořád hlad, tak to řeším jídlem.

radu- tak snad už bude malá brzy dobrá.

jaja- tak to je krásný dárek pro mámu. Určitě byla moc ráda. 🙂 Jé, tak a´t je tam ve čvrtek krásné srdíčko- 🙂

betina
7. bře 2010

ahoj holky,

radus, tak to je malá teplůtka, to snad bude už jen dneska a pak dobrý. držíme pěsti!

jajdi, tak to je krásný dáreček. budeme na sebe tento týden myslet, já jdu na srdíčka zítra, jaksi i s Veru, protože MM je v Praze, tak to jim tam udělá z ordinace kůlničku na dříví 😀

lestep....bude líp, musí. depky jsou aksi bohužel součástí toho našeho prvního trimestru, taky na mě padají a kolkrát si říkám, že sem měla víc přemýšlet a že to nezvládnu a že Verča bude žárlit apod...taky ta absence sluníčka a teplešího počasí je hrozná, ale bude líp, musí!!!! mně edině pomhá to, že s Veru chodím tak na 1,5 ven dopo a to stejné odpo, to je mi celkem fajn. jinak mám ty průjmy jaksi od začátku, ale někdy se to dá a někdy e to horší, hlavně v noci ty křeče..to se fakt bojím. ale u veru sem měla stejné začátky.

takže hlavu vzhůru, bude líp! ti malí raraášci nás prostě zkoušejí

spetra
8. bře 2010

holky držte se! rychle to uteče a nepříjemnosti I. trimestru budou za vámi...

jajdaelda
autor
8. bře 2010

spetra...to se Ti to řiká,viď? 😀 😉
Tak mlaďas si dneska otevřel sám dveře 😕 a to máme kliky výš než standardně,tak to mi docela hrklo,že teď budeme muset zamykat venkovní dveře 😒
beti....tak to je s Tebou docela síla ☹ moc přeju,ať Ti to brzy přejde....

beti...myslela jsem na Tebe,jak jsi dopadla u dr.? a jak to zvládla Veru? 😀

betina
8. bře 2010

jajdi,

jdu na utz až zítra. tak jsem zvědavá a písnu 😀 jinak spetri doufám,že máš pravdu a že to přede,jinak je to na mašli 😖 jajdi, jsem ráda, že je ti aspon už troch líp!
holky, to je fakt zima jak v Rusku a už mě to teda nebaví 😠 dneska to byl teda extrém, malá byla zazimovaná a já už nevěděla, co na sebe 😠 já chci jaro!!!!!!!!!!

jajdaelda
autor
8. bře 2010

beti..aha...včera jsi psala zítra 😀 ale i tak na Tebe budu myslet...
no jsem to s tím blivnem zakřikla,dneska od doby,co jsem přišla domů je mi fakt zle, nic jsem do sebe skoro nedostala...teď jsem uvařila na zítra brokolicovou polívku,sice mi chutná ale moc dobře mi po ní není....ale já se uspokojuji tím,že už jen pár týdnu a bude dobře 😉

lestep
8. bře 2010

Ahojky holky.
Beti-máš pravdu, to počasí nám na náladě nepřidá. dneska u nás zase sněžilo a mrzne jako blázen. Měla jsi podobné stavy i u verunky? myslím tím po psychické stránce? To je fajn, že to relax venu pomáhá. 😉 takže u verunky jsi měla také průjmy? to já naštěstí ne. Věřím, že to musí být nepříjemné. Určitě to stojí za to všechny ty příznaky. 🙂 Bude z toho pak pěkná radost na podzim. 🙂

jaja- tak to je šikula. každý den nás překvapují, že? dáme si do pasu už naše týdny? tak a´tje brzy lípo mě je dneska pro změnu fakt dobře, tak ať to zase nezakřiknu já. vím, že na mě platí to, že něco dělám, někam jedu. prostěnejsem zavřená doma a hned je líp. prostě je to psychika.

lestep
8. bře 2010

Beti- tak zítra držíme pěstičky. 🙂

ilci
9. bře 2010

Beti, myslíme na tebe, ať je vše, jak má být

jajdi, Mikeš si u našich otevře dveře s přehledem, doma máme taky o něco výš kliky, tak když mooooc chce, otevře si taky
naštěstí u venkovních dveří ho zajímají jen klíče v zámku .... zatím

holky, ať vás nevolnosti brzo přejdou
mě bylo zle 4 měsíce, ale je fakt že už si to nepamatuju
jezdila jsem do práce 1,5h vlakem a celou dobu jedla rohlíky nebo piškoty 😀

tanuki
9. bře 2010

ahoj holky, Beti, tak jak?
Já jsem úplně vyřízená, Veru v noci 1,5hod pokňourávala 😒

Lestep, jak to máš s kojením? Odstavilas nebo budeš kojit dál? 😕

lestep
9. bře 2010

tanuki- kojila jsem ješte donedávna. Ondrášek se odstavil sám, ze dne na den, Mlíčko mu přestalo chutnat a ani si an mě nevzpomene, takže to vyřešil úpně nejlépe jako mohl. Šikula. Úplně jsem bez problémů, žádný odstříkávání, žádná nalitý prsa, prostě pohoda. Takže ani nevíme, že jsme před nedávnem přestaly. 🙂 takový průběh přeju opravdu všem maminkám. Sama jsem z toho měla strach, malej mě usínal večer u prsa, krásně se u něj zklidnil.

jajdaelda
autor
9. bře 2010

tanu..to já taky,jsem vzhůru od čtyř 😖
beti...myslím na Tebe celý den,jsem napnutá jak kšandy...dneska je ale super den...sousedka a kámoška v jedné osobě se dnes dozvěděla výsledky plodové vody a byly v pořádku...byla chudinka na nervy,neb jí vyšly nějaké ty testy 2x po sobě dost špatně,tak musela na plodovku - mám za ní strašnou radost...

ilci...já když jsem v práci tak taky o ničem nevím,ale jakmile přijdu domů,tak prostě padne únava,pocit blivna a je konec 😒
To já jsem viděla nedávno kojit svoji kámošku a už jsem úplně zapomněla,jaký to bylo 😅 ..to je hrozný,jak to letí....

lestep
9. bře 2010

jaja- a chodíš teď každý den do práce? jsi dobrá. jé, to je krásný, ještě že je vše v pořádku.
Na beti taky myslím, celý den.

radus78
9. bře 2010

já už jsem napjatá jak malý tanga. Celý den nakukuju, jak dopadla Beti. DOufám, že dobře...

jajdaelda
autor
9. bře 2010

holky,dobrá zpráva, Monča je v pořádku, obě srdíčka bijí..ještě se ozve 😉

lesti...no,tento týden to je po-st,ale jinak už dělám z domova a opravdu dost málo...teď jsme měli audit,tak jsem tam musela,ale ke konci března končím definitivně na pár let....

betina
9. bře 2010

ahoj holky,

vy jste moc hodný, že jste na mě myslely!!! tak jak píše Jajdi, srdíčka tam jsou a sme kousek dál, asi 7+3. ale jinak holky....dr.(není můj vyšetřující), ale byl na utz mi furt říkal, jak gynekologové nemají rádi dvočata, že e to moc rizikové a jestli si uvědomuju, že je to pro mě sebevražda takovéhle těhu a pak péče o tři děti...no holky, prý ještě at se s partnerem domluvíme, že máme ještě 14 dní a takový řeči......holky, já vím, že to nebude lehký, ale ak bych mohla jít na potrat, když jsem viděla srdíčka, když to jsou takoví capartíci malinaktí? no byla sem z toho rozhozená.
Jajdi, jaktože jste vstávali tak brzo?